Widok

ELORI biżuteria ze stali chirurgicznej opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć,
Podoba mi się biżuteria na Elori.pl czytałam kiedyś artykuł o tej firmie o biżuterii ze stali chirurgicznej ogólnie. Zastanawiam się, czy warto kupić? Na stronie mi się ich oferta mega podoba nie ukrywam ;) Jak z jakością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elori mogę polecić :) Mają spory wybór i ceny mega niskie w porównaniu do jakości. Zarówno ja jak i córka sobie już coś z Elori kupiłyśmy. Ja wolę takie bardziej klasyczne modele, a córka preferuje celebrytki i np. ma świetny naszyjnik z czarnymi kryształkami, który sama od niej pożyczam. Myślę, że za tą kasę to się akurat mega opłaca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informację. Zamówiłam sobie od nich biżuterię i jestem bardzo zadowolona. Dużo osób pytało mnie skąd mam ten komplet więc myślę, że robi wrażenie :) Na pewno to nie jest moje ostatnie zamówienie, bo nie ukrywam.... lubię błyskotki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć, bo wybieram się na wesele w połowie września i szukałam czegoś bardziej wymyślnego. Mam klasyczną beżową sukienkę i chciałabym więcej błyskotek. Na Elori faktycznie atrakcyjne ceny i spory wybór. Chyba się skuszę. Nie dowiem się póki nie zaryzykuję :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też miałam biżuterię Elori na weselu i był szał. Szczególnie kolczyki Pearl Hearts się wszystkim podobały ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bardzo się spodobała cała kolekcja Elori Jewellery z literkami. Zarówno dla siebie, jak i dla mojej siostry kupiłam naszyjniki z literkami. Ona ma z moim inicjałem, a ja z jej. Jesteśmy bliźniaczkami i między nami jest taka więź specyficzna, dlatego gdy nie mnie obok mnei mojej siostry czuję, że wraz z inicjałem jej imienia w jakiś symboliczny sposób czuję jej obecność. Ania twierdzi, że też tak ma. W każdym razie literkowa kolekcja biżuterii Elori super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I love Elori Jewellery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne promocje i generalnie niskie ceny są w sklepie internetowym Elori. Czy oni mają sklep stacjonarny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Złotej 59 w Warszawie, ale może lepiej tam zadzwoń czy faktycznie :) Ja zawsze zamawiam przez internet, nie po drodze mi z Kutna do Warszawy, jak mam tanią wysyłkę z Elori ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam online, ale szybciutko mi wysłali paczkę. We wtorek zamówiłam rano koło 9.00 to w środę miałam już u siebie. Lubię taką szybką realizację zamówień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja droga to ja jestem lepsza. Zamówiłam pół godziny temu, a właśnie doszedł mi mail, że paczka wysłana :D Idealnie bo będę mieć na weekend nowe biżu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię tą biżuterię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też :) Poczekałam sobie na Black Friday i zamówiłam już biżuterię dla siebie i wszystkich kobiet w mojej rodzinie na Święta :) Na pewno będą zadowolone bo mamy ten sam gust. Lubimy błyskotki takie delikatne, a te wzory z Elori są właśnie subtelne. Nie lubię wydawać dużo pieniędzy na biżuterię, a stal chirurgiczna jest jedyną, która mnie nie uczula.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przespałam Black Friday, ale załapałam się teraz na promocję świąteczną więc na pewno coś ładnego sobie kupię. W końcu byłam grzeczna w tym roku :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zawsze zasługujemy na najlepsze prezenty :) Ja też sobie coś z Elori kupiłam na Mikołaja. Mimo, że zamówiłam w piątek to zdążylli wysłać i dzisiaj mi przyszła paczuszka. Jestem w szoku, że oni tak ładnie pakują te paczki i każda jedna biżuteria ma swoje etui. Za te pieniądze byłam przygotowana bardziej, na jakiś woreczek foliowy, a tu mega miłe zaskoczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysł fajny ogólnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Elori.pl zamówiłam prezent dla siebie (to zawsze miłe sprawić sobie samej prezent), a także teściowej i mojej mamie. Każda dostanie pod choinkę kolczyki, naszyjnik i bransoletkę. Myślę, że ceny są bardzo atrakcyjne szczególnie, że do każdej biżuterii jest osobne etui i jest ona wykonana bardzo estetycznie i nie da się poznać, że jest to stal chirurgiczna, a nie np. złoto czy srebro. Super, na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlaśnie byłam w szoku, że przy tak niskiej cenie za biżuterię wszystko jest tak pięknie zapakowane. Również lubię ten sklep mam kilka rzeczy od nich. Ja jestem alergikiem w części biżuterii chodzić nie mogę, a Elori mnie nie uczula. Stal chirurgiczna jest dla mnie bezpieczna widocznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakość mają bardzo dobrą, cena też nie jest jakaś super wysoka, ogólnie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem pewna czy dokładnie z tej firmy ale sama posiadam wiele biżuterii ze stali nierdzewnej i bardzo sobie chwalę. Co ważniejsze nie uczula, a jak zgubiłam kolczyk za 20 zł. nie było aż tak żal jak gdyby to był złoty, a i tak różnicy nie widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam tak samo :D Zgubiłam nie raz jakieś cudeńko z Apartu i później płakałam, że tyle kasy i nie mam. Biżuterię z Elori znam doskonale, miałam nawet kolczyki z tej firmy na swoim ślubie :) Bardzo ładne i efektowne. Myślę, że każda dziewczyna, która lubi ładną biżuterię powinna sprawdzić ich ofertę. Ceny dla ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na każdą imprezę - wesele, sylwester czy randkę zakładam biżuterię z Elori. Dla mnie super fajna i przy tym modowa biżuteria. Nie drogo, elegancko i w trendach. To co tygryski lubią najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie tak sobie zakładać wątek i pisać sam ze sobą :D chyba ze to jakieś boty zaśmiecają forum. Ogólnie- reklama meeega słaba, odechciało mi się jakiejkolwiek biżuterii po przeczytaniu tych wypocin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam jestes bot :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry