Widok

Dobry alergolog dzieciecy na NFZ-kogo polecacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wpisujcie prosze nazwiska dobrych lekarzy.Moje dziecko ma prawdopodobnie AZS i szukam dobrego lekarza prowadzacego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chodzi ktoras z was z maluchem do alergologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę z moim synem już trzy lata na karwiny do doktor chrościckiej jes super lekarzem synek ma astmę ale dzięki niej jest coraz lepiej to jest przy ul zrudło mari
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dr Mielewczyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie chodziłam z dzieckiem ale sama prywatnie do lekarki, która normalnie przyjmuje na zaspie i jest tam ordynatorem odziału Pediatryczno-Alergologicznego: Maria Manitius. Prywatnie przyjmuje w Medica Polska na starowiejskiej w gdyni. Kobieta super i bardzo dużo maluszków prywatnie tam widziałam - testy od ręki robi i drąży temat aż znajdzie rozwiązanie :) Mi pomogła z alergią, z którą rok walczyłam (było podejrzenie AZS);
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam fantastyczna doktor na fundusz , przyjmuje na Akademi medycznej w Gdansku, dr Wasilewska , terminy oczekiwania nie sa dlugie, jestem pozytywnie zaskoczona podejsciem tej lekarki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam p. Wasilewską fantastyczna babka, ja do niej chodze jako nie dziecko ale świetnie mnie prowadzi podczas ciąży.
Terminy naprawde nie są odległe.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wołowska, przyjmuje na jaśkowej i prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Madziulka
a doroslych tez przyjmuje? tez szukam dobrego allergologa dla siebie , gdzie przyjmuje i ile bierze ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziewczyny ,a macie nr.tel do tej poradni gdzie przyjmuje dr.Wasilewska?
To jest na ul.Debinki tak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! właśnie chciałam się zarejestrować do swojej alergolog w przychodni Medcare w Gdańsku Wrzeszczu na Waryńskiego (koło biblioteki) - chodziłam wcześniej do dr Aloszko. Okazało się że już tam nie przyjmuje, za to jest Pani dr Wasilewska :)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emi dorosłych też przymuje, to jest w akademii medycznej budynek nr 1 II piętro ale szczerze numeru nie znam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam może wiesz gdzie dr Wołowska przyjmuje prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyjmuje prywatnie - można prosić jakiś kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.uck.gda.pl/content/view/806/448/
tu sa namiary na Poradnie Alergologiczna w UCK
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka to ja dzis pytam o alergologa z wejherowa lub gdyni na nfz
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja bylam u dr brzozowskiej w Kardiotelu w Sopocie.Moze malomowna,ale wydajesie byc bardzo kompetentna.Na codzien pracuje jako pediatra w przychodni przyszpitalnej na Zaspie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój syn ma również azs,chodzilismy prywatnie do lux medu,ale bez rewelacji. Teraz od jakiegos czasu wlasnie na nfz w Sopocie na Chrobrego polecam dr Hanna Bednarska
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w temacie, wiec na fundusz zaczęłam chdzic z córeczka do dr Witkowskiej, przymuje na ul. Jaskółczej 7. Narazie wydaje się sensowna, dała na wyniki, chce zrobic test atp i próbóje ustawic leki. To jest alergolog-pulmonolog. czas oczekiwania ok miesąca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dr Cimoszko z Clinica Vitae we Wrzeszczu na ul. Kochanowskiego
Chodze tam z moją małą i jestem bardzo zadowolona i co ważniejsze widzę efekty. Pani dr jest alergologiem,specjalistą chorób płuc i pediatrą. Przyjmuje prwatnie i na NFZ.
http://clinicavitae.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ok a cos blizej moze ktos rumia,reda,wejgerowo,gdynia??
ja tez chodze prywatnie ale mam skierowanie to i z niego skorzystam
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga znalazłas dobrego alergologa w trojmiescie?Do kogo chodzisz?Prywatnie ile kosztuje wizyta i czy na jednej to się konczy?Napisz mi na priv dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie Rydzewska. Bardzo dobry klimat wizyty!

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze na nfz do wisz-wolskiej na ul abrahama w gdyni
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moją córkę leczy dr. A. Chrościcka---------super:)
przychodnia U Źródła Marii Gdynia Karwiny.
Przyjmuje też tam. Dr. Rydzewska równie godna polecenia.
Oczywiście NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też do Wisz - Wolskiej, nfz w Gdyni, prywatny gabinet w Redzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wisz-Wolska z Abrahama jest super. Wyprowadził nas z astmy oskrzelowej. Córka od dwóch lat nie choruje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś rejestrowałam synka do alergologa na Akademii Medycznej - dr Wasilewska - termin na koniec marca 2015!!!! Koszmar!! To będzie mój pierwszy kontakt z alergologiem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najszybsze terminy są na Oruni Górnej. Sama się tam rejestrowałam i mam na 21 czerwca czekałam 5tyg. a we wszystkich okres oczekiwania to był lipiec,sierpień w kilku a reszta to koniec roku i nowy rok. Był tam wcześniej mój brat na pierwszej wizycie od razu testy skórne i na astmę. Sama na wizycie dopiero zobaczę czy lekarka jest ok.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

do góry