Widok

Czy choroba moze opoznic okres?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoras z was miala taka sytuacje,ze opoznil jej sie okres z powodu grypy mimo ze zawsze cykle sa bardzo regularne?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja nie mialam takiej sytuacji,ale wiem ze tak moze byc...
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.doctormed.pl/forum/L2JvYXJkL3ZpZXd0b3BpYy5waHA/Zj0yNCZ0PTY=
image

image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak się może zdarzyć. Choroba osłabia organizm, stres też może opóźnić. Ja miałam kiedyś przeszło 2 tyg. opóźienia pomimo regularnych okresów.
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ltoras z was ma jeszcze podobne doswiadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tyle choroba opóźnia okres, co samą owulację, czyli wydłuża cykl. Choroba, stres, niektóre zażywane leki - to może wydłużyć cykl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi stres i ciężka praca opóźniła okres...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dzisiaj dostałam okres... spóżniony prawie o dwa miesiące! Podpisuję się pod tym,że zdarza się tak przez choroby i stres... Własnie tak było w moim przypadku.Dwa antybiotyki, oduczanie dziecka picia mleka z butelki,nieprzespane noce, wyczerpująca praca i studia.Zbyt wiele jak na drobną kobietkę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja rowniez jestem w tej samej sytuacji. Aktualnie opoznia mi sie przyjscie okresu o tydzien. Jak dotad zawsze w miare regularnie. W tym miesiacu mam powazne problemy z błednikiem, przyjmuje leki. Cos chyba mam zle z hormonami. Musze isc do gina na wyregulowanie. Od tego wlasnie moge miec problemy z błędnikiem. Ale dostalam od swojej laryngolog swietny namiar na ginekologa endokrynologa wiec sie nie obawiam.
Ciaza wykluczona przez testy sikane i z krwii.
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tak mam często, wystarczy stres, choroba, leki, gdy organizm jest zmęczony, moze to powodować wydłużenie cyklu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
każdorazowo, gdy brałam antybiotyk opóźniał mi się okres (raz nawet około 2 -tyg), mimo, iż zdaniem lekarza-ten antybiotyk nie opóźnia okresu..a jednak mój przypadek świadczy, ze jest inaczej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie, że tak choć ja jestem ciekawym przypadkiem, że mi nigdy nic w życiu okresu nie opóźniło tylko odwrotnie - zawsze przyspiesza mi się
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
stres! mnie w czasie sesji letniej na studiach zawsze okres omijał:) dostawałam po 2 m-cach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam pytanie. Proszę o szybkom odp. Moja dziewczyna powinna dostać okres gdzieś od 10 stycznia do 18 a jest obecnie 13 stycznia. Ale dopadła ją choroba silny kaszel gorączka ból gardła złe samo poczucie. Ale ma parę objawów ciąży np leci jej biała maź z pochwy, rano czasem się źle czuje, senność po południu, kłucie w piersiach itd. Czy jest ona w ciąży proszę o szybkom odp bo nie wiem co mam robić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
przede wszystkim ma czas, żeby "okres" się pojawił (bo wynika, że ma nieregularne cykle).
może również zrobic badanie krwi beta hcg i będziecie mieli pewnosc :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
choroba,stres,zmeczenie itp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale to jest bardziej prawdopodobne że jest w ciąży??;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jeszcze jedno pytanie. Moja dziewczyna miała normalnie okres wszystko jak zawsze tylko że była chora podczas okresu. I teraz jest tak że już powinien dawno się jej skończyć a dalej ma krwawienie. Co się znowu dzieje może mi ktoś powiedzieć?;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapewne ginekolog powie:)
Tylko trzeba się do niego udać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
okres spoznia mi sie 9 dni.
bola mnie jajniki (tak jak zawsze przed okresem, bola mnie piersi) i czuje sie tak jakbym miala dostac ten okres ale jakos go nie dostalam. czy moje objawy sa podobne do ciazy czy bardziej do okresu. slyszalam ze w czasie ciazy rowniez bola piersi i brzuch
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mam tak samo i stresuje się tym strasznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

do góry