Widok

Czerwiec-bolerko,etola,futerko czy nic?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny tu mam powazny problem.Wszyscy mi doradzaja by jednak cos zarzucic na ramiona a mi to wogole sie nie podobaja te bolerka,wygladaja okropnie.Jedyna ktora spodobala mi sie to etola Cymbeline.Ale nie wiem czy to nie przegięcie w czerwcu w takim futerku.....macie jakies pomysly jak wy sie ubieracie??Kupujecie jakies bolerka??ja mam suknie ecru i tu dodatkowy problem,bo biel jest bielą a kremowych odcieni jest tysiąc......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bieli też jest tysiąc - przekonałam się kupując buty :)

Też mam ślub w czerwcu i nie planuję nic poza sukienką na sobie :) Mam sukienkę na ramiączkach.
[url=http://www.waszslub.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam sukienkę bez ramiączek, bolerka mi się nie podobają i nie zamierzam niczym ramion zakrywać :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam na początku maja, też wszyscy mi suszą głowę żeby mieć coś bo będzie mi zimno i na wszelki wypadek, etc..
bolerka też mi się nie podobają, za to etole szalenie, ale nie wyskoczę przecież w maju w futrzanej etoli :(

mam identyczny problem i suknię z madonny w tym "wspaniałym " odcieniu ni białym ni ecru :((
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
póki co mam taki plan że chyba kupię te cholerne bolerko, dam świadkowej, gdyby faktycznie było mi zimno (w co wątpię), a będę w samej sukni
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nawet mam bolerko, bo było w komplecie z suknią, ale ani mi się śni go zakładać :)) jest, bo jest, ale ja go nie chcę :))


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caesariatus, podeślij mi zdjęcia na maila jeżeli jest ecru, może je odkupie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest ecru, ale kurcze nie mam go w domu, trzymam je w salonie, razem z sukienką :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:( a łee, szkoda
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze po prostu cieniutki szal zarzucony na ramiona,przeciagniety pod pachami :-) i zawiazany z tylu.mowie o takim bardzo cieniutkim tiulu.Moja kumpela poszla do sklepu z materialami,kupila material,chyba nawet na firanke i dala do krawcowej do obrobienia.tym samym latwo jest dobrac kolor bo materialow do wyboru do koloru.Ja mialam tez cos takiego na cywilnym w czerwcu ( koscielny mialam we wrzesniu wiec poszlam w etoli )
image
Moja byla z perelkami bo mialam na szyi perelki,ale jak np suknia koronkowa to byl wziela gladka mgielke :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale co zrobic jak sie ma dluzszy weleon (do pasa) - troche dziwnie wyglada z szalem...mam podobny problem -tez nie znosze bolerek, ale slysze ze do kosciola to wypada (mam suknie bez ramiaczek)...nie wystarczy sam welon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faskt welon i szal to glupio.To chyba zalezy jak bardzo cycki wychodza z sukienki :-)Jesli sa cale pod to mysle ze spokojnie mozna isc bez niczego,chociaz wiadomo ze babcie czy ciocie moga sie oburzyc bo niby do kosciola z zakrytymi ramionami wypada.No ale mozna tez sobie welon zalozyc na ramiona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem te bolerka sa tak cienkie i przezroczyste ze nie widze roznicy miedzy welonem na ramionah a bolerkiem..a przynajmniej tak sobie tlumacze, bo naprawde nie znosze bolerek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, dla chcącego nic trudnego ;)

Moja kumpela miała ślub w deszczowy i zimny dzień, nie pamiętam miesiąca, do tego wynajęli sobie 2 miejscowy kabriolet.
Babcie i ciotki biegły za nią z rozmaitymi kolorowymi sweterkami i kurteczkami: "Karolinko, załóż to bo się przeziębisz!" na co rozanielona i uśmiechnięta panna młoda warknęła przez zęby: NIE!!!
Zagryzła zęby i jechała z odkrytymi ramionami :)

Myślę, że emocje ją ogrzały i dojechała na wesele zdrowa i w wielkim stylu ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też myślałam o takim szalu, to akurat fajne rozwiązanie, ale u mnie odpada, bo welon mam do samej ziemi... zarzucę welon na ramiona i nie będę się przejmować wzrokiem babć i cioć ;) odkryte lub nie całkiem zakryte ramiona to jeszcze nie wypad do kościoła z gołym tyłkiem - przepraszam za dosadność :P


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czerwcu nie ubierałabym nic choć nigdy nie wiadomo co z tą pogodą będzie :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dla mnie to tez jest ok bez okrycia,ale rozne sa ciotki i ksieza ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi wlasnie nie chodzi o to czy bedzie zimno, tylko o okryte ramiona jedynie welonem w kosciele... wiem ze kazdy niby ma rozsadzic w swoim sumieniu, ale skoro rozmawiamy o wszystkim na tym forum to czemu i nie o tym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to już kwestia twojego podejścia zatem :) mi też babcia mówiła, że jak tak mogę z odkrytymi ramionami iść do kościoła (miałam tylko ramiączka sukni) ale uznałam, że bez przesady ani cycków ani tyłka na wierzchu nie miałam :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milka1983 zajrzałam wczoraj do fotek z przymiarki sukni - mam zdjęcia bolerka, które kazali mi założyć, żeby zobaczyć komplet, efektem czego mam strasznie skrzywioną minę haha :D mogę wieczorem wrzucić fotę jak chcesz ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie zobaczę skrzywioną minę i bolerko :) na forum albo na maila

u mnie też szal odpada, welon mam do ziemi
jeżeli chodzi o kościół to z pewnością nic nie bedę zakładać na ramiona, bo, że tak powiem, totalnie pusto i niedojrzale, zepsułoby mi to efekt ;P
no ale mam takie dość szerokie koronkowe ramiączka w sukni więc licze że ksiądz nie będzie robił problemów
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to podeślę na maila ;) bo tutaj musiałabym zakryć twarz i co za tym idzie, minę hehe ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to wszystko brane jest pod uwagę,ciocie które beda gadaly ze jak mozna isc do kosciola,babcie,to ze bedzie zimno,to ze moze padac a ja w tej sukni wyjde i co wtedy:) to ze mam dlugi welon i nie bedzie pasowalo bolerko a wogole to bolerka mi sie nie podobaja,strasznie wygladam w nich,jedyne co to etole ale nie wyjde jak walnieta w czerwcu w futrze heheh:):)bo zacznasie smiac:Pjezcze jakby np slonce grzalo konkretnie to juz wogole.pozatym to do kosciola tez uwazam ze troszeczke mozna by bylo przykryc te ramiona...takuwazam.wiadomo kwestia osoby i podejscia:)ja tak troszeczke uwazam:).a co zrobie to nie wiem ale fajnie by bylo jakby jakies dziewczyny powrzucaly swoje bolerka etole na sprzedac i wtedy moze ktoras z nas by znalazla cos dla siebie....:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja przyjaciółka brała ślub w zeszłym roku i miała kiepską pogodę - padało i w ogóle było byle jak, ale szła do ślubu bez niczego - a miala sukienkę bez ramiączek, wyglądała przepięknie i z tego co mówiła, to absolutnie nie było jej zimno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na etolę faktycznie może być za ciepło ;)

Tajkaaa, a czy pisząc o bolerkach masz na myśli kompletnie wszystkie?? Teraz jest naprawdę duuuuży wybór, różnych różnistych. ;) Nie wiem, jaką masz suknię, ale może coś by Ci się jednak spodobało i podpasowało ;) Nie wróżę, że będzie chłodno, ale jednak warto mieć coś na tzw. wszelki wypadek ;) Wklejam przykładowe:

image

image

image

image

image

Bolerka Pronovias... chyba dość nietypowe

image

image

image

image

image

image

La Sposa

image

image

image

image

image

San Patrick

image

image

image

image

White One

image

image

image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja mam ślub w czerwcu. Wiem, że powinno być ciepło ale zdecydowałam że na wszelki wypadek gdyby padał deszcz lub było bardzo wietrznie lepiej mieć coś na górę. Zamówiłam sobie na allegro bolerko - jest tanie i ładne, będzie mieć 3/4 rekawa i zaokrąglone brzegi przy kołnierzu. Jak założyłam bolerko w salonie ślubnym wyglądałam w nim strasznie - nie dość ze było na mnie za duze to miało jeszcze krótkie rękawki (nie cierpie takich). Bolerko musi być jednak dobrze dopasowane aby ładnie wyglądało na Tobie :)
Też mam suknie ecru i to jescze taki intensywny jego kolor i wcale się tym nie przejmuje jak bolerko będzie ciut jaśniejsze, najwyżej kupię welon w takim samym kolorze co bolerko. Pozdrawiam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chyba nic bym nie dawała
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę miała koronkowe bolerko 3/4 rękawek, sukienka koronkowa bez welonu, ślub na początku maja.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie wybór bolerek teraz ogromny, niektóre super pasują do sukienek, ale ja mimo wszystko się nie zdecyduję, bo nie lubię i będę się źle w tym czuła :)

to wrzucę to moje, którego nie chcę hehe ;) nie widać go niestety dokładnie, bo fotki robione na szybko - chciałam je jak najszybciej zdjąć ;)


image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolory niestety nie odpowiadają tym w rzeczywistości za bardzo


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym go nie wzięła... nie podoba mi się ten długi rękaw. :D Ale np. gdyby zrobić z niego takie:
image
To już bym się zastanowiła ;)

Wklejam coś dla śmiechu - jak komicznie można się ubrać :D

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam ślub w lipcu i bede miała szal :) taki przezroczysty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ślub 25 kwietnia i jak będzie zimno to zakładam etolę futerkową.
Taką:
image
Na pewno ją założę jak będziemy jechać do zdjęć, bo w kwietniu noce są zimne.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aguniaaa84 a powiedz gdzie kupilas wlasnie swoja etole i za ile?ja mam kolor ecri suknie diagonal atelier1839 to dokladnie moj model wklejac nie umiem wiec niestety nie zrobie tego:)ale wlansie takie cos mi sie podoba,nie wiem czy nie bedzie to zle wygladalo.twoja jest pikna,wlansie krociutka delikatna i taka na raz zey zarzucic szybko jak bedzie zimno czy cos...ale z tego co ja patrzylam to cenowo one sa w granicach 150-300....to troche korcze tez droga cena jak na to by wziac na wszelki wypadek ....:):)wiecie o czym mowie...:):)
Podoba mi sie jedno bolerko z tych zdjec ktore wkleilas:)ale nie ma numerkow cholira i ciezko mi je opisac:)ale suknia jest chyba z salonu madonny bo ma identyczny gorset jak moja suknia,tylko bez swiecidelek.Mysle ze musze u nich popatrzec w salonie moze tam cos dorwe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest suknia La sposa jak widze teraz i pierwsza fotka:) fajne te bolerko ma....takie zwykle wlasnie i delikatne:)hm...ciekawe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki white one drugie bolerko:):)hehe ale gapa ze mnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To:

image

????????

A Twoja suknia to ta:

image

????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caesariatus ja bym tego bolerka nie zalozyla tez,mysle ze twoja suknia rzeczywiscie bedzie najlepiej wygladac bez i zakrywa wszystko co trzeba,olej to i idz bez :--)
Jeszcze do Tajki co do etoli,ja mialam taka delikatna,nie ze sztucznego futra ale jakby piorek,mieciutka i cienka.Bolerka nie znioslabym a musialam sie troche przykryc bo w moim przypadku suknia miala plecy i dekolt dosc odkryty.Oto to :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Agatko to moja suknia i to wlasnie te bolerko:):)widzisz nie za bardzo pasuje tu satyna czy tam atlas a tu koronka....cholira nooo:)
ale bardzo dziekuje za wklejenie fotek:)musze chwilke poswiecic i tez zaczac wklejac te foty bo tak byc nie moze hehehe:)a co do tej etolki powiesz mi gdzie kupoywalas i za ile ona byla??bo ewentualnie bym sobie moze takie cos strzelila hehee tylko w kremowym odcieniu i juz;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tajkaaa ja dostałam bolerko od koleżanki ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, a macie jakiś pomysł gdzie można w Gdańsku albo okolicy kupić samo bolerko (nie w komplecie z suknią)???
Zostały mi tylko 3 tygodnie do ślubu, więc czas mnie goni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tajkaaa... na tym zdjęciu suknia ma podobny dekolt do Twojej i babka ma koronkowe bolerko:

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem wiem wlasnie widzialam ta suknie,ale kocze te bolerko mi kompletnie sie nie podoba,jedyne co jest fajne to ze ma rowniez z takiego materialy co ja i koronkowe bolerko:)musze sie korcze porozgladac jakos na dniach:) dzieki za pomoc:):)juz umim wklejac fotyy:):):)hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam problem z tym nieszczęsnym okryciem - będę miała ślub w połowie wrześnie (nie wiadomo zupełnie jaka będzie pogoda), a sukienkę będę miała z delikatnym krótkim koronkowym rękawkiem (trochę w stylu kristi), więc nie będzie do tego pasowało żadne bolerko i nie wiem co na siebie w razie czego zarzucić, gdyby było zimno
dekolt będzie dość odważny, ale taki sobie wymarzyłam, taki mi się podoba i nie będę się przejmowała gadaniem starych ciotek - okrycie planuję tylko w przypadku przejmującego zimna ;) ale trochę ze mnie zmarzlak, więc cały czas się zastanawiam, co by się nadało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


katiies - wygladałas rewelacyjnie


A taką etole widziałm na allegro - coś ok. 40-60zł

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm... wkleiłam tutaj duzo fotek z etolami oraz adresami gdzie mozna je kupić i zniknęly :(
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdz jescze tutaj - wkleiłam znalezione etole
watek pod nazwą
Co do tej sukni?

http://forum.trojmiasto.pl/Co-do-tej-sukni-t99676.html?hl=etola#hl
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tajka ja swoja kupilam niestety w uk ale jak pisala Dori jest tego mnostwo na allegro.Widzialam twoja sukienke w watku i mi sie wydaje ze tobie jednak by pasowalo bolerko :-)) ale takie gladnie z cieniutkiego polprzezroczystego tiulu(chyba tak to sie nazywa ).No ale to mi sie tak wydaje :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo z szyfonu
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie szyfonu-zapomnialam jak sie nazywa :-) dzieki dori
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam zamówione bolerko ale doszłam do wnisosku że emocje są takie tego dnia ze napewno nie zmarzne i w koncu z niego zrezygmnowalam.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a ja mam prośbę.
Doradźcie mi co mam na siebie ubrać 22 maja? Mam suknię z Madonny White one 160 - koronkowa. Nie mam do niej bolerka i mam problem. Tak naprawdę nic mi się nie podoba, przynajmniej z tego co widziałam. Strasznie nie lubię tych gładkich, krótkich z taką jakby stójką.
Myślałam też o jakimś szalu, ale też nic nie mogę znaleźć. Pomóżcie. Może widziałyście coś fajnego w necie albo macie jakieś pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomocy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam ślub w styczniu więc na pewno kożuszek już mam prawie wybrany, jeśli zdecyduję sie na suknie którą wstępnie wybrałam, ale jak by się zmieniła suknia to nie wiem czy ten kożyszek będzie pasował.
Może jeśli będziecie miały już syknie to warto umówić sie w salonie gdzie są jakieś ładne bolerka i tam przymierzyć dany fason do sukni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę miała bolerko ale czy je założę tego jeszcze nie wiem ;) zobaczę ja będzie w czerwcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja slub mialam 9 pazdz i z emocji nie zalozylam futra w ogole, i w kosciele i w czasie zyczen tez nie ;D
dopiero jak wracalam z wesela do samochodu ubralam futro,takze strata pieniedzy ,bo plener i tak mialam duzo pozniej ,a futro musialam oddac od razu po slubie.wiec w czerwcu jak najbardziej nie ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, ja mam suknie Pronovias recife, ona ma ramiaczka wiec jak myslicie co najlepiej pasowaloby do niej, szal, bolerko czy etola czy poprostu sam welon opadajacy na ramniona wystarczy? Bede miala dlugie rekawiczki. pomozcie:)) dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale cudne te bolerka pronovias z bufkami !!
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja szukam koronkowej stójki (golfiku) do sukni w stylu empire.
Proszę oferty przesyłać na mail madzienka07@wp.pl
Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam bolerko a raszej taka mila w dotyku narzutkę/sewterek. Do dzis mi sluzy przy roznych okazjach. Zamawiałam tu: https://artyferia.pl/katalog/moda-ubrania-bolerka-i-narzutki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry