Widok

Dimedic opinie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Czy korzystałyście z tego serwisu? Pilnie potrzebuję recepty i zastanawiam się czy z nich skorzystać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, tak, korzystałam z Dimedic kilka razy i nigdy nie było żadnego problemu. Ostatnio recepta była u mnie po 4 dniach od pozytywnego przejścia konsultacji medycznej. Zrealizowałam ją w aptece w Gdyni.

Polecam, konsultacja online, recepta i wykup leków u nich. Działa bez problemu.
Z poniższym kodem otrzymasz zniżkę na konsultację -25zł
kod: miraga03081
Hej, korzystam z Dimedic regularnie – od około roku. Nigdy nie miałam żadnych problemów z zamówieniem ani z realizacją recepty. Zazwyczaj przechodzę konsultację na antykoncepcję, ostatnio potrzebowałam leku na inne, bardziej „intymne” schorzenie i też nie było problemów.
Ja mogę z czystym sercem polecić – dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób, które wiedzą, jakiego leku potrzebują.

Wszytko super, polecam. Recepta zawsze przychodzi na czas, natomiast leki zawsze z rachunkiem, więc można sprawdzić czy dana apteka faktycznie istnieje. Można uzyskać -25zł na pierwszą konsultacje po wpisaniu kodu: MarŚpi11086.

Polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą. Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.
Korzystam regularnie, bo dla mnie to spore ułatwienie. Oszczędzam czas, ale też pieniądze, bo wizyta u mojego gine jest droższa. Poza tym nie chodzę już co trzy miesięce po receptę i ogólnie mam święty spokój

Ja uważam, że to dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób. Sama korzystam i jestem zadowolona, bo bardzo ułatwia mi życie. Wszystko legalnie, bo ze wszystkim dostajesz nawet paragon z apteki. Ja mam pozytywne wrażenia. Pzdr, Jola

Korzystałam kilka razy i jestem zadowolona. Myślę, że to dobra opcja dla odpowiedzialnych osób - które dbają o regularne badania i ogólnie swoje zdrowie. Dla mnie konsultacja online jest mega ułatwieniem życia, dlatego polecam :)

Ja polecam, bo przychodnia kilka razy mi pomogła. Fajnie, że można skonsultować się przez neta - o każdej godzinie i czasie. Czasem przypominam sobie o tabletkach o przysłowiowej północy - wtedy wchodzę na stronkę i mam wszystko za sobą, a przesyłka już do mnie idzie.

Z czystym sercem mogę polecić! Korzystam od pół roku i jestem zadowolona. Wygodnie, szybko i taniej niż prywatna wizyta u ginekologa ;)

Korzystam i polecam. Na początku sama miałam obawy, ale sytuacja zmusiła mnie do zamówienia i przekonałam się na własnej skórze, że jest ok :) Moim zdaniem warto - oszczędność czasu i kasy.

Ja też pierwszy raz skorzystałam w pilnej sytuacji - lekarz był na urlopie i nie miałam skąd wziąć recepty. Wszystko było ok i teraz wracam do nich regularnie. Ja polecam, ale o normalnych wizytach i gine raz na jakiś czas też nie można zapomnieć

korzystam od dłuższego czasu, nigdy nie miałam problemów. Podaję link z którego macie 25 zl zniżki na konsultację :https://dimedic.eu/mgm_invite/Ulamek10201

Polecam z całego serca, zamawiam z apteki ponad rok i zawsze wszystko było na czas! Niezawodni!
kod zniżkowy: MarWod06037

Dimedic polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.

pocztą? serio? w dobie e-recept?

E-recepty realizować można tylko te wystawione w Polsce, a Dimedic nie jest polskim podmiotem leczniczym, jeśli wogole go można nazwać leczniczym

Skorzystałam, polecam, szybka konsultacja. Potrzebowałam anty praktycznie na już, a nie jestem w pobliżu swojego lekarza. zniżka -25zł po wpisaniu kodu: domini10032

Dla mnie jest to rozwiązanie idealne - wizyta u ginekologa raz w miesiącu, a poza tym konsultacje online i recepty zamawiane w ten sposób. Szybciej i taniej niż tradycyjnie ;)

Herma / Honey / Kinga / Olcia881 ?
słaba reklama

Tak, polecam. Wszystko sprawnie i bezproblemowo.
Dodatkowo kod rabatowy dający - 25 zł: katarz06301

Ja też polecam, jestem bardzo zadowolona, bo nigdy nie miałam problemów z dostawą , 3-4 dni i mam lek w domu :)

Opinia została zablokowana przez moderatora

Dimedic zdecydowanie polecam. Korzystałam już kilka razy. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.

już 3-krotnie realizowałam receptę z dimedic. W moim mieście żeby dostać się do ginekologa trzeba zapisać się 2 miesiące wcześniej.. i na dodatek brać wolne w pracy.. ;(  wole to załatwić przez internet w 5 min. Polecam wszystkim serdecznie! W razie gdyby któraś z Was nie posiadała kodu na zniżkę 25zł to podaje swój: ewka5104181 po wpisaniu w koszyku zmniejsza wartość zamówienia 

Podaje kod na 25 zł zniżki na konsultację w Dimedic AnnZio01033
Osobiście polecam :)

Dimedic polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.

Ja polecam szybko i tanio jest. A w razie czego zawsze dzownia by ewentualnie cos dopytac. https://dimedic.eu/mgm_invite/wejaho11061 tutaj macie kod na znizke 25 ja skorzystalam warto lub sam kod wejaho11061

A ile kosztuje taka konsultacja bez zniżki?

Konsultacja kosztuje 59,99 zł. Dla mnie to połowa ceny wizyty u gine :)

Zgadzam się z tą opinią. Cena jest ważna ale dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zaufanie do Dimedic.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Syndrom Kinseya - wstrząsający film dokumentalny (6 odpowiedzi)

Bardzo proszę (szczególnie rodziców i nauczycieli) o obejrzenie filmu dokumentalnego: syndrom...

Kołobrzeska p. Pielaszkiewicz (7 odpowiedzi)

Czy ktoś ma wiedzę czy Pani Maria Pielaszkiewicz dalej pracuje w przychodni na Kołobrzeskej? Po...

co pomaga wam na nudnosci w ciaży- ratunku!!! (44 odpowiedzi)

jestem w 7 tygodniu, caly dzien mam nudnosci, ktore mi utrudniają mega funkcjonowanie:( na sama...

do góry