Widok

Ciuszki dla niemowląt z Auchan

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kuszą mnie ceny bodziaków i innych maleńkich ciuszków z Auchan, ale słyszałam że te ciuszki są do niczego, bo po paru tygodniach mają wyciągnięte lamówki przy szyjce albo rękawkach.

Dopiero za parę miesięcy będę mamą, nie znam się jeszcze na kupowaniu takich rzeczy, dlatego pytam:

czy warto kupować droższe ciuszki dla dziecka, które i tak po paru tygodniach z nich wyrośnie i będą one do wyrzucenia?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
warto kupic firmowe ubranka uzywane bo one są w dobrej cenie i b.dobrej jakości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak właśnie:-)

a ciuszków z Auchan nie znam, ale z Tesco polecam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam kilka bodziaków z Auchan i powiem tak, jakosc wiadomo nie jest super, ale biorac pod uwage ze sa za 5-10zł to w tej cenie to rewelacja

tak jak dziewczyny pisza kup uzywane ciuszki lepszych firm
i kup tez kilka bodziaków auchanowskich beda na "po domu"
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
body, bluzeczki auchanowskie kupuję na "po domu", raczej marna jakość ale za tą cenę są akurat do zdzierania, plamienia, oblewania, smarowania i obsikania ;) na "ulicę" raczej się nie nadają, chociaż mam teraz dwa bodziaki dla młodego i muszę przyznać, że kompletnie nic się z nimi nie stało - nadal są ładne
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kilka ciuszkow glownie body, rajstopki(teraz kupilam fajne za2,4,5zl) czasem trafi sie fajny gatunek i nawet po kilku praniach sa super ale czasem trafi sie chlam jakich malo wiec roznie ale wtedy sa to po domu ciuszki. Ogolnie jak dla mnie najlepszy jest smyk albo coccodrillo ceny nie przecenionych mega duze ale jak sa przeceny wlasnie sie koncza to sie mozna oblowic za taka sama cene albo i nawet taniej niz w auchan w super jakosciowo rzeczy. Choc wole coccodrillo duzo wiecej te ubranka znosza niz inne nawet po x praniach sa w swietnym stanie bez rozciagniec i blakniecia. Ale jak na takie maluskie to mozna kupic z auchan bo tego i tak dzidzia dlugo nie nosi gorzej juz potem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nie, wiadomo że potem dzieci dłużej noszą ubranka. Chodzi mi tylko o takie ciuszki dla dzieci powiedzmy do 6-7 miesiąca, czy jest sens kupować w coccodrillo itp. skoro za 3-4 tygodnie dziecko z tego wyrośnie, więc taki ciuszek ubierze może ze 3, 4 razy... czy on zdąży się rozejść?...

Na pewno skorzystam z waszych rad i kupię część ciuszków lepszych, z jakichś lepszych sklepów, słyszałam tylko opinię że w ogóle nie warto kupować w Auchan bo te rzeczy są jakby od razu do wyrzucenia.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta bodziaki spróbuj kupić w Pepco, też tanie a jakość dużo lepsza :)
z tymi z auchan różnie bywa, 2 praktycznie po pierwszym praniu miałam do wyrzucenia, w następne córa używała bardzo długo
nie wszystkie ciuszki w auchan są beznadziejne, mam rewelacyjny sweter dla córy dla syna świetne spodnie, trzeba się przyjrzeć z jakiego materiału są szyte
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak też mam pare bodziaków z auchan i nie szkoda mi ich było gdy mała je brudziła prz karmieniu,zgadzam sie jakośc nie najlepsza w sam raz po domu,o wiele lepsze są z Pepco a też tanie,mam kilka z Pepco za 5 zł i wiele razy juz prane i nic sie nie dzieje kolory super nie powyciągane.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy równiez rzeczy "po domu" z Auchan :) wszystko zalezy od materiału...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tutaj kupowalam bluzy dla małego https://www.fazymazy.com/kategoria/bluzy polski producent, ceny 50-70zl wiec nie tak zle a materiał super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupienie ciuszków dobrych jakościowo to nie łatwe zadanie, ale naprawdę warto ich poszukać. Dzięki temu nawet przy długim używaniu zachowają swój kształt i kolor, nic się nie spierze, więc spokojnie będziesz mogła je sprzedać za dobrą cenę. Polecam Ci poszukać ich tutaj: https://butikmadlen.pl/10-dziewczynka . Wybór jest naprawdę duży, jakość OK, a ceny niskie. Myślę, że spokojnie kupisz zapełnisz garderobę swojego dziecka w tym sklepie, a także swoją, bo w ofercie sklepu są ciuszki dziecięce i damskie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry