Widok

Dobre europejskie marki - co na prezent?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Koleżanka leci do znajomych w usa i szukamy inspiracji co kupić dla nich na prezent? :) Osoby w wieku 30+.

Jakie znacie fajne i godne polecenia produkty dobrych europejskich marek? Kosmetyki, galanteria skórzana, wyposażenie wnętrz, żywność...

Najlepiej, by to coś wpisywało się w trend EKO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy jaki dom/mieszkanie mają znajomi :) zawsze można pokusić się o coś z cepelii w trendzie nowoczesnego folk :)
kosmetyki bym sobie darowała - chyba że coś w stylu starej mydlarni (swietne peelingi do ciała, olejki do masażu itp.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z kosmetykami to bardzo indywidualny prezent, trudno dobrac.. w Stanach kosmetyki eko sa bardzo popularne i jest duzy wybor. Dobre, ale w USA niedostepne marki europejskie to np. Dr Hauschka albo Weleda..

Dobra czekolada szwajcarska to zawsze dobry pomysl;) Np Lindt. W USA kroluje Hershey ktory jest malo zjadliwy.

Moze jakis pled/koc z naturalnej welny?
Ladna puszka z herbata sypana dobrej jakosci, do tego ewentualnie zestaw do parzenia - dzbanek ze swieczka? W Stanach nie pije sie generalnie herbaty, jest maly wybor, wiec moze znajomi zaczna;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kumpela moja, która była w stanach 3 lata temu mówiła mi że tam w cenie z naszych polskich marek są kosmetyki dr Eris, słodycze Solidarności, soki Hortexsu, suszone (i nie tylko) kiełbasy i oczywiście wódka, ponoć są to towary z górnych półek
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy drEris ma w ofercie jakieś kosmetyki naturalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawa ta stara mydlarnia, ale w Trójmieście chyba nie mają sklepu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy nadal aktualne:
Kontakt:
"Stara Mydlarnia" Brzuska S. i Misiaszek S.
80-831 Gdańsk
ul. Długa 67/68
woj. pomorskie
powiat: Gdańsk
TEL (58) 3056020

wydaje mi się że ich kosmetyki są w sklepie zielarskim na świetojańskiej w gdyni (za orsayem w bramie jest taki mały sklep)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi-podpowiedzi. Może komuś jeszcze coś przyjdzie do głowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy od waszego budżetu ;-) Zobaczcie - http://prezentmarzen.com/lot-awionetka-dla-dwojga-2.html Takie prezenty również można kupować. Cena nie jest kosmiczna - wiem, że Polacy potrafią sobie zasponsorować nawet lot balonem ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, potrafią nawet lot balonem zasponsorować, ale jak wiesz na takie atrakcje nie każdego stać. Za ty w tym samym serwisie wiszą takie oferty jak choćby lot szybowcem. To już można załatwić za dużo, dużo mniejsze pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowałabym się na jakiś pled. Niedawno znalazłam sklep internetowy https://www.moyha.com/kategoria/pledy I zamówiłam stamtąd pled dla Siostry która tez jest w wieku 30 +. :) bardzo jej się podobał stad moja propozycja https://www.moyha.com/pled-miekka-drzemka-bezowy
https://www.moyha.com/kategoria/pledy
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi
Wiem,ze zawsze kiedy moja Siostra na niego spojrzy lub okryje się nim będzie wiedziała ze jestem przy niej :* ze czuwam nad nia.
Zrozumiałam ze PLED to dodatek, który doda smaku każdemu wnętrzu. ( nie tylko okryje zmarznięte nóżki ) . Nawet niedbale przerzucone przez poręcz łóżka czy oparcie foteli, wprowadzą do wnętrza rodzinne ciepło oraz upragniony luz. Myślę ze właśnie do takiego luzu powinnyśmy dążyć w tej szalonej kolejce życia , kiedy nie ma chwili dla siebie aby zatrzymać sie na jakimś przystanku i odetchnąć ... znaleźć dla siebie krótka chwile - by po prostu zwolnic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

do góry