Widok

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż 20 kg. i jem 5 małych posiłków (rano śniadanie, potem jogurt, potem obiad, potem owoc i kolacja nie później niż o godz. 18). Ćwiczę 30 min. dziennie na twisterze+30 min. rowerek stacjonarny i do tego wieczorkiem śmigam godzinę na nordic walking i zastanawiam się, czy to mi wystarczy na schudnięcie aż takiej ilości kg... Jak myślicie przy takim trybie życia ile czasu mi to zajmie? A może któraś z Was jest chętna do odchudzania się razem ze mną? Razem łatwiej:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha i wyeliminowałam całkiem słodycze, ziemniaki, białe pieczywo i piwo Karmi ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanka z innego forum od stycznia br. schudła 20 kg na diecie Dukana czy jak mu tam ...ale uparta jest skubana.
Życzę powodzenia i wytrwalości w gubieniu kilogramów :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Nie jestem zwolenniczką żadnych diet, bardziej przemawia do mnie zmiana nawyków żywieniowych. Znam kilka osób które schudły b. dużo na diecie Dukana, a po kilku miesiącach przytyły z nawiązką :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój tata schudł 20 kg :) nie jadł słodyczy, nie opychał się pieczywem, jadł za to dużo dań typu krewetki z ryżem, łosoś pieczony i takie tam, dużo owoców, szczególnie na kolację, bakalie zamiast słodyczy. No i przede wszystkim biega prawie codziennie około godziny plus cwiczenia w domu. Może z pól roku mu to zajęło. Teraz trzyma wagę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od wczoraj zaczełam dietkę Dukana i zaczełam biegać też mam gdzieś 25kg do zżucenia po ciąży i nazbieranych przed nią i czuję że tym razem mi się uda :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwonka odezwij się do mnie na maila anow22@wp.pl, wymienimy się nr gg i będziemy się motywować;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25?? wow a ja myślałam ze jestem jakąś rekordzistką, że mi po ciąży zostało 14 tak czy inaczej trzymam kciuki za Was a Wy trzymajcie za mnie:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 5 lat temu schudłam 17 kg na tej diecie: http://www.gotowanie.v9.pl/diety/9.php i to bardzo szybki: w pierwszym tygodniu 7kg, w drugim 5, a potem jakos w ciagu 2 miesiecy reszte. Ćwiczyłam 20 min na steperze i robilam brzuszki.
Wage utrzymałam przez 3 lata ale nie jadlam wogole pieczywa, ziemniaków ani smażonych rzeczy, nie mieszalam tez bialek z węglowodanami.
A jak zaczelam mieszkac z facetem to niestety zaczelam tyć, no i teraz mam do zrzucenia z 15-20. Dobrze ze ciążowe przynajmniej udało mi sie zrzucic bo by byla jakas masakra!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a możecie mi przesłać link do diety DUkana???
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój mail : ojjka@o2.pl
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.dieta-dukan.pl/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem na dukanie od 3 tygodni, poki co minus 8 kg ale teraz juz wolniej waga spada no i troszkę zgrzeszyłam na urlopie ale już sie zdyscyplinowałam i dałam karę;P
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
arlecik ja tez jestem z moreny i tak rozmyslam nad ta siłką, może też się skuszę i chodziłybysmy razem...w jakich godzinach planujesz chodzic?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ostatnim "Twoim stylu" jest bardzo krytyczny artykuł na temat diety Dukana.
A mi osobiście baaaardzo odpowiada "filozofia Francuzki". Czytałyście kiedyś "Francuzki nie tyją" Mireille Guiliano? To nie jest książka z gotowymi jadłospisami (chociaż przepisów jest sporo), ale przedstawia cała filozofię jak prostymi sposobami schudnąć raz na zawsze. Dla mnie - leniucha i typowego "kanapowca", który na dodatek kocha czekoladę metoda Guiliano to strzał w 10. Mam wspomniana wyżej książkę plus jeszcze jej drugą część "Francuzki na każdy sezon" - czytam je czas od czasu, bo świetnie się je czyta- napisane genialnym, dowcipnym, "babskim" językiem i przede wszystkim stosuję się do wskazówek i powiem Wam, że działa :))) Naprawdę działa, a ja jestem szczęśliwą kobietą, a nie "zołzą na wiecznej diecie" :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolga a jadłaś wg jakiegoś konkretnego planu psiłków czy poprostu jak czułaś się głodna to jadłaś dozwolone posiłki??
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolga ja tez bym chetnie pochodzila na silownie tylko raczej jak mala pojdzie spac np o 20 a nie wiem jak dlugo jest otwarta
no jeszcze weekend wchodzi w gre
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak jestem glodna to jem i naprawde mozna jesc pysznosci na dukanie
dzisiaj np. zrobilam takie buleczki i wyszly rewelacyjne;-)

image

Uploaded with ImageShack.us

Agitka a może miałabys ochote zapisac sie na taniec brzucha?;-)
Na marusarzówny sa zajęcia;-) Ja slyszalam ze mozna niezle spalic a i dla meza bedzie potem uciecha;P
Chcialabym pojsc ale samej mi jakoś głupio;-)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skąd brałaś przepis jolga ten z książki? ja robiłam ale się tak nie dopiekły ładnie jak twoje chyba za krótko trzymałam w piecu
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z jakiejs stronki wzielam
3 jaja, twrog chudy, otreby, troche proszku do pieczenia sol, pieprz i dodalam bazylie ale w piekarniku faktycznie trzeba trzymac dluzej zeby mialy taki brazowy kolorek
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://dukan.blox.pl/html tu sa tez fajne przepisy;-)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolga taniec brzucha :))
a tam trzeba z golym brzucholem paradowac bo jakos u mnie to odpada :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolga cho ze mną na siłkę! ;) Będzie raźniej a i bardzo niedrogo jest, bo za karnet 20 wejść płaci się jedynie 85 zł. ( a 4 razy w tyg. spoczko wystarczą). Siłka jest w przychodni morena tam na dole i czynna jest od chyba 8 rano aż do 22! Odezwij się na maila jeśli się zdecydujesz: anow22@wp.pl
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę chodzić o każdej godzinie, bo mam z kim synka zostawić, także decyzję co do godziny pozostawiam Tobie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym poszla na ta silke :)
tylko tak jak mowie dopiero o 20 jestem freeee
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agitka no to możemy chodzić np. od 20:30 do ok.21:30 (bo czynna jest aż do 22).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem za :)

jak bede miala z kim to zawsze wieksza motywacja :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolga a te bułki ile czasu się piecze i na ile stopni trzeba nastawić?? Aha i napisz ile twarogu trza dać i z czym ew. możne je jeść:) kurcze ta stronka z przepisami od Ciebie mi się nie otwiera :( A jestem już na ostatnim etapie rozważania o rozpoczęciu tej diety ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
arlecik ja mam na ta siłkę rzut beretem;P
może faktycznie sie skuszę;-) we 3 byłoby nam razniej;-) Jutro wyjezdzam i wracam w niedziele to sie skontaktuje z Tobą i jakoś się ustawimy;-)
a powiedz tłoczno jest?;-)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to świetnie, w takim razie od kiedy zaczynamy?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja do diety dukana sie nie nadaje :)
za duzo wyrzeczeń, stawiam na zdrowszy truyb zycia i ruch

ale napewno wykorzystam niektore przepisy:)
a te buleczki to pieklas tak wolno samopas czy w foremkach
a mozna w takiej dlugiej foremce jako chlebek zrobic?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to dziewczyny moze od poniedziałku :)?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak byłam ostatnio to była tylko jedna osoba, ale mają fajny sprzęt dla kobiet: jest rowerek, bieżnia, orbitrek itp. odezwijcie się do mnie na maila anow22@wp.pl, to się wymienimy gg i ustawimy co do dnia itp.:-) ja też mam niedaleko, także super:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to od poniedziałku :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm ja mialam piekarnik tak na 180 stopni a pieklam na oko jak zrobily sie brazowe to wyjełam;-) jak już jestes w 2 fazie to taka buleczke mozesz zjesc z pomidorkiem, ogoreczkiem, salata, wedlinka, jajkiem itd;-)
a twarog dalam caly chyba 200g tam bylo ,chudy z maluty bodajze mial ponad 18 % białka i chyba 3% węgli i 0 tłuszczy
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie bym sie do Was podłączyla na ta siłownie tez jestem z moreny wiec mam blisko tylko ,ze wróciłam do pracy i mam strasznie mało czasu ale za to wielkie parcie na utrate kilogramów.Mozna tam wchodzić kupujac wejsciowke czy trzeba karnet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
arlecik napisalam meila
agitka ja pieklam na papierze takie kupeczki zrobilam ale kumpela robila w papierowych foremkach i tez super wyszly,
jak chlebek to niewiem bo nie robilam
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
arlecik tez napisalam meila
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok odpisałam wszystkim, to co dziewczyny - od wtorku zaczynamy?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, może ktoś jeszcze ma jakieś sprawdzone sposoby na odchudzanie?;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka
arlecik bedę złośliwa i przyniosę niedługo "komunistyczną czekoladę" ;) ach jaka mam na nią ochotę... mniam mniam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doka nie ma sprawy, spalimy ją na siłce ;-) oby tylko nie takimi intensywnymi ćwiczeniami jak w sobotę :-) hihi ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem Ci co robić, jak ćwiczyć i co jeść aby schudnąć!

Moim sposobem jest połączenie racjonalnej diety (zmiana nawyków żywieniowych) z aktywnością fizyczną (przyjemną i nie nudną)!

ZAPRASZAM na WEEKENDOWE WARSZTATY FITNESS dla kobiet :)
Aktywny wypad poza miasto!

Więcej na: http://www.happy-fit.pl


Zapraszam! :) Świetna zabawa
kontakt@happy-fit.pl bądź aleksandra.olender@wp.pl / trener personalny, instruktor fitness, instruktor pilates oraz afro dance & sexy dance, porady żywieniowe / weekendowe warsztaty fitness dla kobiet - odchudzanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bylam na Dukanie rok temu, zachecona szybkim spadkiem wagi u wielu osob znajomych.
Schudlam w 4 miesiace 10kg. Ale nerki mi szwankowaly... Lekarz stwierdzil, ze byly przeciozone duza iloscia bialka w diecie... Po tym przyszedl efekt jojo ;(
Inna znajoma, po Dukanie nadal szczupla. Schudla ponad 20kg, duzo dluzej sie odchudzala. W miedzyczasie miala operacje wyrostka robaczkowego...
Ogolnie nie polecam, a jak juz - to na krotko.
Lepiej zdrowo jesc i cwiczyc Mniejsze prawdopodobienstwo efektu jojo i wiekszych problemow ze zdrowiem..
Tabletki na odchudzanie - specialmedassortment.com Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc, najlepiej sie wybrac do Czapielskiego Mlyna http://www.czapielskimlyn.pl bylam tam, schudlam i do tego zrelaksowalam. Jest to osrodek na kaszubach. turnusy 1 tydz i 2. Ja bylam na 1 tydzien. Pierwszy raz. Kolezanka mi polecila. Bardzo duzo zajec i to jedzenie dietetyczne wcale nie bylo zle, powiem nawet ze mi smakowalo. Uwielbiam ciastka i tam tez je mialam, tylko ze dietetyczne. Potem szefowa kuchni zrobila mini kurs gotowania i ciasteczka bede robila w domku. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam zajecia z osobista trenerka 2x w tygodniu (cwiczy z nami jeszcze moja kolezanka), 1x cwicze na Orbitreku. Staram sie racjonalnie odzywiac. Kilogramy najpierw mi poszly bardzo w gore, przytylam 4kg, podobno to normalne gdy sie nigdy nie cwiczylo: miesnie waza wiecej niz tluszcz. Aktualnie jestem blisko wagi wyjsciowej, ale mam kilkanascie cm mniej w obwodach, najwiecej stracilam w tali i ogolnie w brzuchu. Kondycje mam juz super, i miesnie jak stal ;) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy możesz coś więcej napisać o tych zajęciach?
Miejsce czas i koszt? Jakie rodzaje ćwiczeń?

Dodam, zę chciałam wejść w Dukana, ale opinie że to moda i skuteczność jest jak każdej innej spowodowala że spasowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trenerka przyjezdza do mnie, bo w innej opcji po co mi osobista trenerka ;) ? Kolezanka tez przyjezdza do mnie. Obie placimy po 500zl miesiecznie, czyli 1000zl za dwojke. Zajecia 2x w tygodniu po 60 minut, plus zestaw cwiczen do samodzielnego cwiczenia ( mi sie nie chce, kolezanka probuje cwiczyc te zestawy). Co miesiac nowy zestaw. Trenerka przyjezdza oczywiscie z profesjonalnym sprzetem fitness, matami itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na spotkania grupy wsparcia w odchudzaniu (Gdańsk), szczegóły: mojemotywacje@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja schudlam w 2,5 mca 12 kg - jadlam jedno porzadne sniadanie i porzadna objado - kolacje i czasami jogurcik lub owoca - zero slodyczy, fastfoodow itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja odchudzałam się na zasadzie zero zmiany odżywiania, bo nie potrafię zrezygnować ze słodyczy ;) Tak więc przerzuciłam się na ćwiczenia. Na youtubie jest masa treningów, można wybrać co kto lubi. Ćwiczyłam codziennie albo czasem poza niedzielą. W dzień 45-60 min, wieczorem 30-40 min. Obrałam tempo 2 kg na miesiąc, nie więcej. Gdy schudłam 9 kg przestałam, bo to mi wystarczyło.
Powodzenia i wytrwałości innym życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam tzw złoty lek jest on w aptece na receptę i schudłam z 95 kg na 62kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co to za lek jeśli można wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Xenical mi pomógł bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi na przykład pomógł poradnik na https://infoon.pl/skuteczne-sposoby-na-odchudzanie . Nie sądziłam, że w trakcie odchudzania popełniam takie kardynalne błędy... Jak przeczytałam, to poprawiłam się w tym kierunku i w ciągu miesiąca schudłam ponad 10 kilo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://eszron.pl/czym-sa-wczasy-odchudzajace/ zgubiłam zbędne kilogramy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apka Blogilates, dużo filmików z ćwiczeniami beż sprzętu - wystarczy mata, nawet jak czasami pokazane są ćwiczenia z hantelkiem to obok jest wersja bez. Można wybrać stopień zaawansowania i czas ćwiczeń - mi bardzo pasuje, jak mało które filmiki

No i jeśli macie problem z brzuchem to bardzo ważna jest dieta. Duży brzuch bierze się często z nieodpowiedniej diety. Tak więc ważne jest codzienne zdrowe odżywianie się, picie duzęj ilości wody. Możesz również wprowadzić zioła oczyszczajće. Ze wszystkich mieszanek jakie wypróbowałam najbardziej pomogły mi te zioła https://loremvit.pl/produkt/odchudzanie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne to jest najlepsza dieta
Jesz co chcesz tylko musisz się zmieścić w swoim zapotrzebowaniu.
Picie 2,3 litry wody.
-20 kg w rok

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej wiedzy dietetycznej polecam PWN: https://pzwl.pl/Dla-pacjenta/Diety,3913755,k.html Aktualnie mają sporo ksiązek o tym jak stworzyć bezpieczny i zdrowy jadłospis bez pomocy lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, ten suplement jest dla Ciebie: https://fituroda.pl/jak-keto-matcha-blue-moze-pomoc-w-utracie-wagi/ Mi pomógł zgubić ponad 8kg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie najlepszym sposobem na odchudzanie jest dieta ketogeniczna: https://moderncavegirl.pl/keto-odchudzanie/
Gwarantowane efekty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie dla mnie najlepsze są zioła Tybetańskie na odchudzanie a próbowałam już chyba wszystkiego bez efektu. Po kuracji ziołami Tybetańskimi straciłam kilogramy bez specjalnych wyrzeczeń a mój metabolizm teraz jest dużo szybszy niż był wcześniej. Naprawdę polecam sprawdzony sklep https://ziolanaodchudzanie.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większość zasad typu np. węglowodany na śniadanie, 5 posiłków dziennie albo odstawienie makaronów/ziemniaków/czegokolwiek coraz częściej są już wprost krytykowane przed dietetyków i słabo korespondują z obecną wiedzą. Najważniejsza zasada - jak zostało już napisane powyżej - brzmi UMIAR i zdrowy rozsądek. polecam obserwowanie swojego organizmu, dostosowanie ilości i objętości posiłków do swojego trybu życia, powolne, ale konsekwentne kształtowanie nawyków. Odmawianie sobie wszystkiego nie doprowadzi do niczego dobrego, bo w końcu doprowadzi do frustracji.
Od siebie polecam również herbaty ziołowe;
https://produktybonifraterskie.pl/kategoria-produktu/herbaty-ziolowe/
Wiele z nich ma działanie odchudzające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba jedyną sprawdzoną metodą na odchudzanie jest zgłoszenie się do dietetyka. I to do dobrego, nie do takiego, który każdemu daje ten sam jadłospis. Dietetyk powinien przeanalizować Twoją budowę ciała, wyniki i badań i dobrać Ci odpowiednią dietę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry