Widok

Ciekawa strona w stylu basha, smieszna :)

Hej!
Chciałem Wam zaprezentować dość ciekawą stronę, być może podobnie jak ja tracicie mase czasu na portalach typu demotywatory i bash, dotyczy smiesznych smsow wysylanych zazwyczaj po pijaku, ludzie dobre teksty czasem wrzucają
obczajcie www.nocnegadki.pl
nocnegadki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe
nie powiem kilka dobrych textów to tu jest np:


"Właśnie byłem w spożywczaku i kasjerka powiedziała, że widziała mnie wczoraj. Chyba rąbnąłem miotłę z imprezy i zamiatałem chodniki w drodze do chaty. Twierdziłem przy tym, że rzucono na mnie zaklęcie"

albo to:

"stary, zerżnąłem ją w nocy, zerżnąłem ją rano. Poszedłem do sklepu po wodę, a wróciłem z 18 puszkami browca. Zrobiła mi loda. Teraz jestem na chacie i żłopię browar. Najlepszy dzień w moim życiu"

hie hie
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

muza na dziś (771 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (688 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry