Widok

Dieta Kopenhaska

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy ja stosowalyscie? Co o niej sadzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na Dukanie od 5 września schudłam już 7-7,5 kg :-). Więc polecam oczywiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam książkę dr Pierre Dukan'a "Nie potrafię schudnąć", jest w większości księgarń za 19,90zł. Sama jestem w trakcie czytania, a moja znajoma stosując się do zaleceń autora zgubiła 3 rozmiary i co najważniejsze nie ma efektu jo-jo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stosowałam dietę ze trzy lata temu, schudłam 5 kg ale one wróciły po 2 tygodniach, do tego bardzo osłabiły mi się włosy i organizm, nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dietę dr Dukana,naprawdę fajna,elastyczna,nie wolno być głodnym na niej a co najważniejsze są efekty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to dieta dla wytrwałych. Za pierwszym razem jak ją stosowałam to ledwo właziłam po schodach i miałam mroczki przed oczami. Za drugim było lepiej i udało się schudnąc 6 kg. Wrócił jeden,więc nie jest tak źle z tym jo-jo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz sobie znalazlam na googlach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
diete można stosować 13 dni a potem nie powinno się jej przedłużać, ani powtarzać szybciej niż po 3 miesiącach, ale słyszałam, że po diecie też się chudnie, ponieważ ona reguluje proces przemiany materii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w wyszukiwarce można znaleźć kilka wersji - nieznacznie się różniących od siebie - np tutaj:
http://www.twojadieta.info/dieta/kopenhaska/

tam jest info ze 2-3 szklanki jogurtu - w innym miejscu mozna znalezc 2/3 szklanki jogurtu :)

dieta jest rygorytyczna i nie powinno się nawet rzuć gumy w tym czasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ja stosowalam gdzies dwa lata temu i schudlam 13 kg w ciagu miesiaca. Na szczescie nie mialam efektu jojo ani zadnych innych efektow ubocznych. Probowalam pozniej jeszcze pare razy powtorzyc diete ale nie dalam rady. Moj organizm juz nie jest tak silny jak kiedys:)poprostu zle sie czulam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka to dieta jesli mozna wiedziec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobiście nie mam cierpliwości do takich diet, ale moja siostra stosowała i schudła, chociaż nie tyle ile tam piszą, że 7-15 chyba, tak? ona schudła z 5.. Trzeba mieć silny charakter, żeby dotrwać do końca diety :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry