Widok

Dzis umre...

Nie chce mi sie zyc. Wszystko jest nie tak. Przyjdzie mi swieta tez spedzic samemu. Chociaz, wydaje mi sie, daleko mi do egoisty to jednak wyglada na to ze im bardziej sie staram tym gorzej wychodzi.
Dzis umre......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
bm, po co umierać? lepiej żyć, trzeba się zmienić na lepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chce z Tobą umrzeć, jak chcesz to zrobić ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bożenko pamiętaj, Nowy Rok--- Nowe możliwości! trzymaj się dzielnie:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Wszystkim za wsparcie,radę i dobre słowo.Już czuję się trochę lepiej,zaczynam wierzyć ,że dam sobie radę.Zycze Wam DOBREGO NOWEGO ROKU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Nie ma powodu byś zadała tak silny ból swoim bliskim.

Spadkobiercom, co będą te długi spłacać;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bożena...taka mała rada,zlikwiduj konto,komornik jak wejdzie będzie kosił ile się da:(...jeżeli to możliwe niech pracodawca wypłaca w gotówce albo na konto zaufanej osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chwilówki, to najgorsze bagno w jakie można wdepnąć, jeżeli chodzi o kredyty.Bożeno, znajdź drugie dorywcze zajęcie i spłać to.Nie ma powodu byś zadała tak silny ból swoim bliskim.
Nie jedna osoba już wyszła z tej pętli.Ty też dasz radę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyno nie Ty jedna masz długi. Dostaniesz komornika i będziesz spłacać - w czym problem? Rozejrzyj się tylko za lepszą pracą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaplątałam się w pętlę chwilówek,a teraz przyszedł czas na pętlę na szyji.Tak,już zdecydowałam,że nastąpi to.Nie chcą mi rozłożyć na raty,a wystarczyło tylko że wypłate przysłali mi na konto w ratach i...wszystko się posypało..nie mam już siły tak żyć od stycznia będę miała komornika...nie chcę tego nie mam już siły.pisza esmsa z propozycją rozłożenia na raty po czym dzwonię a oni mówią że do każdego tak piszą a i tak oddali już do sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tłumaczyć należy jeżeli uderzy kogoś, a nie jesli staje się ofiarą lub świadkiem bicia. Wtedy litości nie ma ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Jeżeli moje dziecko uderzy kogoś, to należy wyjaśnić mu, dlaczego nie wolno bić innych..."

W obronie własnej lub osoby trzeciej wolno a nawet należy.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok Graszko--coraz wiecej ludzi sadzi,ze on nic nie robi!
to my wyznaczamy sobie program --co mamy do przerobienia i on sie dziej--i to,co nam potrzebne do nauki,nawet rodzice,jest przez nas w ogóle wybierane.. a niekórzy twierdza ze w szczególe!
i tez mamy wyjscie i alternatywy
pojscia inna droga
i ON naprawde nie wtraca sie --
jak w doskonałym i skompliowanym wielopoziomowym programie komputerowym--bierzesz te opcej--dalej idzie juz schemat z drobnymi indywidualnymi{zawsze!} szczegółami
zmieniasz opcje zmienia sie sciezka i doswiadczenia itd
mało tego dołaczaja sie programy innych ludzi-jak wirusy psuja ci--choc --o dziwo--nie przestajesz realizowac swojego programu

kiedys tez tak myslałam,teraz coraz bardziej ---ze --ani nie gra w kosci ,ani nie jest okrutny..
a po prostu dał nam całkowiecie wolna wole i wolnosc i mozliwosc samodoskonalenia sie

jako dzieci --w rozumieniu ludzkim --nie dajemy im tyle wolnosci i wolnej woli.czyz nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz mi się przypomina film Pręgi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapouchy a sadziłes ,ze my tego nie wiemy?
głupota jest tez wciskanie komus nieprawdy
a i tez odwet
i tez osad iw iele innych rzeczy,które my tu prezentujemy
na forum ..i ty tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bicie dziecka to nieumiejętność radzenia sobie z własnymi emocjami.Ohydne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Największą głupotą na świecie, jest bicie dziecka za jego złe zachowania, zwłaszcza za bicie innego dziecka (którego się dopuszcza, ze względu na złe zachowanie tamtego).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isztar, tupnięcie nogą miało być metaforą.Napisałam, że nie mam na myśli kary fizycznej..
Jeżeli moje dziecko uderzy kogoś, to należy wyjaśnić mu, dlaczego nie wolno bić innych i porozmawiać z nim o tym, co sprowokowało go do uderzenia i ew.zaproponować dziecku inne wyjście z sytuacji.
Jeżeli dziecko mimo tego, nie chce słuchać, pyskuje, rzuca przedmiotami, to jak najbardziej uważam za słuszne, by zabrać mu np. jego ulubioną zabawkę na kilka dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Graszko--ja mysle,ze nam to mocno wcisnieto -bysmy sie bali
czy zycie ma polegac na strachu
to ma byc jego podbudowa?
i miłosc tez--ma pochodzic ze strachu??

dostalismy wolna wole,wiec z jakiej racji tupanie nogami?
klapsy i kary..to sie nie trzyma kupy

ja mam inny obraz---dostalismy wolnosc i korzystamy z niej i tak długo sie uczymy--na błedach,robiac--wszyscy--sobie zle ,komus zle
naprzemian-az zrozumiemy ,ze tak sie nie da
ze to wszystko nie daje nam byc szczesliwym
a my mamy byc szczesliwi--bo po to jestesmy stworzeni

no bo jaki inny powod mógłby byc?
to religie i uzurpatorzy-manipulatorzy przez wieki uczyli nas czegos zupełnie innego
to my zadajemy sobie bol..zaden ojciec ,duch
miłosci z szacunkiem i akceptacja--bezwarunkowej miłosci
wszystko do czego mamy dojsc
i czego mamy sie nauczyc
nie kary i nagrody

jesli wybaczysz oprawcy nie bedzie kary---ale skonczy sie błedne koło oddawania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź na Polskie g*wno do kina od razu będziesz mieć lepszy humorek ;)
http://www.filmweb.pl/film/Polskie+g%C3%B3wno-2014-491487
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobry ojciec musi czasem tupnąć nogą, żeby mieć dobrze wychowane dziecko.Nie mówię o karze fizycznej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (85 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

do góry