Widok

EKSPERTKI STREETCOM 5*****

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zapraszam! :)


Miałyście jakąś informację o proszkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam dostac dzisiaj i gdzie jest ten kurier?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi sie,ze to taki sms z przydziału dla wszystkich :) Kurierzy nie pracuja w soboty wiec musimy poczekac do poniedziałku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki sms to zawsze wiekszy konkret niz obiecane i przez nikogo niewidziane proszki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a juz sie martwilam ze tylko do mnie kurier nie dotarł :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie sytuacja podobna, jutro pewnie paczka dotrze, zastanawiam sie której znajomej podarowac ducka ;) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i jutro jednak dostanę paczke bo zaistniała pomyłka

będe testowała Duck :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my juz testujemy i jest super :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja własnie duca dostałam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny czy zauważyłyście zmianę w raportach? Ostatnio jak wypełniałam przy Żołądkowej i poprzednich, były podpunkty które dotyczyły miejsca przeprowadzenia rozmowy itp. Teraz ankiety z rozmowy wyglądają prościej tzn chcą mniej szczegółów. Za to raport końcowy jest bardziej rozbudowany. Mam zatem pytanko czy to tylko w przypadku ptasiego mleczka tak jest czy zmienili formę każdych raportów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, chodzi Ci o ten fragment?

image

Wydaje mi się, że cały czas jest to samo, ale może w ptasim jest inaczej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak chodzi mi dokładnie o ten fragment, może faktycznie w ptasim jest inaczej, u mnie pod raportem jest tak:

Ekspertko zależy nam bardzo abyś podała dokładną opinię na temat Ptasiego Mleczka Dwóch Paluszków!

Najlepiej prześlij nam cytat, czyli dokładnie to co powiedziała osoba, z którą rozmawiałaś o produkcie.

UWAGA! Opis rozmowy powinien dotyczyć tylko tej kampanii. Nie wspominaj i nie opisuj rozmów z innych akcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A no to faktycznie zupełnie co innego. :)

A ten tekst: "UWAGA! Opis rozmowy powinien dotyczyć tylko tej kampanii. Nie wspominaj i nie opisuj rozmów z innych akcji." mam też w niagaro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A myślałam,że uprościli trochę te raporty bez opisywania masy szczególików :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat. ;)


Ciekawa jestem co z tymi proszkami w końcu, bo na stronie Streetcomu też nie ma informacji, żeby kampania trwała.

A pamięta któraś kiedy miała być Candia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i właśnie dostałam swoją paczkę , ale ładnie pachnie ten Duck
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam od wczoraj ducka,pachnie super.
Według mnie proszki się przesunęły,tak samo duck miał byc już w zeszłym roku a jest dopiero teraz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie zapachy Ducka dostałyście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wszyscy dostali te same dwa - Lime i coś tam jeszcze (Marine?). Tak było w przewodniku. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi Marine się nie podoba, szkoda że nie wysyłali zapachu lawendowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, tez bym lawende przygarnela :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry