Widok

Co na parapetówkę ...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :(
do 150zł

bubububbb


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Figurka jakiegoś zwierzęcia.. Do 150 zł powinna być spoko. Nie za duża nie za mała, z dobrego drewna. Polecam. Sprawdzony pomysł. Na zwierzaka zawsze w domu znajdzie się miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja osobiście najbardziej ucieszyłabym się z karty podarunkowej do wykorzystania w jakimś sklepie z wyposażeniem wnętrz. Wtedy obdarowany kupuje to,co mu się podoba i pasuje do wnętrza. Minus jest taki,że wiadomo za ile tę kartę kupiono :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ręczniki, ręczniki zawsze się przydadzą :) ręczników nigdy dość ;)
patelnia, patelni nigdy dość ;)
kwiatek doniczkowy w ładnej, ale niekolorowej doniczce (bo może nie pasować), chyba że wiesz jaki mają np. kolor ścian albo mebli

figurka zwierzęcia albo inne takie elementy ozdobne mogą nie pasować do wystroju albo do planu na wystrój, takich bibelotów nie lubię, tylko stoją, nijak wyglądają wśród innych podarowanych bibelotów i się kurzą
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam juz np dość ręczników
każdy kupuje z innej parafii wiec mam caly wachlarz kolorów niepasujących do łazienki

jesli znasz wystroj, kolory scian to moze jakas narzuta na lozko, poduchy, jakas szkatułka bądż własnie figurka albo lampka

cos do kuchni np jakis zestaw - korkociag, dziadek do orzechów, owteiracz do puszek - my cos takiego dostalismy i jest super
zestaw do wina plus stojak
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się że można mieć dość i ręczników i patelni - ja chociażby tak mam :) - 4 patelnie, (piątą już wywieźliśmy na wieś) a ręczników pełna szafka ...
Figurka z kolei może zupełnie nie pasować jak i inne dodatki.

Dlatego chyba najlepsza będzie karta upominkowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale bym gnała, jak by mi ktoś figurę zwierza przyniósł...
Ja jestem zwolenniczką oryginalnych wycieraczek - np.. jak u tego:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13572759
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Karta- najlepszy pomysł. Jesli wiesz, kto jeszcze idzie, możesz sie umówić i wspólnie kupic jedna kartę za większą kwotę lub kilka kart to obdarowani zrobia sobie wieksze zakupy w jednym sklepie.
Polecam dukę, home&you, almi decor.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
lub ikea
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomysł z kartą wydaje się dobry, ale tak naprawdę to jest pójście na łatwiznę.. Nie wiem co kupić to dam pieniądze. A właśnie fajnie później jak znajomi mają jakąś rzecz od Ciebie. Prezent taki ma duszę. A karta..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie te różne pierdołki, figurki, słoniki, ramki... co leża w szufladzie na pewno duszy nie mają ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena 150 zł, tak więc rzeczy za taką kwotę raczej nie powinny walać się/nie walają się po szufladach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
różnie bywa, jakby mi jakiś szmelc kupili to bym nie postawiła na honorowym miejscu tylko dlatego, że za 150 zł. I nie to że byłabym niewdzięczna. To sie jeszcze musi podobać, a nie tylko kosztować. A wiadomo, że w gusta trudno trafić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy też od tego jak bliscy nam są Ci ludzie, których obdarowujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.toys4boys.pl/category/wnetrza

bardzo fajne pomysły z humorem - a sklep w trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam wiecznie za mało ręczników i patelni ;) wiec to pierwsze przyszło mi na myśl ;)

Ale kupon to faktycznie dobry pomysł. I niech kupuje co chce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłm w sobote na paraptówie i kupiłam patelnie beztłuszczowa :) i wódeczke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie ze sztuką związani wiec nic co może przypominać ART za 150 zł nie odważę się im kupić

innym nzajomym kupilam raz wielkiego słonia z tego wypasionego sklepu w GB i był boski

ale tu sie nie odważe

dawjcie dawajcie więcej :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie lubie kucrzołapaczy - czyli pierdół do ustawiania
lubię praktyczne rzeczy :)
kup wino i zestaw korkociągów
lub wino i kieliszki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnym prezentem jest lampka solna no i ma zdrowotne właściwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tej chwili sama bym się ucieszyła z http://www.tesco.pl/produkty/wyjatkowe-oferty-agd-rtv/maszynka-do-miesa-zelmer-886.5 :)

http://www.tesco.pl/produkty/agd

a może zrób jakiś fajny kosz smakołyków, ładnie zapakowany? :P winko, czekoladki, kawa i co tam jeszcze :]

może w tym wątku znajdziesz jakąś inspirację? http://forum.trojmiasto.pl/Maly-prezent-z-okazji-slubu-t264295,1,16.html

niby było do 50zł ale zawsze możesz wybrać bardziej wypasioną wersję "czegoś" :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no cóż skoro wszytko mają to można kupić t co już mają ale ładniejsze ;)
ja bym się ucieszyla z ładnego kompletu do wina np

image

Uploaded with ImageShack.us

albo karafka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli z poczuciem humoru to pomyślalabym nad tortem z papieru toaletowego ;) http://euphoriahandmade.blogspot.com/2011/11/tort-z-papieru-toaletowego-rozowy.html my dostalismy i to chyba był najbardziej oryginalny prezent ;)

Jeszcze dostalismy taki duzy szklany wazon,ramke na zdjęcie, pościel, patelnie, ręczniki, wino i kieliszki i nie pamietam..... ale jeszcze dwie parapetówki przed nami wiec sie okaze ;)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może szkło, szklane wazony, kieliszki, jakiś fajny gadget do kuchni - otwieracze do butelek - generalnie neutralne rzeczy. A może duży koc?

Ręczniki - nie ! Każdy ma inny gust i może mają jakąś wizję(ja tak mam , każdy domownik inny kolor-równa seria)

Bon - zawsze mile widziany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CIezko trafic z czyms, zeby wlasnie nie wyladowalo w szafie...
dla mnie najlepszy prezent to chyba bon na zakupy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam bon do jakiegoś sklepu chyba że naprawde znasz gust tych ludzi.

największym niewypałem dla mnie są duże kwiaty doniczkowe. Tak jak dostałam tak samo je oddałam dalej każdy ma swój gust i poprostu mi nie pasowały
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie karta podarunkowa w Ikea, Home&you, Duka! Marzenie jak dla mnie :D
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście ucieszyłabym się z ładnego wazonu albo stojaka na wino
ale jeżeli znajomi wszystko mają to karta podarunkowa jest dobrym pomysłem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My idąc do przyjaciół na parapetówkę kupiliśmy Im ceramiczne kubki z podgrzewaczami do grzańca, bo wiemy że lubią :P no i butelkę grzańca ;) a dodatkowo na Ich parapetówę zrobiłam trochę jedzenia :D
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może podpytasz? albo jeśli znasz kolorystykę pomieszczeń to:
- ręczniki (tego nigdy nie za dużo)
- fajny wazon/donica (ostatnio kupiłam piękną w Castoramie taką dużą stojącą glinianą - idealnie do wnętrz)
- może ładna kapa na łóżko
- komplet ładnych kieliszków to też super pomysł
- roślinki w donicach - coś co lubią (jeśli lubią)
- książka o winach + grawerowana szkrzynka z winem i kieliszkami
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
komplet żarówek energooszczędnych...;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybym ja miała wybierać, to wybrałabym propozycję Agusi, czyli taki kosz z fajnym żarciem. Kumpela kiedyś dostała coś takiego, z różnymi makaronami, oliwami, oliwkami, pomidorami w różnych postaciach, winami i książką o kuchni włoskiej - wszystko zapakowane w gustowny wiklinowy kuferek.

Ręczniki, pościele i ściereczki kuchenne pooddawałam potrzebującym, bo ani w moim guście, ani się w szafie nie mieściły.
Durnostojki łapiące kurz stoją w jakimś kartonie schowane. Głupio mi wywalić, a nie lubię trzymać takich rzeczy na wierzchu.

Bon na zakupy fajna rzecz, ale jak to ktoś już sugerował, jest to pójście na łatwiznę i mało osobisty prezent.

Ja akurat lubię świece i ucieszyłabym się z dużej ilości grubych świec i np. szklanych podstawek pod nie - jak najprostszych. Taki prezent można od razu na parapetówce wykorzystać ;)
image
albo większa podstawka z kilkoma świecami
{img]http://www.ikea.com/pl/pl/images/ssc/seria-florera__0104426_XXXXXXXX_SA.JPG
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wkleiło się
image
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
taka karta podarunkowa jak np.do Ikea to super pomysl. najbardziej bym sie z tego ucieszyla i kupila co naprawde potrzebne, a nie kolejny drobiazg do postawienia...ciezko trafic na gust
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponowałabym jednak zestaw np. wypasionych szmatek najwyższej jakości z kilkoma środkami czyszczącymi, np. takimi ekologicznymi i to wszystko w super zabawny i ciekawy sposób opakowane, z odpowiednim napisem.
Będzie praktyczne, przydatne, w gust nietrudno trafić, bo sprzątać każdy musi i jeśli opakowanie fajowe, to beka będzie na pewno :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żadne prezenty....bezsensowne wydawanie kasy...każdy ma swój gust, swój pomysł na własne mieszkanie...osobiście nienawidzę, jak ktoś bez konsultacji kupuje coś do wnętrza..../takim sposobem mam pochwane w szafach obrazy, filizanki i inne d*perele/....a już o zgrozo jakieś figurki!

MOje typy to: karta podarunkowa, lub po konsultacji pościel, sztućce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ps. i co by nia pisać, to na parapetówę to zawsze flaszka:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dostaliśmy od jednych znajomych dużą drewnianą tacę ze stojakiem do podawania śniadań do łóżka :) prezent w 100% udany chociaż najczęściej stosowany niezgodnie z przeznaczeniem - do korzystania z laptopa w łóżku czy na kanapie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może taki zestaw do kąpieli

http://www.groupon.pl/deals/cala-polska/Pachnidlapl/4653597?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_95&a=1661

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a znasz wystroj mieszkania?
jesli tak, to dopasuj dwie super lampki nocne do sypialni, takie glamour ;) zawsze beda ok! a nawet jesli maja jakies, to przestawia do innych pokoi!
mi osobiscie aktualnie podobaja sie lampki ze srebrna noga, albo srebrnym kloszem, do nabycia nawet w Ikea, widzialam dzis nawet swietne kloszyki w Leroyu, takie jakby misiowe :) byly czarne, srebrne i taki ciemny turkus. bomba do srebrnej nogi! i moze w tym samym kolorze jakies dwie poduszki na lozko! albo same powloczki na poduszki, takie dekoracyjne (wczoraj nawet podawalam, kupilam w Pepco sliczne w kolorze ciemnego turkusu wlasnie z wzorkami, super)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dejwi, i co kupiłaś?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na parapetówkę zwykło się dawać praktyczne i poręczne prezenty, wszelkich akcesoriów i gadżetów do domu nigdy dość. A teraz można jeszcze znaleźć fajne i praktyczne rzeczy, które dodatkowo jeszcze się fajnie prezentują, bardzo duży wybór takich przedmiotów znajdziecie w internetowym sklepie http://www.dekoria.pl/dekoracje-domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto kupić jakiś uniwersalny prezent, który na pewno się przyda. Może jakiś zestaw kieliszków albo szklanek do whisky. Jeśli lubią wino, to może stojak na butelki, np. taki jak tu http://www.brw.com.pl/serwowanie/napoje-barek/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej na takie okazje sprawdzają się rzeczy do domu, z których będzie można potem korzystać, do tego dorzuc fajny alkohol i gotowe. Co do tego drugiego, to mogę polecić Ci sklep wina.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dostaliśmy kartę podarunkową do Ikei, na którą złożyli się wszyscy goście. Super rozwiązanie, bo można wtedy sobie kupić co się chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jestem przeciwna wszelkim kartom. To tak samo, jakby dać pieniądze. Przy czym pieniądze są dużo lepszym prezentem, bo nie ograniczają do jednego sklepu. Lepiej już dać kopertę z pieniędzmi o takiej samej wartości, która miałaby być na karcie. Jakbym ja dostała jedną kartę od wszystkich gości do Ikea to chyba bym się popłakała. Ja nie lubię tego sklepu, jedyne co stamtąd mam to garnki a tych już mam tyle, że mi więcej nie potrzeba oraz stolik i krzesełka dla dzieci, które niedlugo przestaną być potrzebne. Jeśli chodzi o inne rzeczy - Ikea to kompletnie nie mój styl, nie podobają mi się i tyle.
Myślę, że pościel, ręczniki to dobry pomysł. To są rzeczy, które się zużywają. A jak nie to kieliszki, shaker, jakiś komplet do robienia drinków, koktajli + książka instruktażowa. Takie rzeczy nie są z tych, co mogą nie pasować do wnętrza. Można je schować do szafy i wyjąć tylko jak jest potrzeba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dlaczego, karta to dobry pomysł...My to kupiliśmy taki designerski kinkiet activejet z obi, ale wcześniej to uzgodniłam z koleżanką, marzyła o takim i ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Propozycji jest masa:
Może jakieś fajne poduszki w home&you? Obecnie w sklepie mają sporo wyprzedaży jak widziałam tak więc wiele poszewek i innych takich bibelotów do mieszkania mozna kupić w korzystniejszej cenie.
Piękny wazon na kwiaty, o ile oczywiście wiecie mniej wiecej w jakim stylu mają urządzone mieszkanie,czy jest tradycyjne czy nowoczesne, wypadałoby również mniej więcej orientować się, jaka jest jego kolorystyka.
jakiś ładny zestaw filiżanek?
Ciekawy obraz, może jakaś lampkę?
Ewentualnie bardzo bezpieczna opcja prezentowa: mianowicie komplet szkla do koktajli.
https://stylowi.pl/jacekmasalski

W przypadku mniejszych funduszy można podarować po prostu jakiegoś ladnego kwiatka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnym prezentem jest irobot. Taki pomocnik na pewno się przyda. Cichy, precyzyjny czego chcieć więcej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem Ci z czego ja bym się ucieszyla- z kwiatów doniczkowych, białego świątecznego obrusa, kolorowych szkieł typu PRL ( :) )), kieliszków, kawy, ciasta. Jestem bezpośrednia, więc nie miałabym nic przeciwko gdyby ktoś zapytał mnie wprost i określił budżet najbardziej uniwersalny będzie bon, pozwoli uniknąć nie trafienia w gust.
W sklepie Domownia są eleganckie dekoracje do salonu https://domownia.pl/kategorie/salon/dekoracje Można się ich dopytać, czy nie mają przypadkiem jakichś fajnych bonów na zakup takich dekoracji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam parę gadżetów ze składnicy towarów jak szłam na parapet do znajomych. W kuchni dosłownie mieli kilka rzeczy, ja im uzupełniłam zapasy noży, misek itd. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze zestaw olejow takich fajnych z ziolami albo oliwy jakies z papryczkami. To wykorzysta zawsze. Kosz przypraw. Albo zestaw kaw jakis z dobrej herbaciarni. Cos co wykorzysta na bank.

Sama ostatnio odkryłam te palarnię kawy:
https://sklep.qcs.pl/pol_m_Kawa_Gatunek-ziarna_100-Arabica-161.html

Można zamówić tam świezo palona kawę arabicę ( zdecydowanie lepszy aromat niż w przypdku kaw z marketu).
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli nie wie Pani co konkretnie jest potrzebne to lepiej kupić kartę podarunkowa. Można też dogadać się w kilka osób i się złożyć zeby była większa suma na karcie. Ostatnio organizowaliśmy u siebie w domu parapetówke i dostaliśmy kilka konkretnych rzeczy których faktycznie nam brakowało ale najbardziej ucieszyły nas karty podarunkowe bo i tak planowaliśmy np zakup mopa parowego a dostaliśmy kartę do media expert. Teraz w większości sklepów można kupić taka kartę. Jakoś ładnie zapakować do tego jakieś winko lub coś słodkiego i wydaje mi się ze na pewno gospodarze będą zadowoleni.

No i polecam zajrzeć sobie również do tego sklepu https://sklep.clovin.com.pl/srodki-czyszczace W sklepie mozna zamowić dobrej jakości środki czystości. Taki komplet na pewno spodoba się każdej osobie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szampana. Jak oblewac mieszkanie to juz z babelkami - a tak na serio to moze kieliszki do wina, zestaw recznikow, karafke jak lubia mocniejsze trunki, kwiaty, swieczke, albo jakas personalizowana pamiatke, ktora zawsze bedzie Im przypominala o kupnie mieszkania itp.

Warto jest również dogadać się z innymi osobami, które wybierają się na imprezę oraz podarować jeden porządniejszy prezent. Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://www.luxuryproducts.pl/miedziane-naczynia-kuchenne.html

I przejrzeć sobie takie miedziane naczynia :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze daję oryginalne poduchy - mniejsze lub większe. Tylko koniecznie trzeba wiedzieć jakie są kolory w mieszkaniu no i przede wszystkim czy obdarowywany w ogóle lubi tego typu prezenty. Ale najbezpieczniej faktycznie kwiatek z kartą podarunkowa. Ewentualnie jakieś ładne rękodzieło. Spory wybór ceramiki bolesławieckiej jest na tej stronie: https://andyceramika.pl/czajniki Można zastanowić sie nad podarowaniem takiego czajnika z Bolesławca
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zajrzeć na metalowafigurka.pl
Myślę że uda się coś znaleźć na prezent dla pracownika lub klienta!
Osobiście spodobała mi się figurka ze stojakiem na wino ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja, kiedy słyszę, że ktoś ma wszystko, kupuję kartę np do Duka, Villeroy & Boch, Villa Italia czy innego sklepu, w zależności od gustu i stylu preferowanego przez gospodarzy a do tego dorzucam jakiś symboliczny drobiazg - fajną roślinę, wino, ciekawe kubki itp.

Warto jest przy tym sprawdzić sobie kody rabatowe:
https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/

Na stronie można zobaczyć sobie w jakich sklepach obecnie są dobre promocje i dzięki temu wybrać coś w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

do góry