Widok
Ja też z dziećmi robię karty z życzeniami i rysunkami z okazji Dnia Taty. Na jego regale z książkami stoi karta, która ma już ładne 5, czy 6 lat, odkąd syn zaczął ładniej rysować i narysował mu bardzo ładnie całą naszą rodzinę i psa :) Teraz jeszcze dojdą bazgrołki córeczki;) A ja nie wiem czy podciągnę pod Dzień Taty, czy tak po prostu, ale myślałam żeby kupić nowy portfel mężowi, bo ten, który ma zaczyna gubić moniaki. Fajne, klasyczne portfele z dużą ilością przegródek (czyli tak jak mój mąż lubi) znalazłam na zeskóry.com marki Betlewki. Cena też jest dość atrakcyjna dlatego może być jako dodatek do rysunków lub tak po prostu na dowód naszej miłości i troski.
My na dzień ojca idziemy do http://www.escapegdansk.pl mają promocje, tata wchodzi za darmo
ja uwielbiam zegarki...kolekcjonuje je i nie wyobrazam sobie bez nich stylizacji... moj najonwszy nabytek to stosunkowo nowa marka, ale bardzo ciekawa - jordan kerr. robia zegaki za naprawde atrakcyjne pieniadze, ktore pasuja przepieknie do kazdej stylizacji...zwroccie uwage na te marke, bo moim zdaniem niedlugo bedzie o niej glosno
A co Ty na to by wykupić przejazd sportowym samochodem? Taki prezent daliśmy naszemu tacie na 50 urodziny i był mega zadowolony! :d znalazłam firmę devil-cars w necie która organizuje przejazdy sportowymi samochodami po 15 torach w Polsce i maja bardzo duży wybór aut wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Można jeździć i jako kierowca i jako pasażer :) świetna sprawa na prawdę. Prezent inny niż wszystkie! Polecam!!!
mój mały królewicz oszczędzał cztery miesiące i kupił tacie zegarek od Calvina Kleina. O taki https://www.modisimo.pl/meskie-zegarki wiadomo, do tego zrobił standardową laurkę :D
Na ostatni dzień ojca kupiłem tacie wideorejestrator ze sklepu https://ale.pl/ Tata bardzo zadowolony tym bardziej na wakacje się przyda
Mój 2,5 letni synek namalował 3 rysunki, które oczywiście ciągle wiszą na tablicy korkowej, od 3 miesięcznej córeczki tatuś dostał poduszkę z napisem "super tatuś", a synek do rysunków dołożył jeszcze kubek z naszym rodzinnym zdjęciem. Więc u nas na dzień mamy i taty "dzieci dają" symboliczne prezenty, zamiast czegoś bardziej wyszukanego zwykle idziemy na długi spacer do parku, w tym roku był u nas upał więc na plażę :)
Prezent na dzień taty musi sprawić mu przyjemność. Wiadomo, to tylko jakaś rzecz, ale tu nie chodzi o to, ile na nią wydasz. Najważniejsze, aby podarunek był trafiony i się spodobał. Co sądzicie o czekoladowym prezencie? Mój tata uwielbia słodycze. Znalazłam również artykuł w tym temacie http://magazynvip.pl/dzien-ojca-swietuj-z-pomyslem-wybierz-oryginalny-i-nietypowy-prezent-z-czekolady/
Ogólnie z doświadczenia mogę powiedzieć, że karafka to będzie nieużywany gadżet, lepiej kupić droższą whisky i ewnetualnie jakieś eleganckie, profesjonalne szkalneczki do niej. Personalizowane gadżety to też zazwyczaj pic na wodę.
Jeśli jednak koniecznie chcecie kupic cos materialnego, polecam zerknąć sobie na stronę:
https://www.luxuryproducts.pl/prezent-na-60-urodziny-dla-mezczyzny.html
Znajduje się tutaj wiele ciekawych pomysłów na prezent dla starszego mężczyzny. Na urodziny albo inne okazje. Ciekawą opcją bedzie na pewno podarowanie eleganckiego długopisu - z tego tata na pewno będzie korzystał częściej niż z karafki:
Jeśli jednak koniecznie chcecie kupic cos materialnego, polecam zerknąć sobie na stronę:
https://www.luxuryproducts.pl/prezent-na-60-urodziny-dla-mezczyzny.html
Znajduje się tutaj wiele ciekawych pomysłów na prezent dla starszego mężczyzny. Na urodziny albo inne okazje. Ciekawą opcją bedzie na pewno podarowanie eleganckiego długopisu - z tego tata na pewno będzie korzystał częściej niż z karafki:
A może tradycyjne - Skarpetki :)
https://bestsocks.pl
https://bestsocks.pl
perfumy. Warto sprawdzic perfumierie typu jak edp24.pl jak Panthera https://edp24.pl/
Ja swojemu tacie kupiłam szczoteczkę soniczną, bo nie mogłam już patrzeć jak myję zęby zwykła, twardą i byle jaką szczoteczką: https://promocje.al.to/dzien-ojca?strona=4 będzie miał chociaż praktyczny prezent na Dzień Ojca.
Najbardziej problematyczne, bo mój nic nie chce i nic nie potrzebuje. Nie mamy jeszcze dla niego prezentu
Nie używa kosmetyków, a jeśli już to tak rzadko, że jeszcze ma z dnia ojca czy urodzin. Marzy mu się kamper, ale z wiadomych przyczyn tego marzenia nie spełnimy, więcej nie chce.
Pozostaje alkohol, czekoladki tego typu rzeczy.
Kiedyś dostał bieliznę termiczną z merino, bo jest kierowcą, uczestniczy w rozładunku gdzieś na zimnie i narzekał, że zimno. Zamówiłam mu również w zesżłym roku kubek termiczny z dr bacty https://drbacty.com/kubki-termiczne I korzysta z niego codziennie.
Skarpety z merino też spoko. Herbaty zimowe, miód. Mój preferuje bardzo praktyczne prozenty, najlepiej do skonsumowania
Nie używa kosmetyków, a jeśli już to tak rzadko, że jeszcze ma z dnia ojca czy urodzin. Marzy mu się kamper, ale z wiadomych przyczyn tego marzenia nie spełnimy, więcej nie chce.
Pozostaje alkohol, czekoladki tego typu rzeczy.
Kiedyś dostał bieliznę termiczną z merino, bo jest kierowcą, uczestniczy w rozładunku gdzieś na zimnie i narzekał, że zimno. Zamówiłam mu również w zesżłym roku kubek termiczny z dr bacty https://drbacty.com/kubki-termiczne I korzysta z niego codziennie.
Skarpety z merino też spoko. Herbaty zimowe, miód. Mój preferuje bardzo praktyczne prozenty, najlepiej do skonsumowania