Desdemona

Kluby, dyskoteki

Gdynia, Antoniego Abrahama 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gdynianin - opinia Spoko, mimo że często te kapele na to nie zasługują ale mogę płacić te 40 pln...
~gdynianin
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Kultowe wątek zamknięty Od ponad 15 lat dla mnie - kultowe, niezmienne.......klimatyczne :) Uwielbiam!
~Karolina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2019

piwo i kawa wątek zamknięty Piwo dobre, kawa najgorsza na świecie. Również zwracam uwagę na brak mydła...
~rogal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Fajny klub wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i od razu polubiłam to miejsce. Tajemnicze małe schodki...
~Ala
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

Adam - opinia wątek zamknięty Martwi mnie brak mydła w toaletach. Bywałem w Desdemonie w ciągu ostatniego...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Totalna porażka wątek zamknięty Kiedyś lubilam chodzić do tego klubu i korzystając Nagłówekz okazji pobytu w...
~Oliva
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Pustostan wątek zamknięty Nie oceniam, oceńcie sami. Fakty są takie: wybraliśmy się w 4 osoby na...
~ilicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

koncert super, pchli targ super, muzyczka super wątek zamknięty Jedyne miejsce w trójmieście gdzie można usłyszeć alternatywę i to z każdej...
~ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Panie z obsługi - rewelacja ! wątek zamknięty Szczególnie taka nie za wysoka kobietka, w okularach i ciemnych, prostych...
~Z puckami Pucek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Impreza z 29.10.2011 to było totalne dno!!! wątek zamknięty Wybrałem się ze znajomymi na imprezke, a bywałem tam już wielokrotnie,więc...
~wiz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Byłem w Desdemonie na imprezie 29.10.2011 i to była jakaś totalna porażka!!! wątek zamknięty towarzystwo które tam przebywało ledwo co skończyło gimnazjum,szczególnie...
~aspire
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Nijaki lokal dla nijakich ludzi. wątek zamknięty Ściany od zawsze pomalowane w zgniłą zieleń, w męskiej toalecie już chyba od...
~oooops
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

najlepszy w Gdyni wątek zamknięty Bezapelacyjnie najlepsze miejsce w Gdyni, szczególnie polecam tym, którzy...
~bywającybywalec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

najlepsza w 3mieście. :) wątek zamknięty desdemona pobija wszystko.!
~k
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

ulubiony wątek zamknięty lokal w Gdyni. zawsze jest z kim zamienić przysłowiowe 'dwa zdania'. obsługa...
~ja bo kto inny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2011

lokal z historią wątek zamknięty polecam do odwiedzenia ten lokal , z wieloletnią historią ...... po postu tam...
~Kika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

zajebisty klub wątek zamknięty W tym klubie można poszaleć:D Rockowa muza,reggae to to,co tygryski lubią...
~Natalia(Struś)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Miejsce jakich mało na mapie szczególnie w Gdyni.Cenię ten klub za bardzo...
~alex
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

Idealne miejsce na spokojne wypicie drinka :) wątek zamknięty Jedno z moich ulubionych miejsc w Gdyni na piwko czy drinka . Dobra muzyka -...
~Ori
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

19

wątków

do góry