Widok
Do kwietniowych 2006
Hej Kwietniówki!
Jak przygotowania???Ja w piątek zarezerwowałam już suknię w Farage w Gdyni. Kupiłam z 50% promocji. Poza tym mam zarezerwowaną salę i orkiestrę.Niestety nie miałam jeszcze czasu pójść i załatwić sobie termin w Kościele ale jest jeszcze trochę czasu.A jak u Was??
Jak przygotowania???Ja w piątek zarezerwowałam już suknię w Farage w Gdyni. Kupiłam z 50% promocji. Poza tym mam zarezerwowaną salę i orkiestrę.Niestety nie miałam jeszcze czasu pójść i załatwić sobie termin w Kościele ale jest jeszcze trochę czasu.A jak u Was??
no u nas prawie wszystko gotowe :) zaproszenia robimy sukcesywnie ;) sukienka już wisi u mamy na wieszaku :) knajpa kościół fotografowie zarezerwowani.... samochód własny.... kwiaty też zamówione :) właściwie to tylko siedzieć i czekać ;) no jeszcze robimy prezentację (zdjęcia z młodości i takie tam ;) i księga gości też jest w trakcie robienia :) no na tańce zmolestowałam B i idziemy w przyszłym tygodniu :)
no i tyle u nas :)
hmmm ciekawe o czym zapomniałam ;)
no i tyle u nas :)
hmmm ciekawe o czym zapomniałam ;)
U nas wyglada to nastepujaco:
zalatwione - sala,orkiestra,kosciol,lista gosci,fotograf,kamerzysta,samochod,wizazystka
w trakcie - sukienka,wodka,wino,napoje,zaproszenia,ksiega gosci
od polowy stycznia ruszamy z - podziekowaniami dla rodzicow,ubranie dla mlodego pana,kwiaty i pozostale.
Uwazam, iz dobrze ze startowalismy rok przed slubem. Teraz nie ma stresu i wszystko idzie spokojnie do przodu.
zalatwione - sala,orkiestra,kosciol,lista gosci,fotograf,kamerzysta,samochod,wizazystka
w trakcie - sukienka,wodka,wino,napoje,zaproszenia,ksiega gosci
od polowy stycznia ruszamy z - podziekowaniami dla rodzicow,ubranie dla mlodego pana,kwiaty i pozostale.
Uwazam, iz dobrze ze startowalismy rok przed slubem. Teraz nie ma stresu i wszystko idzie spokojnie do przodu.
Hej!!
A ja mam salę, kończę nauki, samochód własny. W grudniu kamerzysta i fotograf. sukienkę tez juz prawie mam. Obrączki zamówione (bo aż z Tych), garnitur w styczniu. Kosmetyczka i fryzjerka w grudniu. Orkiestra tez będzie. Jest dobrze, byleby tylko termnin mi wypalił (tzn, byleby mój tata był w Polsce, bo inaczej, będziemy przekładać)- oby nie bo ja chce w kwietniu.
pozdrawiam
A ja mam salę, kończę nauki, samochód własny. W grudniu kamerzysta i fotograf. sukienkę tez juz prawie mam. Obrączki zamówione (bo aż z Tych), garnitur w styczniu. Kosmetyczka i fryzjerka w grudniu. Orkiestra tez będzie. Jest dobrze, byleby tylko termnin mi wypalił (tzn, byleby mój tata był w Polsce, bo inaczej, będziemy przekładać)- oby nie bo ja chce w kwietniu.
pozdrawiam