Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajnie wątek zamknięty Przytulny sklep, miła obsługa, rowery przygotowane do sezonu. Wszystko ok.
~Agnieszka i Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

Zakup roweru wątek zamknięty Wiosna, ja i chęć zakupu roweru. Szukałem wiele na internecie, jestem już...
~Arek B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Brak profesjonalizmu w obsłudze klienta. wątek zamknięty Zwłaszcza takiego, który przychodzi z małą sprawą. Może sam sklep jest...
~Marek Wierzbicki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2014

100% POLECAM wątek zamknięty Niedawno w DREROWERY kupiłem swój upragniony rower "na dużym kole"....
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam, miła fachowa obsługa, bez naciągania na dodatkowe koszta jak to mi...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Wymiana hamulców i domontowanie akcesoriów wątek zamknięty Przyjechałam starym rowerem mojego taty, a wyjechałam porządnie odnowionym...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Dre rowery - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry sklep i serwis rowerowy z fachową i kompetentną obsługą oraz...
~kasprra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

POLECAM wątek zamknięty W Dre Rowery zakupiłem dwa rowery i poleciłem ten serwis i sklep sąsiadom....
~...
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Centrowanie koła wątek zamknięty Choć na rowerze jeżdżę sporo (2000-3000 km rocznie) i tak już regularnie od...
~Michał Waligóra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2012

Dobry start wątek zamknięty Kupiłem kupon na serwis w dre rowery. Czasem można spotkać się z gorszą...
~AZ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Wzorowy serwis wątek zamknięty korzystałem z serwisu po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Przyzwoity...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

polecam wątek zamknięty Obsługa miła, naprawa w serwisie szybka i skuteczna, niskie ceny części....
~esse
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2011

daniel - opinia wątek zamknięty niskie ceny, wysoka jakosc serwisu, miła obsługa
~daniel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry