Widok
dostalam dwa kciuki w dol hehehe :) super, ciekawe za co...chyba za id :P:P:P:P pozdrawiam minusujacych :D
jezeli chodzi o dlugosc wkladki to zawsze wydawalo mi sie, ze moj synuch ma duza stopke..tym bardziej, ze syn znajomej jest o 2 lata starszy i ma ten sam rozmiar co moj..
szukam butow na zime dla mlodego i zastanawiam sie czy 1cm wkladka wieksza od dlugosci stopki bedzie okej czy ciut za duza...jaki zapas w cm maja buty zimowe waszych dzieciakow?
jezeli chodzi o dlugosc wkladki to zawsze wydawalo mi sie, ze moj synuch ma duza stopke..tym bardziej, ze syn znajomej jest o 2 lata starszy i ma ten sam rozmiar co moj..
szukam butow na zime dla mlodego i zastanawiam sie czy 1cm wkladka wieksza od dlugosci stopki bedzie okej czy ciut za duza...jaki zapas w cm maja buty zimowe waszych dzieciakow?
~ja- może i nie ma się z czego cieszyć, ale nie wiem co to za ton, jakby ktoś miał na to wpływ... bez sensu
moja prawie 3latka ma rozmiar 23 :P mała i drobna cała jest :) myślę, że na zimę 1,5 cm większe buciki powinny być, żeby w razie czego móc założyć grubszą skarpetkę
no i wydaje mi się, że taki mały luz w butach też tworzy ciepło, bo jak stopa jest ściśnięta to niewygodnie, a tak paluszkami trochę porusza i się rozgrzeje :)
moja prawie 3latka ma rozmiar 23 :P mała i drobna cała jest :) myślę, że na zimę 1,5 cm większe buciki powinny być, żeby w razie czego móc założyć grubszą skarpetkę
no i wydaje mi się, że taki mały luz w butach też tworzy ciepło, bo jak stopa jest ściśnięta to niewygodnie, a tak paluszkami trochę porusza i się rozgrzeje :)