Widok

DŁUGIE PLAMIENIE W POŁOWIE CYKLU

Witam jestem 22 letnią kobietą. Mam regularny cykl który trwa 33 dni. Miesiączki trwają 8-10 dni ( początkowo są obfite i bolesne). W 18 dniu cyklu dostałam plamienie które trwa juz 10 dni. Przez pierwsze 3 dni było jasno różowe pare kropelek. W kolejnych dniach zmieniło barwe na czerwony i brązowy na przemian w troche wiekszych ilosciach ale bez skrzepów. Bóli żadnych nie odczuwam. Miesiączke powinnam dostać dopiero za 4 dni. Dodam jeszcze ze nie zabezpieczamy sie z chłopakiem (cieszylibyśmy sie z dziecka). Dla pewnosci dzis zrobiłam test ale wyszedł negatywnie. Pierwszy raz mam takie plamienie. Jakie choroby mogą wchodzić w grę i co można bajbardziej podejżewać? Bardzo proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do ginekologa, niech zrobi USG (jak tam nie wyjdzie mięśniak, polip) to pewnie zleci badania hormonalne. Przyczyn może być wiele i tutaj nie zgadniemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosisz o pomoc...-bez sensu.
Idz natychmiast do lekarza. Pisanie to marnowanie czasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry