Widok

Czarna lista PAR MŁODYCH

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W związku z licznymi postami na temat który kamerzysta, fotograf, DJ czy zespół są źli w swoim fachu proponuję wymienić z dat slubu i nazwisk Pary Młode które na czas nie odbierają materiałów foto- video z braku kasy, wymyślają cuda z księżyca zapożyczone lub z youtube ktore są totalną żenadą w praktyce oraz te pary które płaczą przy podpisywaniu umowy że za drogo ale na koniec oczekują aby w tej cenie była usługa z najwyższej półki bo jak nie to obsmarują na ty powalony forum.
Kamerzysci, fotograficy, zespoły i DJ, ZAPRASZAM do zamieszczania swoich przykrych doświadczeń z tak profesjonalnymi i doświadczonymi ludzmi jak Młode Pary.
Pozdrawiam wszystkich z branży
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiem o czym mowisz niestety z ludźmi jest coraz gorzej już nie mowie ze za dużo wymyślają ale ich zachowanie nerwusy niekiedy to nawet i by cię pobili zero kultury. Może nie wszyscy ale patrząc co się dzieje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cóż praca w usługach.... Jak to mówi moja szefowa- nie umiesz się dogadać z klientem, jesteś za mało empatyczny. Niestety klient nasz pan. W każdej branży to usługodawca musi być kulturalny i wytrzymały, klient może być różny. Usługi to czasem ciężki kawałek chleba. Choćby obserwując jak jeżdżę na wycieczki, to wiem,że pilotem bym w życiu być nie chciała.Patrzę co wyrabiają turyści. Albo wyżywanie się na kelnerach, kasjerkach, urzędnikach czy innych, którzy często są zupełnie niewinni to norma. Żyjemy w świecie frustratów. Najgorzej jak ofiara napaści jest osobą wrażliwą i się przejmuje za bardzo, tacy ludzie ją niszczą.A rosnące pokolenie "machającego kciuka" już w ogóle jest strasznie egocentryczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie jest ujawnienie danych tylko opinia, polecam nie polecam, trzeba podać jakieś dane by wiedzieć kogo unikać..sam nie raz myslalem o takiej liscie ludzi ktorych lepiej unikac..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie będę wdawać się z tobą w dyskusję szkoda mojego czasu,

co innego mówić co innego pisać,
a na mowę też są sposoby, jednym z nich sprawdzonym i skutecznym jest logopeda,

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale tak dla scislosci, to wada wymowy, jak np seplenienie, to nie to samo, co nieprzestrzeganie zasad wymowy ;)
A swoja droga, to "scislosci" bez tych kresek tez niezle wyglada ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba czas coś z tym zrobić

powiedzenia typu se, szłem, pościelaj

działają na mnie jak czerwona płachta na byka, po to są zasady wymowy, aby je stosować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj kamjenja! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyobrazam wlasnie. Moze ja mam taka wade wymowy ;) Koledzy w przedszkolu tez sie ze mnie smiali :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneczka;) dobre!
No ale gdybym to ja napisala, to zostalabym slownie ukamienowana ;-))
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będę złośliwa, ale ---> chyba sobie wyobrażasz,

wspaniała fleksja i styl, brawo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hi hi, po ty, co tu niektorzy pisza, jak panikuja przed slubem, zeby wszystko bylo "najidealniej na swiecie", to se wyobrazam, ze z niektorymi moze byc ciezko pracowac. Zycze wytrwalosci i cierpliwosci, bo do niektorych ludzi na pewno wiele ich potrzba ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i co z ta lista? Nie macie odwagi napisac o swoich koszmarnych klientach / klientkach? Fajnie byloby poczytac... ha ha ha
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witamy...
Popieramy. Nie tylko wśród usługodawców są nierzetelni ludzie, jest ich mnóstwo w szerokim gronie par młodych, które nie mają zielonego pojęcia czego tak naprawie chcą...
Pozdrawiamy.

ps. zapewne któraś z tych par poda ten watek do moderacji i sprawa ucichnie ale taki juz nasz los... Nasza branża zawsze wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów w myśl zasady "Nasz klient nasz pan" ale z drugiej strony nie ma za grosz zrozumienia i współpracy. Jednak nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Są też uczciwi i "normalni"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tomar - pewnie - jak się komuś ręce z głodu trzęsą to i zdjęcia marne i film do niczego...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do aneczka-wysłałam ofertę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że takie głodowanie fotografa na weselu mogłoby się źle odbić na jakości materiału przekazanego potem młodej parze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haniu napisz do mnie na mejla, prześlij ofertę itd bo właśnie kompletuję i będę wybierać za ok 2 miesiące firmę dekorującą. Mój adres dziks_power@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie nie ma nic gorszego jak słyszę od pary młodej że jestem ostatnim ogniwem w ich przygotowaniach(dekoracje z kwiatów) i chcieliby bogatą dekoracje(ok.1500 zł) ale ja mam zrobić to samo za 400 zł.Więc zastanawiam się czy ci ludzie swoją prace wykonują też za darmo?mnie akurat guzik obchodzi ze nie umieją policzyć kosztów i wszystkie pieniądze poszły na wesele na 100 osób a teraz chcą zasypać się kwiatami i co??ja mam dopłacić do ich wesela? jeśli planuje sie wesele to jak dla mnie najpierw okreslamy co chcemy i jak ma wszystko wyglądać,podliczamy koszty i wszystko jasne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym jedzeniem to tez słyszałam niestety.Część par młodych "zapomina" o fotografie,zespole itp..tłumacząc,że oni są w pracy.Nie mogłabym się fajnie bawić wiedząc,że na moim weselu ktoś głoduje...Albo przynosi sobie kanapki..
A co do panien młodych to pewnie,że są różne,nawet tu,na forum...Wystarczy poczytać relacje..Na początku myślałam,że wszystkie lokale są beznadziejne,wszyscy kamerzyści i zespoły do niczego -czytając wypowiedzi na forum.Dopiero póżniej skumałam,że te krytyczne wypowiedzi trzeba przesiewać przez duuże sito zdrowego rozsądku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakoś nie chce mi sie w to wierzyć ze pary młode zachowują sie az tak bardzo źle na własnych weselach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry