Widok

Dawne kurniki na ul. Kruszynskiego, ktore grożą zawaleniem.

Witam, drodzy mieszkancy w dniu wczorajszym na terenie dawnych kurnikow ktora sa przy ulicy Kruszynksiego widzialam bedac na spacerze z psem dzieciaki w wieku szkolnym bawiace sie na tym terenie i biegajace po tym pustostanie. Zwrocilam im uwage jednak dzieci dalej bawily sie i kazaly mi sie odczepic. Czy wiedza Panstwo do kogo nalezy ta dzialka? Dlaczego nie jest odpowiednio zabezpieczona? bo ogrodzenie lezy albo by rozebrali to co moze sie zawalic. Oby z tego tragedii nie bylo. Proszę o pomysl gdzie mozna to zglosic. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pustostan jest oznaczony, że grozi zawaleniem. Pewnie inspektorat budowlany się zajmuje weryfikacją czy jest on odpowiednio zabezpieczony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Część się już zawaliła, reszta to tylko kwestia czasu. Są ze dwie tabliczki Uwaga grozi zawaleniem, ale to raczej dzieciaki zachęca niż zniechęca, bez problemu można tam wejść. Budynek sypie się tak już conajmniej od 20 lat. Wydaje mi się, że skoro właściciel nie ogarnia to gmina powinna interweniować i zrobić coś z tym terenem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na 90% włascielem jest jakiś deweloperzyna, który czeka aż to się do końca zawali i postawi tam bliźniaki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A te kurniki to jest zabytek, że nie można ich wyburzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bardziej niż groźba zawalenia się tej ruiny przeraża bezczelność dzieci
Czy rodzice już zupełnie nie przykładają uwagi do kultury osobistej swoich dzieci?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Pani soltys nie moze tego zglosic do inspektoratu ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do inspektoratu może zgłosić każdy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale nie na każde zgłoszenie tak samo zareagują. Poza tym tutaj to ponoć są jakieś problemy z własnością, więc chyba gmina powinna zadziałać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja tez slyszalem ze tam do tej ziemi jest 2 lub 3 wlascicieli, ktorzy przebywaja za granica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

do góry