Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszyscy kochaja p.Magde wątek zamknięty Gorąco polecam zajęcia u p.Magdy,moja córka chodziła do niej ponad dwa lata i...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Polecam dzieciom z problemami wątek zamknięty Synek jeszcze nie mówi, ale piosenki z p. Magdą uwielbia nucić i pokazywać....
~Kasia, mama Filipa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

SERDECZNIE POLECAM!!!! wątek zamknięty Mam już dwie bardzo zadowolone z zajęć absolwentki. Moje córeczki wciąż...
~Mama Marty i Ewy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Zajęcia dla dzieci z górnej półki! wątek zamknięty Wybierając zajęcia dla swojego syna zdążyłam przejrzeć kilka ofert i drodzy...
~Mama Szymona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

SERDECZNIE POLECAM !!! wątek zamknięty Jako właścicielka Żłobka Safari w Gdyni, z czystym sumieniem polecam zajęcia...
~Właścicielka Żłobka Safari
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Olga - opinia wątek zamknięty Bardzo ciekawe i różnorodne zajęcia dla dzieci. Polecam
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

najlepsza "rytmika" wątek zamknięty zajęcia z panią Magdą to najlepsze zajęcia "ogólno-muzyczne" na jakich byłam...
~Mama Ani i Krzysia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

świetne zajecia dla maluchów wątek zamknięty POLECAM ZAJĘCIA U PANI MAGDY (EDUMUZYKA). FANTASTYCZNE, ZINDYWIDUALIZOWANE...
~JUSTYNA(MAMA OLKA)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Zajecia prowadzone sa w ciekawej formule.Doskonaly sposob na spedzenie...
~mama 2-latki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Coś naprawdę wyjątkowego. wątek zamknięty Z pewnością pojawią się podejrzenia o "pobieranie przeze mnie prowizji za...
~Piotr, Gdynia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Edumuzyka: bardzo fajne zajecia muzyczne dla dzieci wątek zamknięty Bardzo polecam zajęcia ogólnorozwojowe - muzyczne u pani Magdy z Edumuzyki....
~Ewelina Kuźmicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

POLECAM EDUMUZYKĘ!!! wątek zamknięty Polecam zajęcia EDUMUZYKI ponieważ sa niezwykle korzystne dla rozwoju dziecka...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Szczerze polecam!! wątek zamknięty W kilku słowach chciałabym zachęcić rodziców i ich pociechy do uczestnictwa w...
~Dorota z Córką
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

polecamy Edumuzykę! wątek zamknięty Bardzo polecam zajęcia dla maluszków organizowane przez Edumuzykę. Zaczeliśmy...
~mama Martusi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Edumuzyka wątek zamknięty Uważam, że zajęcia są fantastyczne i bardzo udane.Pozwalają dobrze...
~Ania S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

POLECAM WSZYSTKIM MALUSZKOM i RODZICOM wątek zamknięty Wspaniałe zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów. Zaczęliśmy uczęszczać z...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

szczerze polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam zajęcia- p. Magda pełna uśmiechu, spokoju i zaangażowania....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam zawsze wszystkim i wszędzie. Zajęcia były cudowne. Bardzo się cieszę,...
~Mama Lenki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Wspaniale prowadzone zajęcia, pełen profesjonalizm wątek zamknięty Zajęcia Edumuzyka to świetna zabawa zarówno dla malucha jak i zabieganego...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Wspaniałe zajęcia dla przed-przedszkolaków wątek zamknięty Chodziłyśmy z córą na zajęcia Edumuzyki przez prawie rok i polecamy je...
~Zosia z Julią
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry