Widok

Ciąża 10 miesięcy po cc i dzwiganie dziecka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny zaliczyliśmy z mężem wpadke:) Podzielcie się swoimi doświadczeniami jak wyglądały wasze ciąże po CC ( czy nie było problemu z blizna na macicy itp.) no i jak wyglądało u Was noszenie dziecka...mój waży koło 11 kg ...
image

image





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sasiadka ma rożnicę 1 rok 4 msc, 1 dziecko po cc, 2 rodziła naturalnie, akurat nie nosiła małego, bo mieszkają w domku. U mnie rożnice 1,5 roku , do porodu nosiłam małego na 4 pietro a miał 12 kg, 2 poród szybki trwał az 20 min. Powodzenia i dużo zdrówka życzę, aha co do cc, w tak małym czasie, lekarz ocenia bliznę na macicy i raczej jest wskazanie do cc, jeżli druga ciąża jest < 2 lata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podepnę sie do tematu może ktoś miał ocenianą bliznę po cc i pamięta wymiary ile mm miała i czy to był wynik dobry czy juz zagrażający u mnie teraz ponad 3 lata po cc blizna miała w 24 tygodniu 6mm i w cieńszym miejscu 4mm podobno to mało:(
http://mojedziecikreatywnie.pl/ Zobacz jak spędzić czas z dzieckiem:-)

image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem w ciazy(15 tc) i mam 10 mies dziecko i mam ciągle plamienia ... niby od wysiłku, dzwigania itp ... ale nie omine tego. tez tak mialyscie? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po cesarcezaszlam w ciaze jak synek mial 10 miesiecy nosila i nie bylo problemu, rodzilam natrualnie nie bolala mnie blizna wszytko poszlo swzybko i sprawnie.ale wiadomo na poczatku musisz sie oszczedzac ucz dzieciaczka zeby byl bardziej na nogach
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tak ucze ze przytulamy sie tylko na siedząco, bawimy sie bez noszenia itp, ale on tego nie lubi i jak tylko mąż sie pojawia to tylko do niego biegnie :(:(:(:( nie lubi sie tulic do mnie i zabawy tez mamy takie mdłe bo ani pobiegac ani niz :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze niby staram się go nie nosić...ale same wiecie...jakoś trzeba szkraba wciągnać na przewijak (chociaż w sumie zastanawiam sie czy nie położyć go na dywanie)..najgorzej chyba wygląda sprawa ze spacerami, bo musze najpierw znieść wózek...no a potem przez 2 pietra małego na rekach....najbardziej się boje tego że znowu będe miała zagrożona ciąże ...z filipem lezałam praktycznie całe 9 m ;(
image

image





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry