Widok

City Drivers

Czy ktoś się orientuje jakie są wymagania jakie musi spełnić auto by jeździć dla City Drivers ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dojechac oplacic baze. Potem i tak maja cie w d*pie :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 19
No ja słyszałem dobre opinie. Tylko mam auto nieduże:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ewentualnie myślałem nad Komfortem ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

no nie wiem ani to ani to musisz zainwestować 4k na początek kasa fiskalna taksometr badania itp i założyć firmę placić zus 1150zł i bazę do firmy ok 400zl mc by potem za 300h robić 5k obrotu w tym 1500-2000 to paliwo zus skłądka 1600 ile zostanie ? jak 2000 to sukces i jak fura nie nawali i bez mandatowo :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Mam "maly" ZUS. Ja słyszałem że na taxi popołudniami i nóżkami weekendem idzie zarobić:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idzie. Ale na wyzszych stawkach. Na 1,8 to jest zajeżdżanie auta. Oblicz sobie ile masz z km.
Paliwo, amortyzacja, ubezpieczenie itp ok 0,83gr (kilometrówka w PL na rok 2017), zostaje mniej niż 1pln na to by zapłacić mały zus i coś zostawić dla siebie. Dołóż do tego dochodowy oraz vat (chyba że pójdziesz na kartę podatkową), i generalnie będziesz zarabiał niewiele. Szczególnie, że największe obłożenie jest w weekend w nocy. A w dzień to już tak nie do końca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

Karta podatkowa w moim przypadku. A jeździć chce tylko czwartek- niedziela nocki . Mam etat :) to chyba jednak komfort ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

komfort jezdzilem tam nie polecam maja dyżury mało kursów a weekend bardzo duzo aut jezdzi i stoisz godzine a stawka 1.8zl po rabacie 30% czesto dojazd powyżej 5km po klienta a kurs 10
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma szkoda auta nawet tego za 2tys dobijac dziś na taxi nie zarobisz więcej taxi niż klientów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są tylko 2 korporacje co maja kursy i można zarobić to as i city drivers. Jak słysze np. Ze komfort :)))))) śmiech na sali zero wiedzy co się dzieje w gdańsku na taxi. I jeszcze do tego co twierdzi ze mało za kilometr ( 1.80 złoty ) można i za 2.70 złoty ale czy wtedy ktoś zadzwoni i zamówi taxi??????
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

pitolisz głupoty ja tam jeździłem to ściema nie wciskaj ciemnoty ludziom
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

można i za 1 ZL wtedy będą dzwonić na pewno 1,80 i 2,43 po rabacie w nocy i święta zus korporacja paliwo i amortyzacja auta POWODZENIA :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdury wypisujesz w City Drivers TAXI dzień 2zł noc 3zł A składka za miesiàcs dla City 350 żł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej gadac smiech na sali jak nie jest sie tam.kazdy gada farmazony.wszedzie to samo.raz lepiej raz gorzej.to.nie czasy komuny ze ludzie czekali na taxi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówi, nie biedota a porządni ludzie szanujący kierowcę i jego auto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ale wybór musi być , niska stawka więcej kursów większa mniej. W ogólnym rozrachunku wychodzi podobnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Citu Drivers TAXI najlepsza korporacja. Lepszą od Asa wiem bo jezdziłem w Asie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwięcej kursów jest w City Taxi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
245 godzin jezdzilem wyszedłem na czysto za październik 7350zl. Jak chcesz to zarobisz.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3
I ja jestem kierowca City Drivers ale tylko dorabiam gdy nie mam służby. Dorabiam ok 4000zł na czysto miesiecznie.Pełno etatowy kierowcy z tego co wiem to około 8000zł maja na czysto.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic tylko na taxi jeździć, 8k dobrze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak bym 3 lata na TAXI w Asie nie jeździł to bym uwierzył w 8k na czysto. (5-8 k obrotu to tak)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza sie. Jeżdżę tylko w weekendy, 2 tygodnie urlopu miałem, przepracowałem ostatnie 2 weekendy w miesiącu. obrót 5300, na czysto ponad po odliczeniu vatu, prowizji, paliwa i leasingu ponad 3000. Da sie zarobić, ale trzeba jeździć. A nie pitolić na słupku
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Narzekają tylko nieogarnieci kierowcy (widzę jak jeżdżą co niektórzy kierowcy oni nie nadają się jako kierowcy taxi) ,albo trolle z konkurencji. Ja w jedną wikeendową noc po przejechaniu 10 godzin mam ponad 20 kursów zawsze.Ja tylko dorabiam i naprawde dobrze zarabiam.Kierowca który lubi jezdzić zarobi zawsze dobre pieniądze.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

City Drivers jedna z najlepszych korporacji w Gdańsku. Ale co niektórzy nie doceniają tego.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z tym to już pojechałeś :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zadowolony. Są kursy dzieje sie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ale coraz wieksza liczba kierowców powoduje spadek ilosci zlecen na jednego kierowce co jak bedzie 1500 aut w city ? w stowarzyszeniu nie ma tak ze zwiekszaja np liczbe kierowcow dlatego pewniejsza opcja to np hallo czy dajn
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ile jest wpisowego w dajanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezdzilem tam kiedys to 1700 plus radio 1000 teraz chyba mniej , firma nie rozwija sie i kursy ida bokiem ale mimo to i tak moim zdaniem lepsze niz prywatna firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Aha, czyli okradają cie z możliwych kursów, brak rozwoju firmy - czyli realnie patrząc cofanie się, i to jest fajniejsze, bo nie płacisz prywaciarzowi który daje ci zarobić...

AHA, nie mam pojęcia jak to skomentować...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

1500 aut w City :))))) piszmy poważnie. As i City Drivers to sa prywaciarze z tego co wiem twierdzisz że to gorsze firmy i odradzasz tam jeździć. A jest przeciwnie tylko te dwie firmy jezdza i nie narzekają kierowcy mam tam znajomych i widze jak jezdzą. Ja płaciłem wpisowe 5500 zł w stowarzyszeniu co tak wychwalasz i po kilku miesiacach załowałem tego. Oni mają o wiele większe utargi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stowarzyszenia biora wpisowe np.5000zł jak hallo i nic po za ty. Mają mało kursów . W nocy nie widać hallo czy neptuna bo nie maja kursów. Ten kto wychwala stowarzyszenia nie ma pojecia co pisze. Dziś najlepsze firmy to AS I CITY DRIVERS taka prawda a to firmy prywatne!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

mytaxi i tak jest tańsze przy promocji od city i asa :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

g*wno te mytaxi jak apke odpale to widze nawet w sobote z 200 wolnych aut co to znaczy ? czyli zbyt duzo aut do ilosci kursow
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

mytaxi bierze 20% prowizji od kursów to jest bardzo duźo za duźo przy obracie 10000 odajesz 2000!!! To jest nie do zakceptowanua. Po za tym nie ma promocji to ludzie nie zamawiaja taksówek. Odradzam tam jezdzić.I jeszcze dodam ze niema napiwków przez płatność aplikacją.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Napiwki sa :) oddajesz mniej tylko trzeba wiedziec ile. A 20% to bierze itaxi. Dokladnie 18%. My bierze prowizje stala od kursu. Przy obrocie za wrzesien 9,3k mialem lacznej miesiecznej prowizji 793pln. Czyli ponizej 10%. Chyba ze ja sie na matmie nie znam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Do taksówkarza z mytaxi. Pisz prawdę, takie bajeczki to sprzedawaj na postoju. Mytaxi pobiera od kierowcy 5% netto od utargu i 3 zł netto za kurs czyli masz kurs za 20zł odajesz mytaxi 20zł -1zł -3zł =16zł odajesz za kurs 4 zł NETTO jeszcze podatek masz 5zł !!!! Dlatego kto mądry spi*dala z mytaxi.Mytaxi to samo co uber .Niewiem w jakim celu zamawiasz do mytaxi na pewno nie jesteś kierowcą mytaxi.Pewnie z działu marketingu nakręcasz chłopaków do przyjścia. Prawda wychodzi i tak po pierwszych opłatach dla mytaxi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

w mytaxi przy krotkich kursach wychodzi ok 30% prowizji dla mytaxi przy dugich ok 10% sumuj ok 20% zabieraja
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego ja jestem w city drivers . 330 zł brutto płace i robie ok 450 kursów w miesiącu i wychodzi mi ok 70 groszy za kurs :))))
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

dodam jeszcze ze nie musze być oklejony bo mam magnesy, po pracy moge być ingognito. I jeszcze co jest dobre w city to BRAK DYŻURÓW !!! To jest mega dobre.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

a co to za problemy na dyspozytorni z jakas dorotka ? tak ktos pisal
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ostatni weekend w city około 1500zł na czysto ! cieszy mnie mina złotówek z innych korpo
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolego ja miałem lepszy wynik w City 1600złoty +240 burdelik.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok 20 godziń w city drivers na czysto 1200zł .Tylko ja sie przemieszczam tam gdzie wchodza kursy. Przede wszystkim unikam Sopotu do 3.00 nad ranem . A potem tylko Sopot. Ale teraz licze na wiecej bo zły okres roku mija.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

1200 na czysto w 20 godz. HEHEHE. Kolega chyba powinien dealera zmienić. Kolejny milusiński napisał koment
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ja w ten weekend czyli do teraz bo jezdze mam nastukane ok 1800 zł odjąć palIwo przynajmniej 1500zl już mam.Nie mam dobrego dilera tylko jezdze w city drivers taxi i tak tu jest.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podobnie ja w City jest dobrze.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja w ten weekend razem na czysto 2150zł
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo city drivers jest teraz na fali
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wciskasz kit chłopie to pada !! Jeżdżę tam to wiem komu się daje zlecenia widać to na mieście a szczególnie 145
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ale walisz człowieku to pada !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Cięciu nie masz zielonego pojęcia nie znam kogoś co by zrezygnował !! Tam liści jest mało sam jeżdżę to wiem !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to cieszę się ale to bzdury no ta firma pada !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Rozwiń myśl ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda tyle ja wyjeżdżam ostatnnio w 12 godziń 25 kursów zaliczone
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

za 1,80 to ty jesteś cieciem ::):):):):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja zrezygnowalem w tygodniu nic prawie nie zarabialem rok jezdzilem w city na poczatku spoko było zarabialem wiec postanowiłem więcej jeździć i się skończyło jak zaczęli kierowcow więcej przyjmować teraz jezdze w innej korpo stowarzyszenie z Sopotu i dużo lepiej na tym wychodze w city to tylko mielisz kasę obrót zrobisz zatankujesz i po kasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dorotka to ostra dyspozytorka. Potrafi kierowcy przywalić ... ale tylko wtedy jak ma rację. Jak w konflikcie rację ma kierowca, to poprze kierowcę. Wiem, bo 4 lata jeżdżę w City Drivers.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieaktualne AS to już tragedia City przejejeło ich klientów .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pitol to naciągacz razem z żoną lepsze kursy pod stołem !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kazda jest taka sama
a kazsy chwali co lubi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ty pitolisz nie sprzedawaj kitu ludziom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
No patrz. A u konkurencji robie 6-7tys obrotu latajac tylko w weekendy... czyli jakies 100h miesiecznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U jakiej konkurencji ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po odliczeniu kosztów średnio wychodzę 7-8 tysięcy na czysto. Koszty są prawda ale jest z czego zapłacić. W***a mnie jak taxiarze narzekają jak to im źle. Po co ta siema ? Albo jezdzićie w słabych korporacjach albo kłamniecie.Pozaty to dlaczego jezdzicie ? Ja jestem w City Drivers i chwale sobie prace na taxi.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Opinie wstawiane nie przez kierowców city drivers. Jak jest zle w waszych korporacjach to nie znaczy ze jest i tak w city. Narzekaja Ci co mają dużo za kilometr . Panowie trzeba zjechać z stawek za kilometr. City jest najtańsze dlatego jeżdzę . Ja zawsze zarobie na czysto te 7.000 zł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Każdy kto jeździ lub jeździł na Taxi wie że że zarobek 7000 w dzisiejszych czasach nie jest możliwy ... I nie ma to znaczenia jaka firma jakie stawki ... Taki zarobek jest nie realny ... Ale naiwniaki pewnie to łykają i lecą do tego miodu ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

7000 na czysto??to obrot ile?ile musisz jezdzuc
ludzie co wy za farmazony opowiadacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam ich dobrze patrzą jak nabrać kierowcę na płacenie nawet miesięczne kontrakty podpisywał byle mieć kierowcę !pada ta firma !;;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukam zmiennika czy ktoś chetny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam Vana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A faktycznie jest tak dużo kursów ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

doplata za sylwestra 50zl i specjalne zapisy dla kierowcow taka polityka firmy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale ty cymbał jesteś. A ze mieliśmy dopłaty do kursów + 10 zł i jeżdziliśmy bez rabatu. Więc polityka dla mnie jako kierowcy jest ok.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

W City jeszcze potrzebują kierowców ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co nie masz numeru do centrali. Za rączke poprowadzić :) Przyjmują kierowców
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

PRZYJMUJĄ
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

No a jak. Co to kogo interesuje że dla tylu kierowcow nie będzie zleceń. Kasa musi być.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

do 2020 roku będzie 1000 aut :) i wtedy 5 godzin czekania na kurs za 10zl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jak u was z dyżurami ? Zwierzaki, zakupy każdy robi czy tylko Ci co chcą ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są dyżury czekasz i czekasz aż skapnie Tobie to co zostało po rozesłaniu i ustawieniu "pupilkom"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie ma dyzurów w city drivers; korporacje pomyliłeś
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powoli już się tak robi. Potwierdzeniem jest to, że już od dłuższego czasu nie przychodzą SMSy o dużym ruchu. Niekiedy były codziennie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ale City to chyba i tak najlepszy wybór jeżeli chodzi o to gdzie zacząć pracę na taxi. Tak mi się wydaje
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

podobno juz nie bedą wysyłeć bo na 200 kierowców po sms-ach zgłasze sie jedne , tak mi powiedział dyspozyto,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

więc nie otrzymasz już sms-a
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie naprzyjmowal aut i wszystko stoji przy pracy 20 h na dobę zarobisz 5 k
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Głupoty wypisujesz jak mozna jezdzić 20h .A pozatym ja w 10 godzin robie ok 15 kursów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomyliłeś korporacje w city niema dyżurów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się 15 kursów po 12,30 :):):):) z tego na zus amortyzacja auta ,paliwo ale ciesze się ze sa tacy ludzie jak ty przynajmniej mogę za darmo do domu wróci,mechanicy zarabiają na stacji jest ruch pan krzysio ma 300 naiwniaków i plac mu po 330 pobuja się z rok dwa az to nie pierd..... Jak komfort czy inne dziadostwo a co wyszarpie to jego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Głupoty wypisujesz są kursy po 12.30 zł i po 50.00zł i to daje stedniaą cena za kursy to około 30zł. Jezdze w City już prawie 1.5 roku i wiem co i jak. A kierowców jest 200. Nie znasz realiów teraz w Gdańsku zarabia się w najwięcej w Asie i City Drivers gdzie jest stawka w dzień 1.80zł i to jest dowód ze nie masz pojecia o rynku.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak chcesz zarobić to zarobisz w Drivers. Tylko trzeba chcieć! Teraz to jedna z najlepszych korporacji. Jezdze więcej od kolegów z innych firm. Ja sobie chwałę i złego nie napisze na City. Pozdro dla kierowców City.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7


Kto te bajki piszę? Jakiś niezrównoważony psychopata?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

a co masz do komfortu.ja jezdze od kilku lat i jest ok.city kierowca jakbu za kare.wielka obraza ze musial jak to powiedzial dojechac 5 km i 10 zl kurs
akto mu kaze pracowac na taxi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolego nie pisz głupot znam ta małżeństwo dobrze i tak cię wyroluja abyś płacił a o to im chodzi tylko !!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obroty największe ma City Drivers to jest pewne. A konkurencji to życze tego samego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia. Wszystko stoi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wszystko stoi a City Drivers Taxi jeżdzi. Oby tak dalej. City Numer 1 Pozdrawiam Driversów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozkręcili City tak że brakuje kierowców mają b.dużo kursów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Auto musi mieć klimatyzację od czerwca.
Poza tym odradzam jeździć w CITY, co raz większe kolesiostwo, widać to na aplikacji.
145, 138 i jeszcze paru innych milusińskich, gdzie się nie pojawią od razu dostają zlecenie, przy czym inni stoją i czekają na to czego oni nie wezmą. Czy to pupilki Pań na bazie czy polecenie Prezesa? W każdym razie mają kurs za kursem. Zwykły kierowca z poza układu przez 10 godzin pracy w niedziele dostaje 10 zleceń. Dojazdy po 5km, kursy za 10zł. Kierowców co raz więcej, ogólnie dzieje się co raz gorzej. nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

10 kursow na 10 godzin w niedziele to nie jest zle , jak jezdzilem w dajanie w niedziele czasem stało się 3h a potem dojazd 7km i kurs 10zl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie wiem czy w sezonie to jest dobrze. Chodzi przede wszystkim o to, że wybrańcy jeżdżą non stop. Zlecenia są przetrzymywane na bazie, nie raz klient ma pretensje, że dzwonił po taxi 15 min temu, a ja dopiero oddzwaniam i mówię za ile będę, a dodam, że dzwonie zaraz po otrzymaniu zlecenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja sie z czyms takim nie spotkalem. A tez jezdze od pol roku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To za krótko jeździsz !!! Czasem takie wały odchodzą, że szkoda pisać. I to na żywca lecą automaty do konkretnego kierowcy. Mało widziałeś, albo słabo się przyglądasz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moze za malo sie przygladam . Jezdze dodatkowo wiec wiesz .... :) ale spoko poobserwuje. Myslalem ze chociaz w City jest normalnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Potwierdzam zapytaj się Dorotki i walka !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzasz z jesteś frajerem. Po jak ch.j wypisujesz tak o Krzysiu Psujesz szefa chcesz by się stał takim chu.iem ja Orzech z Asa? Jak Krzysiek przeczyta te opinie fałszywe będzie miał nas kierowców za świnie. Wstyd mi jak to czytam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za kocopoly haha 138 i uklady. Nie wiem kim jestes ale ieprzysz od rzeczy ;) pozdro
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Po co takie głupoty wypisujesz, jaki masz w tym cel? Wypisujesz sytucje które może uwierzyć tylko świerzak który nie ma pojecia o taxi. Wałki bywają w korporacjach ale nie w City, pozatym wszyscy mają podglad na rosyłane zlecenia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale nie mają podglądu na nierozesłane. Haha.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

A city to nie korporacja ? Jak pracowałem przez kilka lat jeszce bez koguta, i kawałek z kogutem to nie takie wały były. Dorotka ciskała cię na drugi koniec gdańska czy do borkowa bo trzeba klienta odebrac na kursik na 3km, a w tym czasie 101 latała na intratne kursy na lotnisko...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie mialem dolotu wiekszego nigdy niz 4 km
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

To chyba jeździsz od tygodnia. Bo ja latam od ponad roku i to tylko dorywczo, a już nie raz miałem takie strzały po 8-10 km dolotu a kursy za 10 Zeta. Proszę oszczędź takich komentarzy że ty "nie miałeś dolotu większego niż 4 km" hahaha. Co ty myślisz, że idioci to czytają. Komu ty chcesz bajki wciskać
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobra co jak co ale czy mi sie wydaje czy znowu przybylo aut ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

o jeszcze przybedzie :) zacznie sie czekanie 2h na kurs 10zl ; ) przerabiane to w asie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bo nasz sz.p. krzysztof przelicza dudki a nie zlecenia dla kierowców i ma to gdzieś czy będziesz stał 2 godz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Idz do asa to docenisz city. Jezdziłem w asie 2 lata co nieco wiem. Proponuje zadzwonić do krzysztofa i mu powiedzieć albo zmienić korporacje.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Adam jezdze w city drivers 3 lata co ty za tutaj bajki opowiadasz.Jesteś gwiazdą tego forum. A tak pozatym krzysiek pewnie cie wywalił za brak rabatów czy nie? A teraz d****a ściska bo w nowej korporacji mało zleceń.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile jest już aut w City ? Ze 220 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jeden już z Asa podkulonym ogonem powrócił do City Drivers.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno 210 jest taksówek City, ale ostatnie tygodnie jest mega ruch i się i tak nie wyrabiamy. Chyba jesteśmy teraz najpopularniejszą taxi w Gdansku. Pozdro dla 20 i 102
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty jesteś idiotą. Tylko cie stać by pisać tu bzdury. Pochwal się jak miałeś dolot 8km i kurs za 150zł. Wypad do Ubera bo złotówą napewno nie jesteś. I tam lataj za 1.30 minus 25% rowizji.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koledzy kierowcy, to jest proste, oczywiście zdarzają się kursy za 10 zl z dojazdem 8 km i to parę lub paręnaście w miesiącu. Ale też są np. do Pruszcza i z powrotem za 80 zł. Średnia jest przyzwoita.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie mówi że nie ma dobrych kursów. Tylko problem jest gdzie indziej , jest coraz więcej kierowcow co przekłada się na mniejszą ilość kursów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie polecam City Drivers. P. Krzysztof nie robi dobrego wrażenia. Przelicza wg swoich stawek, do końca nie wiadomo jak. Do tego jak przyjedziesz na szkolenie na Karczemki to jacyś goście blokują Ci samochód na dłużej. Strach tam jechać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Co przelicza według swoich stawek ? Dobrze się czujesz?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale pitolicie bez sensu cytuje ,, według swoich stawek,, i jakiś blokadach. Nie wiecie jak już przyjebać do City. Nudzi Wam się na tych postojach. Boli to jak podjeżdża pod PKP i zabieram Wam klienta
A wy stoicie tam godzinami bez kursu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oleks wszedzie te bzdury wypisujesz. Jakie swoje stawki? wszyscy mamy te same.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak o tygodnia codziennie smsy dostaje że dużo kursów brakuje kierowców. Na aplikacji wszyscy w dzień zajęci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brakuje kieroeców tyle jest teraz zleceń w City. Więc co domyślasz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

20 samochodow kolego na całe trojmiasto !! To nie korporacja tam kierowcy to z łapanki na ulicy są no i już Ukraińcy najęci !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że to bagno!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest w City Drivers Taxi 220 kierowców to prawdziwe info .Po co głupoty wypisujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisz konkretnie to Pan szef Dorotkę !! Ha ha ha i wam robotę zabiera bo mu mało na oplaty!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza tym świeżak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech tam piszą co chcą.i**otów nie brakkuje i wsród Ciity. Ale pewnie to konkurencja. Najwazniejsze jest ze sie kreci i są kursy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

CITY to teraz najlepsze korpo w Gdańsku. Zmyślają na nas bo przyjęliśmy ich klientów. Nikt Wam nie zabrania do przyjścia do City Drivers
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jakis wewnętrzny test że znajomości miasta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma egzaminów wewnętrznych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Da radę opierać się na nawigacji ?Bo myślę czy nie sprobowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie przychodzą smsy o dużym ruchu ? Od listopada nie dostałem. Fakt miałem trochę przerwy w jezdzeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Krzyś powiedział że na wysłane sms-y zgłasza się 1 -2 kierowców na 210. Dlatego nie wysyłają. A zresztą cały czas są kursy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawie wszyszcy jezdzą na nawigacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po co mają wysyłać esmesy że duży ruch????? Jak ruch jest cały czas zleceń pełno do zrobienia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo tam nie ma ruchu kolego to zaczyna nie zarabiać życzę aby zamknął jak najszybciej i przestał ludzi naciągać na opłaty !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na mieście pełno kogutów bo jeżdżą bez zalogowania żeby coś zarobić i opłaty zrobić!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w city nie ma ruch !!!!! ale głupoty wypisujesz mamy najwiecej zlecen z wszystkich firm!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda City Drivers ma teraz najwięcej zlecen. Jazda bez wyłaczania silnika to codziennosć. Zarobkowo to nie ma lepszej korporacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To kolega z biura nie dajcie się nabrać!;;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rotacja jak w supermarkecie na promocji !! Nawet na miesiąc umowę daje byle coś mieć myślę że zamknie niedługo !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chłopaczku co Ty wiesz. Na taxi kilka tygodni i przepowiednie wypisujeś. Pajaca z siebie robisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakich klientów piszesz głupoty ! Przecież to pada!!!! I naciągają byle zapłacić !;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt może ktoś przesadził że ma 500 zł w noc w tygodniu ale Ty piszesz takie bzdury ze się wymiotować chce. Jaka umowa jaki miesiąc? Wchodząc do City masz na początku pół roku chyba wymóg jeżdżenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę że konkurencja albo przygłup który nie potrafi jeździć i zarabiać w City Drivers. Idź na szkolenie do biura jak nie widzisz zleceń i twierdzisz że ich nie ma. Krzysiek Cię przeszkoli nieudaczniku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plota idzie że dwuch nieudaczników do Free Now odeszło. Pewnie oni tu płaczą. W Free Now zatęsknicie za City Taxi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

city drivers to teraz najlepsza firma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W czerwcu miałem utarg ponad 12tysiecy. Faktycznie pada:))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda oby tak dalej tylko koledzy dbajmy o City by nie stało się tak jak z Dajanem czy Asem. Pozdrawiam wszystkich kumatych z City.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sobotę od 17 do 5 rano w niedzielę miałem 25 kursów utarg 790 zł tak wygladaj soboty w city. Gdzie jest lepiej nigdzie bo City Taxi Drivers to najlepsze korpo. Ja w zyciu zwiedziłem już kilka korpo i tu jest najlepiej. I aby tak było dalej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeszcze powiedz ile km zrobiłeś, odejmij paliwo i wtedy wyjdzie ci stawka za godzinę :)

PS. Dla porównania w niedzielę jeździłem u siebie miedzy 9 a 17 i zrobiłem 850. 148km, 63zł paliwo... Tyle że ciut lepsze auto z gatunku tych premium i ciut lepszy klient.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyli miałeś obrut ponad 100zł na godzinę to super napisz gdzie tak jest? nigdzie już sam odpisze bajkopisaz. dzieciakom to wciskaj a nie mi, kilka stowarzyszeń i firm zaliczyłem zanim ftrafiłem do Drivers.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz ile w sobotę zarabiasz? Ja niedzielę w tych godzinach mam ponad 900zł i jeżdże golfem kombi z 2007r .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W końcu w City Drivers bez rabatów. I o to właśnie chodziło.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooo... od kiedy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kiedy nie ma rabatów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od 01.10.19 jest komunikat przeczytaj
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zero rabatów i o to chodziło.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plus dla City Drivers że podnosi stawki podjazd w górę brak rabatów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

2.00 zł za kilometr od 5 lutego podjazd 7zł i brak rabatów! Szef dobra decyzja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry