Dermart

Medycyna estetyczna Dermatolodzy

Gdynia, Batalionów Chłopskich 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Nie polecam zabiegu u prof. Placka. Miałam wykonywany zabieg...
~zaskoczona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

dr Tomasz Iwanowski wątek zamknięty Doktor Tomasz Iwanowski to bardzo dobry lekarz, którego z czystym sumieniem...
~sabina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

bardzo przykra sprawa wątek zamknięty Ostatnio poddaje się naświetlaniu promieniowaniem typu LED. Zabiegi są...
~Aleksndra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

mistrz Waldemar Placek wątek zamknięty Gdy poszłam z wizytą do profesora uwierzylam że wszystko jest...
~grazia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Polecam. Pełen profesjonalizm oraz dyskrecja. wątek zamknięty Jestem wieloletnią klientką Pana prof. Waldemara. Korzystałam z usług z...
~Barbara B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Specjalista godny polecenia wątek zamknięty Witam. Byłam u Profesora Placka w Dermarcie. Zabiegi dotyczyły medycyny...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

Profesor jest Boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Uważam pana profesora Placka za nasz trójmiejski skarb. Osoba profesjonalna w...
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 marca 2008

profesor jest wspaniałym człowiekiem! wątek zamknięty co prawda leczyłam swoją córeczkę w bydgoszczy nie w gdyni, ale tym bardziej...
~lucyna błażejewska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 stycznia 2008

Dr. P.Sokołowski - GINEKOLOG Z POWOŁANIA ! wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu jestem tak bardzo zadowolona z wizyty u ginekologa. Nie...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2007

Nie polecam P. wątek zamknięty widzi człowieka tylko jako skóre, nie leczy przyczyny tylko objawy i co...
~Reporter
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2007

zdecydowanie nie polecam ! ! ! ! ! wątek zamknięty Ogromnie rozczarowana bylam wizyta u Prof.dr hab.med P.Niestety utytuowania...
~Izabela
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry