Widok

Ciasta na komunię - gdzie?

Kulinaria Temat dostępny też na forum:
Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik i jeszcze jakieś. Orientujecie się jaki jest koszt "od blachy"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam cukiernie paradowski we wrzeszczu na wajdeloty. Cukiernia z tradycjami. Ciasta naturalne, domowe. Nie tak wypasne jak sowa ale normalne jak w domu. Ceny przystepne. Sprawdz jeszcze z jakiej cukiernk bierze dwor admiral w sopocie. Tez z gdanska chyba ta cukiernia. Ciasta batdzo dobre, wlasnie na styl sowy ale znacznie tansze. I jeszcze wenta. Chyba w gdyni sa, drodzy ale super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baccate ta z nowego portu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
janca,super!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piekarnia Jarzębińscy, robią dobre ciast i torty , ładnie udekorowane i nie zbankrutujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieszkam w Srodmiesciu! Upieke z przyjemnoscia ciasta domowe .Podjedziesz zabierzesz .Zostaw @ napisze co do propozycji ciast i cen Nie zbankrutujesz a co domowe to bezdyskusyjne Gwarantuje ze raz sprobujesz i ...rozsmakujesz sie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chętnie upiekę coś smacznego :)

Tu niektóre z moich propozycji:
https://plus.google.com/photos/108229908429525399221/albums/6152552939655359089?authkey=CMLemsjY5NuFbQ

aleksa_dr@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Moze to nie ciasta, ale ostatnio pojawila sie w trojmiescie firma, ktora robi bukiety z owocow i owoce w czekoladzie - wszystko ze swiezych owocow. Mialam przyjemnosc korzystac z ich uslug i musze przyznac, ze niejedno ciasto by sie moglo powstydzic walorow smakowych przy ich wyrobach...
Owoce sa mega dojrzale, slodkie i naprawde duze! A calosc wyglada mega fajnie, takie bukiety zwracaja uwage gosci i sa oryginalne.
Tutaj ich strona: http://www.fruttoprezent.pl

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja zamawiałam tort na komunię syna w UMAM. Oprócz tortu zamawiałam też makaroniki i monoporcje - smakowało każdemu, a wyglądało oszałamiająco! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry