Szpital im. Mikołaja Kopernika

Szpitale

Gdańsk, Nowe Ogrody 1-6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janka - opinia nowy temat Dno i trzy metru mułu! 6 godzin bez pomocy po zdarzeniu komunikacyjnym!!! Ale...
~Janka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 kwietnia 2022

NA - opinia DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~NA
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 lutego 2022

anna - opinia Najgorszy oddział gastroenterogii dla.dzieci Pielęgniarki bezczelne i nie...
~anna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2022

halina barbara rogowska - opinia W roku 2021/22 byłam dwukrotnie pacjentką Oddziału Chirurgii Urazowo...
~halina barbara rogowska
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 stycznia 2022

Marek - opinia Miałem 9 grudnia 2021 roku skomplikowaną operację kręgosłupa na oddziale...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 19 grudnia 2021

wojciech N - opinia Bylem pacjentem soru w dniu 15 11 21r i to nie jedno krotnie pani lekarz...
~wojciech N
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 listopada 2021

Ekilin - opinia Na początku miłe zaskoczenie. Miło, szybko, profesjonalnie. Przyjazna obsługa...
~Ekilin
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 października 2021

Joanna - opinia Miałam poważny zabieg na oddziale neurochirurgii . Wspaniali lekarze i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Karol - opinia Oddział udarowy leżałem plackiem ponad 2 tyg. Zero siadania chodzenia...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2021

Anna Szyller - opinia W dniu 11.03.2021 otrzymałam po konsultacji telefonicznej smsa: Zapraszamy na...
~Anna Szyller
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2021

Emi - opinia Szpital fatalnie funkcjonuje, człowiek ze skierowaniem na cito do szpitala...
~Emi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2021

Jola - opinia Zostałam przyjęta na oddział ginekologiczny 7.01.21 wyszłam po operacji 8.01...
~Jola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2021

Natalia - opinia Rodziłam w listopadzie 2020 r, jestem bardzo zadowolona z personelu, panie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2020

M - opinia Pacjent 3 dni leżał na Sorze z powodu braku miejsc na oddziale, leżał bez...
~M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2020

Pacjent - opinia Totalna porażka. Byłem pacjentem na sorze. Chory który trafił tam sam, nie...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2020

Domino - opinia Ten szpital to pomyłka. Pojechałam dziś na SOR , jestem w ciąży i przez dwa...
~Domino
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 września 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Bardzo błędne djagnozy lekarze twierdzą że wszystko ok i wypis do domu a 3...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2020

SPR dzieciecy wątek zamknięty Wczoraj spędziłam kilkanaście godzin na tzw SOR dziecięcym . To jakaś...
~Zuzia
2

dodano: 25 maja 2018

Anna Pawlaczyk - opinia wątek zamknięty Oddział Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej - Kopernik -to empatia i...
~Anna Pawlaczyk
-

dodano: 8 lutego 2020

Halina labuda - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsluga,mily personel polecam kazdemu
~Halina labuda
-

dodano: 22 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
459

299

wątków

do góry