Widok

Dr. Sztramski z Zaspy...czy ktoś zna?

Zaspa Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny,
Czy któraś zna dr Sztramskiego...podobno pracuje na Zaspie....

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny lekarz.Mnie przyjmował do szpitala na patologi i robil mi cesarkę

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki Aleksad;-)
a czy chodziłaś również do niego prywatnie czy tylko w szpitalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anulka trafilam do niego krótko przed porodem,ale naprawdę konkretny lekarz,nawet już po cesarce przyszedł spytać czy dobrze się czuję

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dla mnei to straszny :/
nie mily i nie czuly :/
kazde jedno badanie przez niego mnie bolalo strasznie :/
oblesny stary dziad
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcesz isc prywatnie to idz do wrzeszcza do dr Olszewskiego,ten jest swietny,delikatny,mily i w porzadku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez go poznalam na patologii moim zdaniem super, dokladny, spokojny i mily
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja chodze do niego na usg. Bardzo dokładny, wszystko powie, poświęci odpowiednio dużo czasu, daje konkretne odpowiedzi, a przede wszystkim słucha tego, co się do niego mówi.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
milkablue - chodzisz może do dr Sztramskiego na USG do Miedicoveru? Ja mam mieć u niego USG połówkowe i ciekawa właśnie byłam, na ile on wszystko wyjaśnia, opisuje i z tego co piszesz, wnioskuję że nie będzie bardzo lakoniczny :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak. U niego jest tak (i uprzedzają o tym czasem panie w recepcji), że raczej nie wejdziesz punktualnie, ale to właśnie dlatego, że dla niego 15 minut dla pacjentki to za mało. Za każdym razem opowiada wszystko o dzidziusiu, odnosi się do poprzednich usg, żeby skorygować datę porodu, słucha Cie, jeśli masz jakieś uwagi bądź pytania, itp. Bądź dobrej myśli!:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super, dziękuję Tobie bardzo za odpowiedź!
Ja tam chodze też do lekarza - dr Chwastek (mamy pakiet z firmy) - i zadowolona jestem z opieki, mam nadzieję że Ty też.
Pozdrawiam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam pytanie muszę zgłosić się do Dr.Sztramskiego do Medicoveru czy ktoś mógłby mi podać jakiś nr kontaktowy bo nie mogę się tam dodzwonić .z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mialam "przyjemność" poznać dr Szramskiego na Zaspie. Bardzo nieprzyjemny, nie chciał mi udzielić dokładnej informacji o co chodzi tylko powtarzał że mam zostać na odddziale. Może prywatnie jest inny ale moje wrażenie bardzo złe. Usg robił dokładnie to muszę obiektywnie przyznać ale poza tym porażka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W 32tyg ciąży w nocy dostałam strasznego bólu brzucha i częstych regularnych skurczy. Nie mogłam się wyprostować z bólu.
Pojechaliśmy na izbę przyjęć. Dyżur miał akurat dr Sztrampski. Sympatyczny i opanowany ale...
"Poczęstował" mnie ketonalem i odesłał do domu.
Skurcze nie ustawały, ból był nie do opisania. Ok 18tej. znowu pojechaliśmy na izbę przyjęć. Tym razem był już inny lekarz, który jeszcze na mnie nakrzyczał, czemu nie leżę już na patologii.
3 kroplówki i noc na porodówce. Ale na szczęście skurcze ustały.
Ból pozostał. Okazało się, że mam niedrożność jelit. Córcia się tak nieszczęśnie ułożyła, że musiała coś przygnieść ;-) Mało co a nie skończyłoby się operacją jelit :/ i cc.
9 dni spędziłam na patologii ciąży. Dopiero później mąż się przyznał, że lekarze do mnie się uśmiechali a do niego mówili, że nie jest za wesoło.
Dr Sztrampski na obchodzie był sympatyczny. Ale rzeczowe informacje udzielał tylko koleżance z łóżka obok, która była jego prywatną pacjętką. Resztę zbywał.
Mam do niego żal, bo mnie zbył na izbie przyjęć. Mało co a nie przyczyniłby się do tego, że moja córcia urodziłaby się 2 miesiące za wcześnie.
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam prywatnie i panstwowo...roznica kolosalna....szok co kasa z ludzi robi....a badanie na zaspie na izbie....masakra to mało powiedziane..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z AA i darią - lekarz dyżurując na Izbie Przyjęć na Zaspie był bardzo niemiły, powściągliwy, badanie może i było dokładne, ale o wszystko musiałam się dopytywać. Najgorsze jednak było to, że będąc w 9 miesiącu ciąży po wykonaniu wszelkich konsultacji lekarz sobie poszedł i czekałam na niego 1,5 godz w nocy... pomimo tego, że nie było pacjentek w kolejce lekarza też nie było. Współczuję tylko Paniom Położnym, bo próbują się tłumaczyć, ale same nic nie mogą poradzić, jeśli lekarz olewa sprawę. Smutne jest to, że jedna i ta sama osoba jest tak różna podczas wizyt prywatnych i państwowych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Więc może od początku - przede wszystkim to dr. Sztramski.
Chodziłam do niego prywatnie przez całą ciążę, zawsze miał dla mnie czas, wizyta trwała średnio ok. godziny. USG też bardzo szczegółowe.BYł przy porodzie, jak dla mnie super opieka :).

Wiem jak traktował "pacjentki państwowe" i nie zuważyłam, żeby był wobec nich niegrzeczny czy je olewał.

Jak dla mnie super lekarz, druga ciąza tez u niego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam pytanie a jak cena wizyty? słyszałam, że teraz już 150, to jest rozumiem bez usg?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena wizyty 150 zł. W tym jest USG.

Natomiast na USG w 12 tygodniu i połówkowe byłam też u dr. Sztramskiego w Medicoverze. Koszt USG 100 zł. Chodzi o to, że Medicover ma dobry sprzęt :). Ale przymusu nie ma. Wiem, żę dziewczyny lubią 3 d czy 4d - tutaj chyba tego nie ma - nie potrzebowałam, więc się tym nie interesowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pracuje na zaspie a teraz oprócz medicover przyjmuje w nowoczesnym gabinecie na przymorzu, centrum zdrowia Bona jak dobrze pamietam, nawet ma swoja strone internetowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam każdej kobiecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam,straszny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkałam dr Sztramskiego dwukrotnie podczas pobytu na Zaspie. Jest bardzo poważny i budzi respekt, dlatego może niektóre panie nie są zadowolone z kontaktu z nim. Mimo że jest taki zdystansowany, dla mnie był miły. Jeden z moich pobytów w szpitalu był związany ze strata ciąży. Byłam mu bardzo wdzięczna, że był dla mnie wtedy miły i wspierajacy -chociaż może nie do końca się po nim tego spodziewałam, że względu na jego sposób bycia. Wcale nie wszyscy lekarze umieli tak się zachować. Potem słyszałam od znajomych, że jest bardzo dobrym specjalistą i ma dużą wiedzę, ale nie było mi dane tego sprawdzić, bo w moich sprawach akurat nie podejmował żadnych decyzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na USG do niego chodziłam w Medicover był tam najlepszym specjalistą od USG jak dla mnie wykonując USG jest bardzo dokładny i skrupulatny. Nie wiem jak zwykle wizyty przy prowadzeniu ciąży albo ginekologiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okropny lekarz, arogancki, niemiły, kpiący, nie polecam nikomu, wyszłam z płaczem z gabinetu, co nie zdarzyło mi się nigdy wcześniej. Ginekologia to specyficzna specjalizacja, nie zawsze jest miło, ale to co zafundował mi dr Sztramski to przesada. Wyszłam z gabinetu, nie dałam się nawet zbadać. Obraził mnie w wywiadzie, a nie poszłam tam z niczym kontrowersyjnym. Nawet jeśli, to powinien zachować się profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

do góry