Widok

Dwulatek

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej mam pytanie czy wasze dwulatki też tak się zachowuja na placu zabaw bo np mój zbiera kamyki rzuca nimi tak samo w piasku rzuca piskiem łopatka i wiaderkiem też się bawi na zjeżdżalnie też chodzi i huśtać też się huśtać tylko martwi mnie to rzucanie i zbieranie kamyków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

tak i nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie bo też bardzo mało mówi a byłam z nim u logopedy a ona mi powiedział że mam iść do psychologa z nim a do niej za pół roku przyjść dopiero i do przychologa idę bo wiem że to mu nie zaszkodzi a może i pomoże bo nie wiem czy to są początki jakieś choroby
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Joanno droga nie martw sie tak bardzo bo to wszystko może sie zmienić diametralnie za chwilę, Ty jako mama powinnaś zauważyć czy coś jest nie naturalne lub przerysowane, jeżeli nie masz doświadczeń z dziećmi z rodzinnego domu to nie panikuj i obserwuj.
Zawsze lepiej zapytać ale musisz nabrać trochę własnej wartości,pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie tak teraz jest nic nie robię tylko się martwię a do tego matki na moimi osiedlu patrzą się na syna jak na chorego bo zamiast bawić się normalnie to chodzi i kamyki zbiera lub o to że mało mówi i w ten sposób one zabierają swoję dzieci od mojego synka i nie pozwalają się z nim bawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zabieraja swoje dzieci z dala, bo Twoj syn zbiera kamyki i malo mowi??
Matko...gdzie wy mieszkacie...
I bardzo dobrze, ze nie bawi sie "jak wszyscy". Jest inny, kreatywny, a nie pod linijke. Ja tu nie widze powodu do zmartwien, naprawde.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry