Widok

Ciąża czy nie?

witam Niewiem sama co mam juz robić.zacznę od początku.Na początku Stycznia wziełam tableetkę 72h poprosilam o przepisanie jej mojej ginekolog ze wzgledu na moja objawe przed ciąża.Po 5dniach dostałam okres któty trwał od 10 stycznia do 15 stycznia. Do tej pory nie dostałam kolejnej mieśiączki i od 2 dni mam jakies dziwne plamienia>proszę o radę,niewiem co sie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takim przypadku - myślę -że jedynie ginekolog rozwieje twoje watpliwości....ewentualnie test ciążowy - ale do gina i tak dobrze byłoby się wybrać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli zażyłaś tabletkę zgodnie z zaleceniami, najpewniej nie jesteś w ciąży. Ja miałam w życiu 1 taką sytuację, gdy wzięłam Postinor, cykl mi się mocno rozregulował - jest to potężna dawka hormonów ostatecznie. Myślę, że pójdź do lekarza, uspokoisz się, on cię zbada. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam!!!mam problem może ktos mi pomoże już 9dzień spóznia mi sie mięsiączka zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie czy to coś ze mną jest nie tak????prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
robiłaś test z moczu czy z krwi?


polecam przejść się do przychodni i zrobić Beta hcg :) - test ciążowy z krwi :) będziesz miała pewność czy jesteś w ciąży czy też nie :)

nie musisz być na czczo :) koszt ok 40zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
test robilam z moczu!nie wiem co robic martwie sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zrób test z krwi :)

albo wyjdzie, że jesteś w ciąży ;) albo musisz iść do lekarze i szukać innej przyczyny :)


może miałaś ostatnio dużo stresów albo chorowałaś? lub zmieniłaś klimat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (9 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

Implanty zębów (56 odpowiedzi)

Zęby to kompleks, który ciągnie się za mną od dzieciństwa, teraz chciałbym wreszcie to zmienić....

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (149 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

do góry