Widok

Co na okno do pokoju dziecięcego?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą rolety, żaluzje, czy może roleta rzymska? Możecie polecić jakąś w miarę niedrogą firmę w Gdyni, która zajmuje się montażem rolet i która ma w ofercie też dziecięce wzory?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy granatowa rolete.pokoj w kolorach zolto niebieskim.dla chlopca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas też granatowa roleta :] świetnie się spisuje w słoneczne dni :] (i nie tylko)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpierw mieliśmy rolety- taki ciemny żółty, wpadający w pomarańczowy, ale ostatnio zmieniliśmy na żaluzje, im wcześniej wpadało światło z rana, tym wcześniej robił nam pobudki- tzn. ok 6 rano, a teraz śpi do 8. Żaluzje sprawdzą się bardziej jeśli masz pokój słoneczny, zwłaszcza popołudniu, nie będzie się tak nagrzewał latem. Firanek nie mieliśmy, bo nie mam możliwości zamontowania karniszy. A! ostatnio zakupiłam też zaślepki/ zasłonki do sznurków do żaluzji (mały ma w pokoju drzwi balkonowe), bo spotkałam się z informacją, że dziecko może się w nie zaplątać i powiesić:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam rolety bordowe a latem dowieszam groba zaslone zeby dzieci rano mi sie nie wybudzaly skoro swit. zaluzje byly i ja nigdy do tego nie wroce, mozna wybrac materiał (rozne kolory do wyboru)na rolety ktory calkowicie zaciemni pokoj(takie jak do pokojow projekcyjnych) - drozsze ale nie trzeba wtedy nic dowieszac, ja sie zastanawiam ostatnio nad zmiana samego materialu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No u nas w pokoju dzidzi słońce jest dopiero po południu, więc nie musi być aż taki gruby materiał. Podobają mi się takie wzorki dziecięce, widziałam na allegro, ale wolałabym na żywo zobaczyć, a w Gdyni byliśmy w kilku punktach i mieli tylko zwykłe jednolite materiały. Wiecie może, gdzie mają jakieś kolorowe rolety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
baby ball
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baby ball mi się nie podobają, poza tym mam wrażenie, że to siedlisko kurzu. Jak to wyprać w ogóle, nie plącze się w pralce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej coś w neutralnym kolorze, u nas sprawdziły się białe rolety (do białych plastikowych okien).

Jak do wzorków dołożysz jeszcze zasłony, firanki, tapetę na ścianie, kolorowy dywan i pierdylion zabawek, to wyjdzie koszmarek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
" ... pierdylion zabawek, to wyjdzie koszmarek. " buhhahhahahh :)

my mamy ROLETY ---> namniejsze siedlisko kurzu i nie pogłębia "koszmarka" pokoikowego

im ciemniejsze tym lepiej zasłaniają okno

można kupić "podgumowane" --> wtedy slońko sie nie przebije

ja mam ciemną zieleń bez podgumowania i nie ma zmiłuj dla słońca ... musi ono czekać na chęć podniesienie rolety by dostać sie do pokoju

jasne rolety = duzo słonka


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy tylko firanki i zaslony, do wysokosci parapetu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokoik będzie raczej w stonowanych kolorach, podobają mi się z tego linku wzory C5, C6, C47:
http://allegro.pl/rolety-w-kasecie-dla-dzieci-i2293472382.html
Żadnych wściekłych kolorów nie chcę. A białe też brałam pod uwagę.
Podobają mi się też rolety dzień-noc, ale wycenili nam w jednym salonie na 700 zł:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak pokoj jest maly to lepiej wziasc jasne rolety i wlasnie gumowane i wowczas beda zaciemniac pokoj ale go nie pomniejsza optycznie
poza tym jak na scianach masz wzorki ja na okno bym brala cos gladkiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ściany będą jednolite, może ewentualnie nad łóżeczkiem jakieś naklejki, ale to zobaczymy, bo na razie jeszcze nie mamy mebli i nie wiem jak to będzie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko z gumowanymi należy uważać przy montażu aby roleta była oddalona odpowiednio od szyby i nie dotykała - my mamy w prowadnicach tuż przy szybie i montujący Pan nam odradził gumowe bo przy słońcu guma może przykleić się do szyby .
Mamy granatowe u Młodego i się sprawdzają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to jakieś majtkowe wzory ;)

Niemowlaki lubią zdecydowne kolory, dwulatki mają już swoje ukochane postaci... Takie majtkowce wybierają mamy "dla siebie" (też miałam etap pasteli, choć wiedziałam, że to bez sensu ;))

Nie kupiłabym takich rolet. Małe dziecko na te wzorki nie zwróci uwagi, nieco starszemu nie będą pasować do wystroju dobranego pod nowe upodobania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agatha to samo pomyslalam ja jestem przed malowaniem okna i zalozeniem rolet i wiem ze wybiore zielone groszkowe bez wzorkow bo teraz chlopaki szaleja za dinozaurami za rok beda za czym inny a zmieniac mi sie nei bedzie chcialo - uniwersalne sa najlepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie chodzi o zasłanianie bezposredniego słonca tylko jasnosci, czasem dzieciom wystarczy nawet malutka lampka w nocy zeby rozbudzilo sie na 2h, a latem od 5 czesto juz uznaja ze to srodek dnia i trzeba wstrawac- bo jasno ;), i wytlumacz dziecku ze to nie dzien jak jasno?

ja sie nauczylam przy dzieciach praktycznie po ciemku lub ze swiatlem wlaczonym w zamknietej lazience tylko zeby jakies swiatlo sie rozpraszalo.
a rano jeszcze 4ro latek wstaje mniejwiecej o swicie... a jak zaslonie na calkiem okno to tak 7-8 wstaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep internetowy http://www.dekoria.pl - mają rolety zwijane blackoutowe, rzymskie, zasłonki, wybierasz sobie co chcesz i z jakiej tkaniny chcesz. mają tez kolekcje dziecięce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może jeszcze jakeiś zdjecie;
http://cdn.dekoria.pl/image/kjpg/59/59_3/0/800/Kids.jpg

http://www.dekoria.pl/offer/fabrics_collection/88/Kolekcja-Baby-nowosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to może jakiś gładki jednolity kolor rolety i coś takiego nad http://www.dekopolis.pl/category.php?id_category=17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonałe i solidne rolety oraz żaluzje do każdego pomieszczenia w domu, można zamówić od firmy wimarol. polecam ich produkty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze dekoracje okienne do każdego pomieszczenia w domu oferuje Evoart. Polecam ich ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rolety dzień-noc znakomicie się sprawdzają zwłaszcza w pokoju dziecięcym, gdy zależy Ci na tym, aby zapewnić maluchowi komfortowy sen. Warto pomyśleć również o ozdobnych uroczych zasłonach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry