Widok

Czy do wenerologa trzeba mieć skierowanie

Witam. Bardzo proszę o w miarę szybka odpowiedź. Orientujecie się czy aby dostać się do wenerologa na fundusz trzeba mieć skierowanie? Podejrzewam u siebie rzęsistka albo chlamydię i chciałabym się wybrac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi sie ze nie trzeba
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej zadzwonić i zapytać. Ja obstawiam, że trzeba - korzystam czasem z poradni dermatologicznej, która w nazwie ma drugi człon - wenerologiczna. Do dermatologa od bodajże 2 lat trzeba mieć skierowanie (kiedyś nie trzeba było, wprowadzono na nowo właśnie do dermatologa i okulisty ), dlatego sądzę, że trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej globulki z
Propolisem naturalnym pomogą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłaś z tym może u ginekologa? Bo może jest to jakieś zwykłe zapalenie ( sama coś takiego kiedyś złapałam na basenie i również się bałam ale okazało się,ze jest to zwykła grzybica i wystarczyly jedynie odpowiednie globulki). Z tego co wiem to do wenerologa jak i do dermatologa trzeba mieć skierowanie ( kiedyś nie trzeba było ale jakiś czas temu wprowadzili taką konieczność)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj to kiepsko. A orientujesz się jakie ze skierowaniem są kolejki na wizytę? Właśnie bylam u ginekologa i próbowałam na początku leczyć się na zapalenie ( podobnie jak Ty coś złapałam tyle,że na saunie, myślałam,że jest to zwykłą grzybica ale chyba nie ponieważ nic na nia nie działa i męcze się z tym już bardzo długo). Ginekolog rozłozył ręce i powiedział,że powiinnam zapisać się do wenerologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jakie sa kolejki jeśli chodzi o wenerologa. ALe jak zapisywałam się miesiac temu do dermatologa to wizytę mam dopiero w czerwcu. Z tego co wiem to wenerolog i dermatolog to często to samo to pewnie będzie tak samo. Najlepiej zapisz się prywatnie. Prywatnie dobry wenerolog pracuje na ulicy Skłodowskiej. Konkretnie pani Oliwia Komorowska Młoda lekarka ale o dużej wiedzy. Swoja drogą to czy chlamydią nie można się zarazić jedynie przez kontakty seksualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zapisywałam dziecko do dermatologa (przypomnę: w tej samej przychodni jest wenerolog), termin w ciągu 2-3 tygodni. Warto wrzucić w wyszukiwarkę nazwę specjalisty i "najkrótsze terminy" - w ten sposób wielokrotnie udało mi się znaleźć dość krótki termin oczekiwania do wybranego specjalisty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie nie. Sama kiedyś myslałam,ze zarazenie nie jest możliwe w taki sposób ale potem wyczytałam,że jednak mozna złapać to na basenie i wiele osob właśnie w ten sposób to łapie. Masz jakiś kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzymaj: 513 350 082
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie trzeba mieć skierowania. Tak jak wcześniej ktoś napisał - u dr Michajłowskiego można zrobić od ręki badania - szybko i profesjonalnie z fachową poradą. Podaję numer tel: ☎ +48 794 421 332
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej się nie bzykać. Ptaszek na supełek a piwonia -pas cnoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty d**ilu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znów te natrętne reklamy dr Michajłowskiego! To robi się już naprawdę męczące. Lekarza powinny promować efekty jego pracy i zadowolenie pacjentów, a nie nachalne, mało inteligentne reklamy i rzekome rekomendacje Pani Ani, Krysi, Zosi...Dajcie już spokój!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry