Widok

Dziecko z dyslekcją

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jaka najlepsza szkola podstawowa w Gdansku dla dziecka z dyslekcją .Jak radzicie sobie z tym problemem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każda szkoła. Pamiętaj o tym, żeby codziennie ćwiczyć z dzieckiem. Poradnia zapewne dała jakieś wskazówki do pracy w domu. Poza tym zajęcia korekcyjno- kompensacyjne w szkole.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej chwili w Gdańsku jest klasa czwarta dla dzieci z dysleksją w Szkole Podstawowej nr 49 w Gdańsku. Klasa funkcjonuje przy ścisłej współpracy z Polskim Towarzystwem Dysleksji, które mieści się w budynku szkoły. Zapraszamy na stronę internetową szkoły oraz stronę PTD. W przyszłym roku szkolnym otwieramy kolejną klasę czwartą oraz kontynuujemy klasę piątą nazwaliśmy te klasy: "Klasa na miarę".
Zapraszam Renata Jurkiewicz dyrektor SP49
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Jaka najlepsza szkola podstawowa w Gdansku dla dziecka z dyslekcją .

Z dyslekSją.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki,zauważyłam po czasie ,przepraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy musi to być jakaś specjalna szkoła. Może zajęcia wyrównawcze, ćwiczenie z dzieckiem w domu? I przede wszystkim wkręcenie zajawki na czytanie książek :) Ja miałam dysleksję za dzieciaka, a zostałam... edytorem. Książki czynią cuda :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda jedna. Po prostu trzeba więcej czasu w domu poświęcić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

do góry