Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo zadowolona pacjenta poleca Doktora Iwanowskiego wątek zamknięty Od urodzenia choruję na bielactwo. Jestem po przeszczepie u Pana Doktora...
~Nika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Dobry lekarz wątek zamknięty Leczyłem się u doktora Szlązaka kilka lat i to z bardzo dobrym wynikiem,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Labioplastyka wątek zamknięty Mialam przeprowadzana labioplastyke. Doktor zajal sie mna bardzo...
~Maga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Jeśli lekarz - to tylko dr Szlązak wątek zamknięty Wypróbowałem wielu lekarzy, ale jedynie dr Szlązak potrafił zastosować w moim...
~Radek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Borykałem się z moją dolegliwością ponad rok. W tym okresie byłem u wielu...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Polecam! wątek zamknięty Świetny lekarz i wspaniały człowiek a przede wszystkim profesjonalista o...
~r
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

długotrwały problem wątek zamknięty Wybieram się z pierwszą wizytą do Pana doktora w przyszłym tygodniu i po...
~gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylem! wątek zamknięty Szukajac Dermatologa sugerowalem sie wlasnie opiniami z Internetu, do ktorych...
~peccatamundi
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

wrastający paznokieć da się wyprowadzić wątek zamknięty Bujałem się ze swoim paznokciem długi czas, niestety z tendencją do...
~migro
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Dr. Szlązak wątek zamknięty To jest doktor godny polecenia. Bardzo cierpliwy, miły i sympatyczny...
~Rodzinka M.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Szczerze polecam, świetny lekarz! wątek zamknięty Już po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

pacjentka - opinia wątek zamknięty Szukając dobrego specjalisty dermatologa, kierowałam sie również opiniami od...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

Ze świeczką szukać! wątek zamknięty Lekarz na najwyższym poziomie. Kompetentny i ma b. dobre podejście do...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

co za fantastyczny lekarz! wątek zamknięty U pana doktora byłam pierwszy raz, ale jestem zachwycona jego podejściem do...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

Warto czytać komentarze wątek zamknięty Ja idę w piatek na konsultację , mam tremę ale po przeczytaniu umieszczonych...
~ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Profesjonalista wątek zamknięty Korzystałam już z usług lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, ale...
~Marta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

Dziękuję! wątek zamknięty Lekarz ma imponującą wiedzę, jest kulturalny, taktowny, życzliwy, godny...
~annelein
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

Świetny lekarz wątek zamknięty Dr Szlązak ma cechy lekarza idealnego - jest fachowcem, posiada ogromną...
~ara
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 czerwca 2009

POLECAM wątek zamknięty Takich lekarzy szukać ze świeczką.. Indywidualne podejście i profesjonalizm....
~cudownie uzdrowiona:]
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

Polecam bardzo wątek zamknięty Bardzo sympatyczny, profesjonalny z super podejściem do pacjenta. Poświęca...
~DANY
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

22

wątków

do góry