Widok

Czy jest jakiś dom dziecka który z chęcią przyjmie ciuszki i zabawki w bardzo dobrym stanie używane!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o informację. Mam ciuszki i zabawki po córeczce w bardzo dobry stanie i chciałabym oddać je do jakiegoś domu dziecka. Czy ktoś się orientuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, ze najlepiej będzie zadzwonić i zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chodzi najlepiej o mały dom dziecka. moja córka skoczyła 3,5 roku. więc ciuszki i zabawki w tym wieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedyś był Dom Małego Dziecka na Babich Dołach w Gdyni, obok kościoła, czy jest nadal nie wiem, zobacz w necie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej zostaw w fundacji na De Gaulle'a 13. Oni współpracują z domami dziecka i samotnej matki; jak jest zapotrzebowanie, to tam kierują rzeczy. Można też symbolicznie u nich kupić. Możesz przedzwonić i dowiedzieć się szczegółów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomaganie w domach dziecka to super inicjatywa! Warto troszkę poczytać wcześniej o tym, jak skutecznie pomagać dzieciom z domów dziecka, tutaj jest ciekawy artykuł na ten temat http://www.zrozumdziecko.pl/jak-skutecznie-pomagac-dzieciom-z-domow-dziecka. Można pomagać też w inny sposób, na przykład dając korepetycje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

do góry