Widok

Do admina

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Bądzmy konsekwentni i sprawiedliwi,skoro usuwa Pan wątki osób zdesperowanych które szukają pracy wszędzie,gdzie się tylko da,żeby móc zarobić na rodzinę,a przecież chodzi o dziecko do opieki więc temat związany z" rodzina i dziecko".Proszę spojrzeć jakie tematy ludzie tutaj poruszają,często zupełnie nie na temat tego działu,jak np.cała masa ogłoszeń i inne pierdołowate tematy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ot co!!! Moje ogłoszenie, że zaopiekuję się dzieckiem zostało usunięte momentalnie, ale np inny wątek, że ktoś poszukuje pracy nadal widnieje... Więc albo niech są usuwane wszystkie albo żadne!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No masakra juz tylke fajnych watkow skasowano....
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze można by wątek odnośnie pracy przypiąc tak jak ten o wrzucaniu fotek np?
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Aniu. Jestem konsekwentny, a przynajmniej staram się być. Jeśli chodzi zaś o ogłoszenia typu: zaopiekuję się dzieckiem - to najwłaściwszym miejscem do tego typu anonsów jest dział Ogłoszeń na naszym portalu. Tam można bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia, a i zatrudniający wiedzą gdzie szukać osób do pracy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja, za dużo tych wszystkich ogłoszeń jest.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ale wątki, że ktoś poszukuje pracy np dla męża mają się świetnie... :-( i inne podobnie zapewne również, a mój został usunięty po 5 minutach! CHCEMY SPRAWIEDLIWOŚCI ;-) wszystkie albo żadne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadajac sprawiedliwosci zaloguj sie :)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z powyższym.Wszystkie albo żadne.Jak można usuwać komuś tak ważne dla niego tematy jak szukanie pod opieke dziecka,a praca dla męża?Co to ma być?Żeby chłop sam nie potrafił znaleść pracy?A niektóre kobiety są naprawdę bezradne,mają dzieci i nie mogą pracować,bo pracy brak,nie ma co z dzieckiem zrobić i dają ogłoszenia wszędzie,bo mają tą nadzieję,a administrator forum pozbawia ich tego.
Więc jeśli jest Pan konsekwentny i sprawiedliwy jak wymaga tego regulamin to proszę usuwać wszystkie ogłoszenia w tym dziale.Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to że szukają niani,to ten dział?Proszę spojrzeć jak dużo jest takich ogłoszeń,dlaczego Pan nie usuwa?A może Pan ma pracę i pieniądze żeby utrzymać rodzinę i nadzwyczajniej robi Pan na złość takim osobom bez pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak same Panie widzą Forum jest dość rozbudowane, w związku z tym, Admin (też człowiek) może czasami coś przeoczyć. Wątki z ogłoszeniami, które pominąłem, nie zauważyłem, umknęły mi, etc., proszę zgłaszać do moderacji.
Poza tym, na rynku pracy jest ciężko i mam tego świadomość. Na pewno nikomu nie robię na złość, a jedynie pilnuję porządku i przestrzegania zasad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie spokój biednemu Adminowi,lubię chłopa robi co może żeby było nam fajnie:)i podpina i konkursy daje i oceny pod postami czasem też trzeba pochwalić człowieka:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny robicie afery,a z Panem Adminem naprawdę da się wszystko załatwić,wystarczy napisać @,a nie zakładać wątki na forum.

Za kazdym razem gdy wysłałam @ do P.Admina dostałam odpowiedź i sprawa była załatwiona.

Macie coś,piszcie na priv i już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak jest Pan złośliwy...bez komentarza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Aniu. Nie będę się z Panią droczył. Zakłada Pani specjalnie wątki żeby sprawdzić moją wrażliwość. Bez ogłoszeń znaczy bez ogłoszeń. Szuka Pani pracy, zapraszam do serwisu Ogłoszeń, gdzie za darmo może Pani dodać ogłoszenie i gwarantuję Pani, że tam zajrzy krocie więcej osób zainteresowanych zatrudnieniem. Więcej tłumaczyć tego nie będę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dałam już ogłoszenia i będę dawać wszędzie tam,gdzie ludzie zaglądają.Nie rozumiem tylko dlaczego nie usuwa Pan ogłoszeń typu sprzedam,szukam niani i innych skoro również nie należą do tego działu.Mam powody by myśleć że robi Pan to mi specjalnie,a ja naprawdę jestem zdesperowana tym że niedługo nie będziemy mieli co jeść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do odpowiedzi na mele to nie wiem czy tylko ja zostałam olana czy meil nie doszedł. Poza tym nie raz były ogłoszenia do usunięcia i długo były podbijane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego wynika że samowolka,poprostu pracują jak chcą,grunt że pracę mają,nie muszą się martwić co do gara włożyć,tylko czy do końca wypełniają swoje obowiązki,pozostawiam to już ich pracodawcom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ania 27 to az tak zle jest z praca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pracą,ze żłobkiem,wystarczy spojrzeć na ogłozenia,wszędzie cwaniactwo,wyzyskiwacze,pełno akwizycji itp.Wysyłam codziennie masę cv i jak narazie cisza,a ja mam teraz ciężki okres i poszłabym cokolwiek dorobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
bo tak jak cos sie wali to wali sie wszystko, a tych cwaniaków to jest pelni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kuzwa admin usunal mi watek ze szukam spodniczki w szkocka krate ja juz go nie kumam ;/
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Agnieszko, Pani ogłoszenie było w dziale Rodzina i dziecko bez ogłoszeń, i dlatego zostało zablokowane.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie mzna bylo tego zmienic tylko trzeba blokowac kurna ;/ a ja czekam na odzew od dziewczyny :(
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi Adminie, najgorszą rzeczą jaką można zrobić to wdać się w dyskusją z kobietami, ale skoro to już zrobiłeś to:

- piszesz, że forum jest rozbudowane, otóż guzik, jest byle jakie. Wstyd, że taki portal jak wy ma takie forum. Forum gdzie nie można nawet edytować swojego postu,

- dlaczego nie chcemy dawać ogłoszeń w dziale ogłoszenia? Dlatego, że między sobą się znamy i takiej osobie łatwiej jest zaufać i np wysłać pieniądze.

- może czas najwyższy pomyśleć, żeby do forum rodzina i dziecko stworzyć pod fora typu ogłoszenia, lużne gatki itp.

Pozdrawiam:)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie
przecież można rozbudować forum właśnie o działy typu:ogłoszenia czy pogaduchy
i pytanie z innej beczki:
czy tutaj są jacyś moderatorzy?
na prawie wszytskich forach jest kilku moderatorów, którzy pilnują porzadku
które kasuje wątki niezwiązane z tematem, za pseudo reklamy, za chamskie pyskówki, wulgaryzmy itp
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,ja też często korzystam z ogłoszeń typu sprzedam na forum Rodziny,nie potrafię szukać ubranek dla dziecka na Ogłoszeniach,próbowałam,ale wskakuje ich mnóstwo a konkrety trudno znaleźć,sama umieściłam ogłoszenie o sprzedaży(samochodu) na Rodzinie ,ale zostało usunięte,fakt nie w temacie,ale ja tylko z tego forum (no jeszcze z Domu i Mieszkania) korzystam,jest nas tutaj dużo i częściowo się znamy.Pisanie do tych samych w końcu osób na różnych forach, bo o różnych tematach wg mnie "rozbije"społeczność jaką tu mamy (taką forumową rodzinkę,forumowe ciotki naszych dzieciaków:) )To tyle.Nie podoba mi się co tu się dzieje od jakiegoś czasu:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopieszę do tego co Kkasia napisała:
dlaczego nie chcemy dawać ogłoszeń w ogłoszeniach? bo najpierw jest kilkanaście stron ogłoszeń płatnych+ogłoszenia z portali typu pracuj.pl i znalezienie tego co nas interesuje w ogłoszeniach graniczy z cudem. do tego dając tu ogłoszenie (tak jak ja o poszukiwaniu niani) nie muszę odpowiedać kilkanaście razy na to samo pytanie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jajku dziewczyny. Zostały specjalnie stworzone działy ( kupię, sprzedam ) i admin usuwa ogłoszenie które trafiają do złych działów.
Dlaczego ma to przenosić, to nie jego błąd ?
Co do edycji swoich postów, czasem owszem przydałaby się, np z możliwością zmiany w ciągu 30 minut.
Nie rozumiem o co tyle krzyku.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia ma rację,nie mozna wam dogodzić,najpierw chciałyście rodzina i dziecko bez ogłoszen,teraz się czepiacie o usuwanie ogłoszeń w dziale rodzina i dziecko bez ogłoszeń,jak się wam tak nie podoba to zmiatać na inne forum i już,albo złóżcie swoje wlasne takie jak chcecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok,rozumiem ale tu chodzi tylko i wyłącznie o konsekwencję Pana Admina,dlaczego usuwa jednym ważne dla nich wątki a innym nawet byle pierdoły nie,jak usuwać to wszystkie,równo traktować,albo się przestrzega przepisów albo nie zawsze,a może to złośliwość?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
onika,dzięki za ogłoszenie ale jestem z Pruszcza i mam dziecko więc nie każde godziny pracy mi odpowiadają.Jakbyście coś wiedziały dziewczyny to dajcie znać,generalnie szukam pracy stałej,ale puki co,potrzebuje czegokolwiek zeby zarobić parę groszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Że sie tak wtrące
w dziale ogłoszen jest wyszukiwarka i nie rozumiem co komu przeszkadza ze ogłoszenia są płatne (?)
na tym forum brakuje jeszcze ogłoszenia ; poszukuje sprawdzonego grabarza!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy mi sie zdaje czy umieszczacie swoje ogloszenia w dziale forum rodzina i dziecko bez ogloszen? bo jest wybor wersja z ogloszeniami i bez ogloszen. chyba ze ja cos zle rozumiem....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
umieszczając w "rodzina i dziecko" bez zaznaczenia "sprzedam" lub "kupię" wątek automatycznie trafia do RiD i RiD bez ogłoszeń.

Może by po postu dorobić 3 podforum "ogłoszenia" i będzie po problemie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rudziaczek tu chodzi o to ze kolezanka szukala nani i jej watek zostal skasowany - tu nie chodzi o sprzedaz czy kupno wg admina takie ogloszenie powinna byc w dziale ogloszenia dam prace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja założyłam taki sam wątek i też został skasowany.
teraz założyłam wątek nie łamiący regulaminu forum.
na ogłoszenia wchodzi znacznie mniej osób niż na forum, w szczególności przy poszukiwaniu opiekunki najlepiej jest mieć taką z polecenia, tu-w miarę się "znamy" i do tego jestem pewna, że osoba która miała opiekunkę i już nie korzysta z jej usług nie będzie wchodzić w ogłoszenia i polecać swojej niani. dlatego jestem za działem "ogłoszenia".

swoją drogą, dlaczego na weselniku nie są blokowane ogłoszenia "szukam fotografa"? i czym one się różnią od ogłoszeń "szukam niani"?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnei rudziaczek masz racje, ale admin nie rozumie tego - co do tego ze te forum jest juz rozbudowane jak admin pisze to sie nei zgodze ale to juz inna bajka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to se baby pogadały...tak zle i tak zle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tą różnicą to może byc tak, ze fotografa się na jednorazową akcję, a niania to oferta na stałe...
ale to takie zgadywanie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeju ale ja współczuję p. Adminowi tego ciągłego stękania...:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehe ja również, anielską cierpliwość trzeba mieć :)


pozdrowienia dla Admina :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Magda, no chyba nikt na siłę Adminem nie zostaje. Ot uroki pracy jak każdej innej :))
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam odpowiedź od admina i dla wszystkich nie zorientowanych napiszę, że wątki typu "szukam niani" powinno umieszczac się w dziale "kupię"!!!! chyba wynika z tego, że ogłoszenia "szukam pracy" powinny być w dziale "sprzedam".....???? czyli co? sprzedam sie do pracy? ehhh wesoło z tym forum mamy, wesoło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rudziaczek - w sumie swój sens to ma - "czyści" RiD bez ogłoszeń...

a sprzedam... swoją pracę (usługę)
kupię... czyjąś pracę (usługę)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"dostałam odpowiedź od admina i dla wszystkich nie zorientowanych napiszę, że wątki typu "szukam niani" powinno umieszczac się w dziale "kupię"!!!! chyba wynika z tego, że ogłoszenia "szukam pracy" powinny być w dziale "sprzedam".....???? czyli co? sprzedam sie do pracy? ehhh wesoło z tym forum mamy, wesoło"

a Ja rozumiem,że szukam pracy tez jest w KUPIĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GabMar - "kupię" - ja zapłacę
"sprzedam" - mi zapłacą
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry