Widok

Dobra cena

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czesc dziewczyny , przyszle Panny Mlode , wpisujcie ile planujecie wydac na suknie slubna? Ja osobiscie jeszcze sie wacham nad realna kwota . Pozdrawiam Was cieplutko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Marietcie wyprzedaż się już skończyła - zostało tylko kilka modeli z kolekcji 2004 i to one właśnie kosztują 1500zł, ale to dosłownie kilka sztuk. Nowa kolekcja zdecydowanie droższa - choć to zależy oczywiście od modelu -i metki:) Ja dostałam gratis welon długi "mgiełkę" - jeszcze zniżkę:) Ale i tak w 2000 się nie zmieściłam:(
Mam nadzieję, że uda mi się suknię po ślubie sprzedać, bo jest naprawdę śliczna (zresztą, każda z nas to powie o swojej). A jeśli nie? No cóż, będę miała drogą, ale piękną pamiątkę... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tak dla zaspkojenia ciekawości odpowiadam, że wypożyczenie sukienki kosztuje 500 zł :)
ale szycie wychodzi faktycznie taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz,tak prawde powiedziawszy,wypożyczenie kosztuje niby 500-700 zł,ale dochodzi kaucja koło 200 zł (przepada jak się uszkodzi sukienkę lub trwale pobrudzi),plus welon koło 200,więc wychodzi tak czy siak koło 1000.Niestety,drogie jesteśmy.Ciekawe ile facet musi przeznaczyć na strój,bo mój narzeczony chce frak-i obawiam się,że będzie to też nielichy wydatek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moceza, czy zdradzisz namiary na krawcową ? Ja szukam cały czas, żeby uszyc moja wymarzoną... aganus@02.pl :o)

a ja mam już buty ! Planowałam ten wydatek na koniec (ślub w sierpniu), ale moja mama wypatrzyla likwidację sklepu i mam piękne włoskie buciki z wstawkami z delikatną siateczką i z czubkiem - są bardzo oryginalne, wygodne i na niskim obcasiku (!), a wydają się być wysokie. Cena - 57 zł !!! Szok ! Na razie z ubioru mam - buty ! haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, hej,
a gdzie ten sklep likwiduja? moze jeszcze bym sie zalapala na jakies ladne butki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakiej szukienki szukasz?? Ja brałam ślu w lato 2004, mam sukienke białą z Agnes, gorset z spódnicą. MOge Ci na prv przesłać zdjecia sukienki!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakiej szukienki szukasz?? Ja brałam ślub w lato 2004, mam sukienke białą z Agnes, gorset z spódnicą, rozmiar 38. MOge Ci na prv przesłać zdjecia sukienki!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry