Da Grasso

Pizzerie Jedzenie na wynos

Sopot, Tadeusza Kościuszki 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gość - opinia wątek zamknięty Niestety ale nie polecam , pizza cieńsza niż naleśnik przypalona , sucha ,...
~Gość
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

NIE POLECAM wątek zamknięty Pizza przyjechała zupełnie zimna, a czekaliśmy na nią godzinę ( taka sytuacja...
~Zawiedzeni i głodni klienci
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Zamówiłem ostatnio. Sama pizza praktycznie bez smaku. Sosy niesamowicie...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Tortilla z k.p.p z kurczaka wątek zamknięty Dawno nie jadłem tak wyśmienicie zarobione Tortilli. Wielkie brawa dla...
~Bastian.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Da Grasso Sopot - Nikomu nie polecam wątek zamknięty Zamówiona pizza: pół green day, pół z salami. Dostawca przyjechał niby na...
~Ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Porażka wątek zamknięty O 12:30 zamówiłam trzy pizzę do zakładu pracy. Czas oczekiwania miałbyc do...
~Firma Sopot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

M - opinia wątek zamknięty Zenada pizza zimna a sos czosnkowy rozrobiony z mlekiem , po telefonie z...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Na dowóz nie polecam wątek zamknięty Wczoraj zamówiłam ze znajomymi dwie największe pizze. Niestety ich jakość...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Słabo aż piszczy, przede wszystkim z głodu wątek zamknięty Jedzenie mega średnie, nie adekwatne do proponowanego menu. Mało doprawione,...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Brak składników wątek zamknięty Zamawianiem tam pizzę z dowozem juz parenascie razy , na początku było ok ,...
~BYŁY stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

OBLEŚNE JEDZENIE wątek zamknięty Tragedia... wiele razy zamawialiśmy pizze z Da grasso i w sumie zawsze byla...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Patrycja - opinia wątek zamknięty Zamawialam kilkukrotnie salatke grecka. Niestety skladnikiem byla glownie...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Tylko nie kebab! wątek zamknięty Nie łapcie się na hasło: "Duży kebab w małej cenie". Jedyne co jest duże w...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

słaba wątek zamknięty jak wszystko w sopocie żenada
~sonyyy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

problem z szefem wątek zamknięty czesto bywam w tej knajpie. i zaobserwowałem dziwną sprawe. zazwyczaj...
~staly klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Korzystaliśmy z zamówienia z dowozem wraz z kolegą. Czas dostawy racjonalny....
~xyz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

... wątek zamknięty dzisiaj o godzinie 23.15 zamówiłam w DaGrasso pizze. Czas oczekiwania według...
~anon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Ochydna wątek zamknięty Pizza zamówiona telefonicznie. Była poprostu ochydna, gumowate składniki...
~MaryLou
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

nigdy więcej wątek zamknięty ostatnio zamówiłam pizzę która się okazała najgorszą w moim życiu. bo, uwaga...
~paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

jedzenie ok, obsługa ++++ wątek zamknięty Jestem częstym klientem da grasso zamawiam na miejscu jak i na wynos, jeżeli...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry