Widok

DO MAMY MARTY

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam i nie moge znalesić przepisu na ogórki Krokodylki z góry dziękuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez jestem w fanklubie Krokodylkow! Tak mi ten przepis sie spodobal, a mama narzekala,ze jej tyle ogorow zostalo... i wczoraj zrobila 6 kg. Rewelacja! Dzis poprzekladamy je do sloikow, o ile cos zostanie, bo tak stoja na blacie i wszyscy korzystaja przechodzac obok. I faktycznie wieksze sa lepsze pod wzgledem estetycznym ale wszystkie smakuja rownie dobrze. Najbardziej mnie zaskoczylo,ze skorka taka fajna wyszla-super sie je chrupie! Rewelacja!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, ze krokodylki super :0
Zrobilam z 6 kg ale malooooooooo :D

Jade w weekend do tesciowej to wyprodukuje jeszcze, jeszcze i jeszcze :)

Moj mąz podchodzil do nich jak do jeża jak robilam poki nie spróbował... :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny poradźcie szybko bo już się olej grzeje...
Papryka ostra czy chili cayenne? bo takie mam w domu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny! Uprzejmie donoszę ;) że mój Dzieć dojrzał już do jedzenia krokodylków :D
Dzisiaj nastawiam pierwsze w tym roku :) bo zapasy wykończone/wyjedzone kilka tygodni temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry