Crudo

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K - opinia Pycha! Jeżeli chodzi o komentarz: nie wiem czemu musi być min 30 znaków...
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

pierwsza i ostatnia wizyta - nie wchodzić! wątek zamknięty Wybrałam się z mężem na kolację. Pierwszą od 1,5 roku (małe dzieciaki w...
~Renata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Chala rybna wątek zamknięty Dorada do d... Mrożona, bukiet warzyw to odgrzewane resztki z...
~Para na randce
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Genialnie wątek zamknięty CRUDO jest niesamowite. Od wystroju poprzez jedzenie i obsługę. Jedne z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Bogdan - opinia wątek zamknięty Stek zamiast średnio wysmażonego surowy. Obsługa zupełnie nie zainteresowana...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Stek surowy, kurczak gumowaty wątek zamknięty Piękny wystrój i idealna lokalizacja od dawna już mnie kusiły. Zdecydowaliśmy...
~skarzka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Masakra wątek zamknięty Oczekiwanie na przystawkę 60 min. Kolejne 60 na danie główne. Znane drinki...
~Gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

... wątek zamknięty Stanowczo odradzam, każdemu kto ma ochotę dobrze zjeść i miło spędzić czas....
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Super restauracja! wątek zamknięty Crudo to moja ulubiona restauracja w Sopocie, piękne wnętrze, miła obsługa,...
~:)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jedzenie obłędne, a obsługa bardzo miła.
~Gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Bardzo kiepsko wątek zamknięty Jedzenie niestety bardzo średnie szału nie było w ogole! Za to obsługa to juz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Najlepsza restauracja!!! wątek zamknięty Wyśmienite jedzenie, fachowa obsługa i idealnie dobrane wino. Menu nie jest...
~Ula
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Miejsce piękne wątek zamknięty Jestem razem z mężem oczarowani miejsce i pomysłem. Lokal na pewno znalazł...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty lokal urzadzony z gustem i naprawde milo w nim posiedziec. jesli chodzi o...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

bardzo przecietnie i jałowo wątek zamknięty Wybieram sie do restauracji nie po to żeby zjesćć zwykły kotlet, który mogę...
~kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry