Widok

DO MAMY MARTY

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam i nie moge znalesić przepisu na ogórki Krokodylki z góry dziękuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny! Uprzejmie donoszę ;) że mój Dzieć dojrzał już do jedzenia krokodylków :D
Dzisiaj nastawiam pierwsze w tym roku :) bo zapasy wykończone/wyjedzone kilka tygodni temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny poradźcie szybko bo już się olej grzeje...
Papryka ostra czy chili cayenne? bo takie mam w domu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, ze krokodylki super :0
Zrobilam z 6 kg ale malooooooooo :D

Jade w weekend do tesciowej to wyprodukuje jeszcze, jeszcze i jeszcze :)

Moj mąz podchodzil do nich jak do jeża jak robilam poki nie spróbował... :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez jestem w fanklubie Krokodylkow! Tak mi ten przepis sie spodobal, a mama narzekala,ze jej tyle ogorow zostalo... i wczoraj zrobila 6 kg. Rewelacja! Dzis poprzekladamy je do sloikow, o ile cos zostanie, bo tak stoja na blacie i wszyscy korzystaja przechodzac obok. I faktycznie wieksze sa lepsze pod wzgledem estetycznym ale wszystkie smakuja rownie dobrze. Najbardziej mnie zaskoczylo,ze skorka taka fajna wyszla-super sie je chrupie! Rewelacja!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolę Kartuskie. Są słodsze i mają inny posmak przez paprykę słodką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczny
jaka jest roznica miedzy ogorkami Kartuskie a Korniszony i jakie lepsze zostalo mi jesze troche ogorkow nie mam juy pomyslŁu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 razy robiłyśmy krokodylki i zawsze zalewy nam zostawało ;P

słoiki zalewamy do pełna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak też zrobiłam wylałam ale mi zabrakło i moje pytanie czy sloiki zalać do pełna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wylewamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam jeszcze pytanie czy tą wodę co zlewamy
to łączymy potem z octem i cukrem czy wylewamy do zlewu
prosze o szybką odp;) pliss
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak już mam kilka przepisów ja jeszcze w kuchni walcze jeszcze raz dzięki za ogórki Aniu :)
ja mam duze ogórasy są super .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ano wlasnie Agusia :)

Juz teraz rozumiem :D Wlasnie chodziło mi o taki opis :D

Jutro biore sie za produkcję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalewy jeszcze zostanie ;)



my robimy porcjami po 1,5 kg - bo tak nam wygodniej na działce :) i z 1 porcji zostaje zalewy :) Mama dodała octu, oleju, cukru, czosnku i curry :) i była zalewa na drugą porcję :)

najpierw zostawiłyśmy na kilka godzin ogórki w zalewie, później ją zlałyśmy, zagotowałyśmy i zalałyśmy ogórki poukładane w słoikach :) odwróciłyśmy do góry dnem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania, miałam Ci przepis napisac na curry ogóry, ale ledwo weszłam do domu( konie Jana) , i widzę, że już poradziłaś sobie;)

Miło było poznać dziisaj kolejną forumeczkę- fanke ogórów;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wkleje moj post tez tutaj bo watek ogórkowy spadł :)

DZiewczyny wytłumaczcie mi to jakoś bo ja dzis z mysleniem nie jestem za pan brat :D a chce zrobic w weekend "krokodylki"

Podgrzany olej i wycisniety czosnek wylewam na te 3 kg ogorków tak? Potem zalewam to wszystko podgrzanym octem z cukrem no i tu pojawia sie problem :)
Czy tą gorącą zalewą moge zalac juz ogórki przełozone do malych sloików? Bo chce zrobic ogórki na zimę :)

I czy tej zalewy w ogole wystarczy na te 3 kg ogórków? Jakos tak malo mi sie wydaje te1,5 szklanki octu :) czy po prostu zrobic podwójna zalewę?

Jaaaa ale mam dzis zamułe.... Pomocy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to stwierdziła moja sąsiadka z działki: "lepiej brać grubsze ogórki, bo z tych małych zostaje sama skórka" ;P (bardzo się kurczą!)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cukru trochę dużo alę zrobie jak w przepisie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
duze małe jakie chcesz:)
Ja nawet przerosniet biore i ziarenka wydłubuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a te ogorki to maja byc z takich mniejszych, czy duze tez wychodza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no proszę jakie ogóreczki popularne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry