ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ANNA - opinia Jest wyśmienitym fachowcem! Jest cudowną osobą. Z sercem podchodzi do...
~ANNA
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Ana - opinia Pani doktor to bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą. Odrazu trafna diagnoza
~Ana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 kwietnia 2023

Bianka - opinia Pierwszy raz zwróciłam się z zapytaniem do Pani Agnieszki o najlepszy dla...
~Bianka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Wioletta H. - opinia Pani Doktor zwróciła mi życie które choroba zabrała mi wiele lat temu....
~Wioletta H.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Ewelina W. - opinia Pani Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania Profesjonalnie podejście do...
~Ewelina W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Emilia - opinia Pełen profesjonalizm. Wyniki badania usg omówione bardzo szczegółowo, podczas...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Maria A. - opinia Daję ocenę najniższą ,ponieważ chciałam skorzystać jedynie z konsultacji, za...
~Maria A.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Ewelina - opinia Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 10 lat. Prowadziła moją drugą ciążę i...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Dorota - opinia Jestem pacjentką pani doktor już z 8 lat. Jest wybitnym specjalistą w swojej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Aga - opinia Korzystam z usług pani doktor już 10 lat. Za nic nie zmienię na inną!...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2022

Magda - opinia Nareszcie kompleksowa obsługa ginekologiczno-endokrynologiczna + dodatkowe...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Galya - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka Kowalewska jest moim Aniołem Ciepła, uśmiechnięta,...
~Galya
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Kasis - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentką Pani Doktor od kilkunastu lat. Prowadzi mnie ginekologicznie...
~Kasis
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 grudnia 2021

Anita - opinia wątek zamknięty Dostałam kontakt do pani Doktor z polecenia. I żałuję, że tak długo się...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Paula - opinia wątek zamknięty Sugerując się wieloma dobrymi opiniami zdecydowałam się na wizytę u dr...
~Paula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

magdalena lewandowska - opinia wątek zamknięty pani dr jest aniolem na tej ziemi....fachowiec i zawodowiec ..jakich...
~magdalena lewandowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Anna W-O - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością, z całego serca i z czystym sumieniem polecam...
~Anna W-O
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Karolina Kamrowska - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Doktor wszystkim pacjentkom borykającym się z...
~Karolina Kamrowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Marcia - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa pani dr nauk medycznych!
~Marcia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Katarzyna Wnuk - opinia wątek zamknięty Pod opieką Pani Doktor jestem od kilkunastu lat. To co cenię sobie...
~Katarzyna Wnuk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

139

wątków

do góry