Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zamykamdrzwiodsrodka - opinia Asia dala mi narzędzia do radzenie sobie z rzeczywistością i emocjami....
~zamykamdrzwiodsrodka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Katarzyna Lewandowska - opinia Bardzo polecam terapię u p. Joanny Linde! Pani Asia jest bardzo empatyczna,...
~Katarzyna Lewandowska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Dawid - opinia Serdecznie polecam! Bardzo profesjonalne podejście, super kontakt i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Tomasz K. - opinia Przez dłuższy czas zmagałem się z zaburzeniami snu, które od wielu miesięcy...
~Tomasz K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Marta - opinia Dzięki Pani Walczak udało mi się wyjść na prostą ze stanów depresyjnych i...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Natalia Belecka - opinia wątek zamknięty Pani Joanna Walczak jest bardzo doświadczoną terapeutką. Bardzo polecam :)
~Natalia Belecka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Trafiłam do pani Joanny Walczak w trudnej sytuacji życiowej po nieudanej...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Nie polecam Pani Psycholog Walczak. Nie jest zaangażowana, nie słucha...
~Maria
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 stycznia 2022

Martyna K - opinia wątek zamknięty Mój mąż cierpiał na depresje oraz bardzo silne zaburzenia lękowe. Po kilku...
~Martyna K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Bartosz - opinia wątek zamknięty Pani Joanna Walczak wyprowadziła mnie na prostą. Dzięki niej pożegnałem się z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Anna K - opinia wątek zamknięty Nie polecam Pani Walczak. Totalnie olewa klienta. Podczas opowiadania...
~Anna K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Urszula - opinia wątek zamknięty Wylądowałam na terapii ze względu na to, że nie mogłam wyjść z domu dalej niż...
~Urszula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Dominika - opinia wątek zamknięty Na terapię do Pani Joanny Walczak trafiłam w połowie lutego, miałam problem z...
~Dominika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Pani Joanna to prawdziwy specjalista. Trafiłam do gabinetu w bardzo kiepskiej...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Wiki - opinia wątek zamknięty Do Pani Joanny trafiłam nie zdając sobie sprawy z tego, co jest powodem...
~Wiki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Chcesz żyć lepiej? W porządku, wpadnij do Pani Joanny Walczak wątek zamknięty Ja wiem, że tego typu frazesy brzmią banalnie, mam też pełną świadomość, że...
~Dominik :)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2019

Terapia schematów z Panią Joanną Walczak wątek zamknięty Do Pani Walczak trafiłam chorując na depresję. Od pierwszego kontaktu...
~Roksana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Jak wróciłam do życia z Panią Joanną Walczak wątek zamknięty Do Pani Joanny Walczak udałam się w czerwcu. Szłam na terapię z myślą, że...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty mgr Joanna Walczak jest bardzo dobrym specjalistą.Polecam.
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Wspaniały terapeuta Pani Joanna Walczak wątek zamknięty Powiem tak - Bogu dzięki, że spotkałam Panią Walczak na swojej drodze :)...
~Nathalie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry