Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Xc60 - awaria wątek zamknięty Mimo soboty i końcowych godzin pracy moje auto zostało przyjęte do serwisu i...
~Xc60
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Super obsługa wątek zamknięty Wizyta w serwisie przebiegła bardzo sprawnie. Doradcą bardzo uprzejmy....
~Michał84
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Diagnostyka komputerowa wątek zamknięty Komunikat komputera samochodowego: "wymagany pilny serwis silnika". Podczas...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Użytkownik VOLVO wątek zamknięty Byłem kilka dni temu w serwisie Volvo S 60. Fachowa i miła obsługa. Auto...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam salonu w Gdańsku. Żeby się nie rozpisywać krótki przykład -...
~Mex
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Umówiłam się na serwis telefonicznie, trochę to trwało ale późniejsza obsługa...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Polecam serwis wątek zamknięty Przyjechałem do serwisu na przegląd , zostałem przyjęty o czasie, auto...
~KLIENT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

obsługa wątek zamknięty Jeszcze nie byłem w takim serwisie gdzie jest taka obsługa! odnosiłem...
~andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Słaba obsługa, czekałem 2 miesiące na naprawę, nie dostałem auta zastępczego,...
~Adam
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

Poniżej jakiegokolwiek poziomu wątek zamknięty Odradzam, Obsługa klienta fatalna, panowie siedzą naburmuszeni, niechętni do...
~Klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

artur - opinia wątek zamknięty Ich habe 2 mal diese wärkstatt besucht mit XC 90 und bin sehr zufrieden.Sehr...
~artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

doradca jasnowidz i gada durnoty wątek zamknięty Jak mozna wypuscic samochod z gruboscia przednich klockow 3mm i twierdzic ze...
~lubie volvo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Przegląd przed zakupem wątek zamknięty Wykonywałem ostatnio przegląd przed zakupem. Otrzymałem wydruk z komputera,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Nie polecam tego pseudo serwisu wątek zamknięty Przy sprawdzeniu pojazdu tzw. "Serwisant" stwierdził ,że samochód ma złą...
~Volvo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Wyjątkowo nieprzyjemna obsługa w recepcji serwisu. wątek zamknięty Byłem tam pierwszy raz i ostatni, na usługę serwisową się nie zdecyduję. To...
~Marek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Wszystko w porządku wątek zamknięty Jeżdżę do serwisu tylko na akcje promocyjne. Ostatnio byłem na obsłudze...
~AdamK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

... wątek zamknięty Jakiś czas temu chciałem zakupić używane auto dokładnie było to volvo xc 60...
~Arek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

Niedobra kawa, ale serwis w porządku. wątek zamknięty Pod koniec marca robiłem przegląd auta, dostałem b. przyjemny rabat, przez co...
~Nevada
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Całkiem dobrze wątek zamknięty Ostatnio byłem u Drywy dwa razy. Raz na przeglądzie wiosna a wczoraj na akcji...
~JP
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

słabo bardzo słabo wątek zamknięty Przed wizytą sprawdziłem opinie i nie posłuchalem się a to był błąd....
~v31
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

36

wątków

do góry