Widok
zaplątałam się w pętlę chwilówek,a teraz przyszedł czas na pętlę na szyji.Tak,już zdecydowałam,że nastąpi to.Nie chcą mi rozłożyć na raty,a wystarczyło tylko że wypłate przysłali mi na konto w ratach i...wszystko się posypało..nie mam już siły tak żyć od stycznia będę miała komornika...nie chcę tego nie mam już siły.pisza esmsa z propozycją rozłożenia na raty po czym dzwonię a oni mówią że do każdego tak piszą a i tak oddali już do sądu.
ok Graszko--coraz wiecej ludzi sadzi,ze on nic nie robi!
to my wyznaczamy sobie program --co mamy do przerobienia i on sie dziej--i to,co nam potrzebne do nauki,nawet rodzice,jest przez nas w ogóle wybierane.. a niekórzy twierdza ze w szczególe!
i tez mamy wyjscie i alternatywy
pojscia inna droga
i ON naprawde nie wtraca sie --
jak w doskonałym i skompliowanym wielopoziomowym programie komputerowym--bierzesz te opcej--dalej idzie juz schemat z drobnymi indywidualnymi{zawsze!} szczegółami
zmieniasz opcje zmienia sie sciezka i doswiadczenia itd
mało tego dołaczaja sie programy innych ludzi-jak wirusy psuja ci--choc --o dziwo--nie przestajesz realizowac swojego programu
kiedys tez tak myslałam,teraz coraz bardziej ---ze --ani nie gra w kosci ,ani nie jest okrutny..
a po prostu dał nam całkowiecie wolna wole i wolnosc i mozliwosc samodoskonalenia sie
jako dzieci --w rozumieniu ludzkim --nie dajemy im tyle wolnosci i wolnej woli.czyz nie?
to my wyznaczamy sobie program --co mamy do przerobienia i on sie dziej--i to,co nam potrzebne do nauki,nawet rodzice,jest przez nas w ogóle wybierane.. a niekórzy twierdza ze w szczególe!
i tez mamy wyjscie i alternatywy
pojscia inna droga
i ON naprawde nie wtraca sie --
jak w doskonałym i skompliowanym wielopoziomowym programie komputerowym--bierzesz te opcej--dalej idzie juz schemat z drobnymi indywidualnymi{zawsze!} szczegółami
zmieniasz opcje zmienia sie sciezka i doswiadczenia itd
mało tego dołaczaja sie programy innych ludzi-jak wirusy psuja ci--choc --o dziwo--nie przestajesz realizowac swojego programu
kiedys tez tak myslałam,teraz coraz bardziej ---ze --ani nie gra w kosci ,ani nie jest okrutny..
a po prostu dał nam całkowiecie wolna wole i wolnosc i mozliwosc samodoskonalenia sie
jako dzieci --w rozumieniu ludzkim --nie dajemy im tyle wolnosci i wolnej woli.czyz nie?
Isztar, tupnięcie nogą miało być metaforą.Napisałam, że nie mam na myśli kary fizycznej..
Jeżeli moje dziecko uderzy kogoś, to należy wyjaśnić mu, dlaczego nie wolno bić innych i porozmawiać z nim o tym, co sprowokowało go do uderzenia i ew.zaproponować dziecku inne wyjście z sytuacji.
Jeżeli dziecko mimo tego, nie chce słuchać, pyskuje, rzuca przedmiotami, to jak najbardziej uważam za słuszne, by zabrać mu np. jego ulubioną zabawkę na kilka dni.
Jeżeli moje dziecko uderzy kogoś, to należy wyjaśnić mu, dlaczego nie wolno bić innych i porozmawiać z nim o tym, co sprowokowało go do uderzenia i ew.zaproponować dziecku inne wyjście z sytuacji.
Jeżeli dziecko mimo tego, nie chce słuchać, pyskuje, rzuca przedmiotami, to jak najbardziej uważam za słuszne, by zabrać mu np. jego ulubioną zabawkę na kilka dni.
Graszko--ja mysle,ze nam to mocno wcisnieto -bysmy sie bali
czy zycie ma polegac na strachu
to ma byc jego podbudowa?
i miłosc tez--ma pochodzic ze strachu??
dostalismy wolna wole,wiec z jakiej racji tupanie nogami?
klapsy i kary..to sie nie trzyma kupy
ja mam inny obraz---dostalismy wolnosc i korzystamy z niej i tak długo sie uczymy--na błedach,robiac--wszyscy--sobie zle ,komus zle
naprzemian-az zrozumiemy ,ze tak sie nie da
ze to wszystko nie daje nam byc szczesliwym
a my mamy byc szczesliwi--bo po to jestesmy stworzeni
no bo jaki inny powod mógłby byc?
to religie i uzurpatorzy-manipulatorzy przez wieki uczyli nas czegos zupełnie innego
to my zadajemy sobie bol..zaden ojciec ,duch
miłosci z szacunkiem i akceptacja--bezwarunkowej miłosci
wszystko do czego mamy dojsc
i czego mamy sie nauczyc
nie kary i nagrody
jesli wybaczysz oprawcy nie bedzie kary---ale skonczy sie błedne koło oddawania
czy zycie ma polegac na strachu
to ma byc jego podbudowa?
i miłosc tez--ma pochodzic ze strachu??
dostalismy wolna wole,wiec z jakiej racji tupanie nogami?
klapsy i kary..to sie nie trzyma kupy
ja mam inny obraz---dostalismy wolnosc i korzystamy z niej i tak długo sie uczymy--na błedach,robiac--wszyscy--sobie zle ,komus zle
naprzemian-az zrozumiemy ,ze tak sie nie da
ze to wszystko nie daje nam byc szczesliwym
a my mamy byc szczesliwi--bo po to jestesmy stworzeni
no bo jaki inny powod mógłby byc?
to religie i uzurpatorzy-manipulatorzy przez wieki uczyli nas czegos zupełnie innego
to my zadajemy sobie bol..zaden ojciec ,duch
miłosci z szacunkiem i akceptacja--bezwarunkowej miłosci
wszystko do czego mamy dojsc
i czego mamy sie nauczyc
nie kary i nagrody
jesli wybaczysz oprawcy nie bedzie kary---ale skonczy sie błedne koło oddawania
Idź na Polskie g*wno do kina od razu będziesz mieć lepszy humorek ;)
http://www.filmweb.pl/film/Polskie+g%C3%B3wno-2014-491487
http://www.filmweb.pl/film/Polskie+g%C3%B3wno-2014-491487