Widok
Czy mam długi
Zrobiłam głupstwo i jest mi bardzo wstyd, a mianowicie podpisałałam umowe o prace w pewnej sieciówce i popracowałam kilka dni i przestałam tam chodzic bo znalazłam inną pracę, nie wypowiedziałam umowy, w której wiem tyle, że okres wypowiedzenia wynosił tydzien ale ja się do tego nie zastosowałam, co mi grozi? boje się, że gdzies mnie zgłosili i rośnie mi jakiś dług, o którym nie wiem