Widok
Co kto lubi
JAk dla mnie rewelka . Profesjonalne podejście do pacjenta. Możliwość negocjacji cen. Wszystko odbyło sięsprawnie i bezboleśnie. co do gości ponizej. MERCEDESY nie są dla biedoty. możesz iść do przychodni tam jest za darmo. Każdy jeździ takim autem na jekie go stać
Moja ocena
Dentaurus Stomatologia
kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: -
czas oczekiwania: -
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6