Widok

Dł. stopy trzylatki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jaką długość stopy mają wasze 3 latki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozmiar bucika 23,5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmiar buta 26
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
26/27
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tośka będzie miała 3 lata dopiero w lutym, nosi rozm. 25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja Tośka w marcu 3 lata skończy, kopyto ma ok 15 cm jak śpi, buty na zimę 26
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moja ma 5 lat ( skonczyla kilka tyg temu ) i ma 31 ! oby nie byla jak Guliwer :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
16 cm, buty r.27 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja dwulatka ma 26
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja dwulatka też ma buty zimowe w rozmiarze 26 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja 3.5 letnia Tosia 28.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat :)

moj synek ma 2,5 roku i ma 16cm nozke... chyba z tych wiekszych jest co nie? obecnie nosi 25 rozmiar i juz wyrasta z niego..zimowe beda napewno 26 :)

a jak u Was?? jakie dlugie stopki maja wasze 2,5 latki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
2,10 msc rozmiar 27
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja ma 1,9msc,stopa prawie 16 cm,ale ona ogólnie spora jak na swój wiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostalam dwa kciuki w dol hehehe :) super, ciekawe za co...chyba za id :P:P:P:P pozdrawiam minusujacych :D

jezeli chodzi o dlugosc wkladki to zawsze wydawalo mi sie, ze moj synuch ma duza stopke..tym bardziej, ze syn znajomej jest o 2 lata starszy i ma ten sam rozmiar co moj..

szukam butow na zime dla mlodego i zastanawiam sie czy 1cm wkladka wieksza od dlugosci stopki bedzie okej czy ciut za duza...jaki zapas w cm maja buty zimowe waszych dzieciakow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Okropne as takie wielkie nogi. Zwlaszcza u kobiet. Jak dla mnie nie ms sie z czego cieszyc. Kobieta buty 42 I wiec wyglada tragicznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
~ja- może i nie ma się z czego cieszyć, ale nie wiem co to za ton, jakby ktoś miał na to wpływ... bez sensu

moja prawie 3latka ma rozmiar 23 :P mała i drobna cała jest :) myślę, że na zimę 1,5 cm większe buciki powinny być, żeby w razie czego móc założyć grubszą skarpetkę
no i wydaje mi się, że taki mały luz w butach też tworzy ciepło, bo jak stopa jest ściśnięta to niewygodnie, a tak paluszkami trochę porusza i się rozgrzeje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maja ma 4 lata i 2 miesiące i nosi rozmiar 26 na zime ma 27 ale z duzym luzem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja 3,5 roku nóżka rozmiar ok 24/25 na zimę mamy 26 kupione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja 3latka i 28 buty na zime:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry