Widok

Czy warto- Lego Duplo?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy uważacie, że Lego Duplo warte są swojej ceny, po patrząc po pudełkach to za 100 zł jest tylko kilka klocków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To niestety jest najlepsza zabawka na świecie, dlatego mogą żądać takich cen... Mamy nawet duplo ponad 20-letnie, po kilkorgu dzieci, jest w stanie idealnym, pasuje do dzisiejszych zestawów.

Kupujemy zwykle duże zestawy, dają najfajniejsze możliwości zabawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez sie zdziwilam jak sie okazalo ze do nowych duplo pasuja te moje i siostry z dziecinstwa:) ostatnio w tesco byla fajna promocja na duplo w tym zielonym pudelku. Ja mysle ze trzeba wlasnie na promocje polowac;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cholernie drogie, ale warto. Jak mnie pytają co malemu kupic - to mówię - zrzućcie się i kupcie duplo. Franek ma straż, wiaderko i kilka mniejszych zestawów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem nie warto, kupiliśmy ostatnio duplo farmę mojemu chrześniakowi - mało klocków i zbyt mało możliwości zbudowania czegoś. My czekamy aż nasz synek podrośnie i kupimy mu takie prawdziwe lego dla większych dzieci. Jak dla mnie lego duplo nie jest wart swojej wysokiej ceny. Oczywiście później można to rozbudować itp., ale moim zdaniem lepiej od razu zainwestować w te zestawy dla starszych dzieci. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mam porownania do innych klockow, ale fakt duplo są niezniszczalne :) i bezpieczne!!

Cena niestety jest powalajaca, ale tez wole kupic mimo wszysko Mlodej duze zestaw duplo niz kilka innych zabawek :)
U nas sprawdza sie odkad Mloda skonczyla roczek :) Teraz tworzy juz miasteczko bo sie uzbieralo troche tych klockow :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dostalam lego duplo ze streetcomu teraz mamy juz troche wiecej i wiem, ze warto zainwestowac nie koniecznie w te zestawy z figurkami ale w takie zwykle ja wlasnie czekam na jakas promocje zeby kupic misce jakis fajny zestaw
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agaimisia my właśnie kupiliśmy to lego duplo z figurkami i lipa straszna, kosztowały kupę szmalu, a jest tam kilka klocków na krzyż a reszta to figurki, które równie dobrze można by kupić za 20 zł. :) Ogólnie lego to świetna sprawa, ale duplo z figurkami niekoniecznie. Ja kupię lego zestaw taki prawdziwy jak synek będzie starszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wlasnie jupilismy DUPLO takie w zielonym wiaderku od 1,5 roku. Tomul dostanie pod choinke i zobaczymy, czy mu sie spodoba. Poki co mama i taka maja wielka ochote poukladac ;D Upolowalismy w Sellgrosie kosztowaly chyba ok 70-80zl -wiaderko jest spore i mam nadzieje,ze ilosc klockow nas nie rozczaruje. Do tej pory bawimy sie drewnianymi klockami i sa super hitem w rankingu naszego dziecka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
warto;-) kompletujemy małej różne zestawy, jak zacznie się bawić bedzie miała duży wybór;-) po starszym dziecku mamy lego, są niezniszczalne;-)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję dziewczyny za sugestie! Chyba się zdecyduję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jaaaaki stary wątek :]

Przymierzam się do zestawu 5507 http://infobot.pl/r/27ih
Może jakieś inne polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego zestawu nie mam, ale jedno mogę podpowiedzieć - u nas lego zyskało znacznie na popularności, gdy do pudła klocków dokupiliśmy zieloną płytę konstrukcyjną 38x38 cm, czyli Lego d*plo 2304:

http://allegro.pl/lego-d*plo-plytka-budowlana-konstrukcyjna-2304-i2762549305.html

Bez tej płyty klocki lego dużo tracą, dzieci są o wiele mniej kreatywne, (moje zainteresowało się d*plo dopiero po dokupieniu płyty, kiedy mogło tworzyć trwałe, przestrzenne konstrukcje).
A i nie twierdzę, że tak jest w przypadku wszystkich dzieci ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam własną stronę poświęconą klockom Lego d*plo:
http://www.marcinosoft.yoyo.pl
Wystarczy kliknąć przycisk "Lego d*plo" z lewego menu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie warto - my kupilismy zestaw klocków podstawowy taki w wiadrze, duzo klockow kupowalsmy uzywanych (za 1/3 - 1/2 wartosci nowych zestawow), zawsze w okolicach swiat BN sa promocje na te klocki (np. w tesco 50%). Syn dostał tez serie z Cars, ktore kocha miłościa wielką i kolejkę wesja podstawowa, ktora rozbudowalismy kupujac używane tory i wagoniki. Postanowilismy ze klocki kiedyś schowamy dla wnuków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to jakość za którą warto zapłacić, jak szukacie fajnych zestawów Lego znajdziecie je na https://malectoys.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto! Są drogie, ale moje dziecko uwielbia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajny prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

do góry