Odpowiadasz na:

Re: Co dziś na obiad? cz.34. Wakacyjna:-)

Oj dziewczyny działka to najlepsza rzecz na świecie... ja się duugo zastanawiałam, ale po tych 3 tygodniach stwierdziliśmy że oprócz naszego ukochanego piesełka to najlepsza rzecz jaką w zyciu... rozwiń

Oj dziewczyny działka to najlepsza rzecz na świecie... ja się duugo zastanawiałam, ale po tych 3 tygodniach stwierdziliśmy że oprócz naszego ukochanego piesełka to najlepsza rzecz jaką w zyciu kupiliśmy:):):):)
My dzisiaj znowu na RODOS opaliłam sie w końcu:) na obiad grilowane skrzydełka i ziemniaki z masełkiem:)
Ja ogóry robie w zwykłym szklanym słoiku i nakrywam spodkiem. Na ok. 1,5 kg ogórków daję połowę zestawu do kiszenia ze sklepu, 3-4 ząbki czosnku i zalewam zimną wodą 2 łyżki soli na litr wody. N adno wrzucam częśc koperku, czosnku i korzenia chrzanu, na to warstwa ogórków, znowu zielsko, czosnek i chrzan, na to ogóry i na wierzch też zielsko i zalewam zalewą:)
Mamo b nawet nie wiesz jak sie cieszę że młoda zaczęła nosić sukienki bo wygląda w nich ślicznie...:) ja od małego latałam w spodniach i tak mi zostało niestety... teraz ani sukienki ani spódnicy nie zakładam tylko w spodniach latam:(

zobacz wątek
11 lat temu
~ania:)

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry