Widok

Czy inhalator pomoże?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny wiem że wątki o inhalatorach już był, od paru miesięcy zamierzam kupić inhalator, teraz moja córcia (3 lata) jest chora na zapalenie migdałków, po tygodniu brania antybiotyku efekt jest mały bo lekarka powiedziała że wszystko jej zalega w nosie i mamy ściągać jej katat fridą skoro sama nie umie mocno wydmuchać, problem w tym że córcia nie daje się zbliżyć do nosa z niczym- ani krople, ani sól fizjologiczna, a tym bardziej frida.
Czy inhalacje też pomagają żeby rozpuścić taki "głęboki" katar?, niestety lekarki nie mogłam zapytać bo mąż był na kontroli a nie wiem czy jej nie zaszkodzimy.

Przy okazji, wiecie czy gdzieć w 3mieście dostanę tanio taki inhalator:\
http://allegro.pl/inhalator-philips-respironics-family-medel-thermo-i2156816593.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inhalatory można dostać w baltradzie i w sklepach medycznych(koło UM, na rajskiej chyba kiedyś był, w Brzeżnie ale nie pamiętam ulicy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki inhalator kupiłam w Aptece Gemini - taka sama cena, albo nizsza.
Sądze, że jej nie zaszkodzisz, a pomożesz.
Tylko wiesz, że nie uzywa się takich specyfików jak do gorącej inhalacji?
Bez recepty chyba nie kupisz nic do inhalatora oprócz soli fizjologicznej i solanki zambrowskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inhalacje nigdy nie zaszkodzą ale jezeli lekarka kazała Ci ściągać, ściągnęłabym na siłę i tyle. Lepszy niż frida jest katarek dla starszego dziecka. Większa siła sciągania w krótszym czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomożę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie na taki katar zalegający,gęsty,który ciężko było wydmuchać a nawet ściągnąć i który już powodował kaszel pomogły nam inhalacje z Atroventu i Mucosolvanu.

Ja uważam,że warto mieć inhalator.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten inhalator kupiliśmy w zeszły czwartek w aptece na Polankach, tej obok szpitala Marynarki Wojennej za 159zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na katar inhalatora nie próbowałam - ale znajomi robili inhalacje i twierdzą że bardzo pomaga - u nas inhalator sie sprawdza w przypadku kaszlu - i astmatycznego i alergcznego i przy przeziębieniu i przy chorobie
co do firmy - my mamy Silvestro: http://www.doz.pl/apteka/p7854-Inhalator_pneumatyczny_Silvestro_Plus_akcesoria_1_szt
taki konkretny model polecała nam pulmunolog ze szpitala i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo pomaga z mucosolvanu córa krtaniowa i zawsze jej inhalacje pomagają , a synka z zapalenia oskrzeli tez wyciągam bez antybiotyku samymi inhalacjami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inhalator jak najbardziej pomaga ale z nosa gilony i tak trzeba wyciagac - tyle że twoja córka chyba jest juz za duza na fride - kupcie sobie polecany na forum katarek albo jakas gruszke czy aspirator do nosa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inhalacje nawet z soli fizjologicznej ładnie rozluźniają gilki ;)

moja co prawda dosyć ładnie dmucha nos sama, ale fridy nadal używam, a ma 3 lata, więc Twoja córa wcale nie za duża ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam tylko że jestem w ciąży i też jak byłam mega przeziębiona katar ładnie mi schodził po inhalacji- a mojej małej też pomaga ;-) bo jest raczej z tych co to katar buzią chcą wydmuchać ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam, ze inhalacja nie zaszkodzi, jesli jest robiona z glowa i odpowiednim inhalatorem https://www.topmedicare.nl/product/inhalator-neb-micro/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

do góry