Studio Effect

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Arkadiusza Rybickiego 4 U2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia wątek zamknięty Fatalne cięcie, włosy krzywo obcięte, fryzjerka w ogóle nie słucha co się do...
~Klient
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Nie nie i nie wątek zamknięty . Uwazajcie na ten salon!!!!Wlosy zostaly mi obciete strasznie! Nie dosc ze...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

Masakra wątek zamknięty Salon to totalna porażka. Kultura osobista na poziomie prymitywnym. Fatalne...
~Sylwia K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Katastrofa.... wątek zamknięty Jesli chodzi o strzyżenie jestem w miare zadowolona, ale jesli chodzi o...
~Idaho
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Nie, nie, nie. wątek zamknięty Korzystałam z usług Studia Effect trzy razy, dwa razy byłam na regeneracji i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

REWELACJA wątek zamknięty Zawsze profesjonalna porada, najlepsze materiały , po wielu "super" salonach...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

niestety bez rewelacji wątek zamknięty Z usług salonu Effect skorzystałam kilka miesięcy temu, niestety, nie byłam...
~Ala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Również nie polecam wątek zamknięty Potwierdzam opinię Pani Małgorzaty. W tym salonie trudno się zrelaksować....
~Gonia
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2008

nie jestem zadowolona wątek zamknięty Z usług salonu Effect skorzystałam kilka miesięcy temu, niestety, nie byłam...
~Klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2013

Polecam wątek zamknięty Już kilka krotnie byłam u pani Julity i jestem bardzo zadowolona......
~Dagmara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Super fryzjer wątek zamknięty Poszłam tam z lekką obawą. Jak weszłam do salonu i czekałam na swoją kolej to...
~aniciorek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

"tak", z kilkoma "ale" wątek zamknięty Byłam kilka razy w tym salonie, po prostu mam blsiko. Ale przestalam, bo...
~tona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 maja 2011

od zachwytu do rozpaczy wątek zamknięty Pierwsza wizyta-super, zachwyt, Pani Julita miła, konkretna, bez spoufalania...
~utracona klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Rewelacja wątek zamknięty Nigdy nie byłam tak zadowolona z usług fryzjerskich jak w tym salonie. Włosy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Cudotwórcy!!! - polecam!!! wątek zamknięty Ponad rok temu moja przyjaciółka widząc jak jestem załamana kolorem i stanem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

rewelacja wątek zamknięty Trafiłam do p.Julity własciwie przez przypadek,z fryzurą i kolorem koszmar po...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Renata - opinia wątek zamknięty Kiedy czytam opinie niektórych pań to wydawać by się mogło,że kieruje nimi...
~Renata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 stycznia 2010

jak najbardziej polecam!! wątek zamknięty Mieszkam w Warszawie i szczerze powiem, że nie jestem zadowolona z tutejszych...
~Olcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

Kasia. D - opinia wątek zamknięty Widzę Pani Julitko że konkurencje serce boli że macie takie opinie dobre na...
~Kasia. D
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2009

nie polecam! wątek zamknięty Po przeczytaniu opinii na temat rewelacyjnych umiejętności p. Julity,...
~N.M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

50

wątków

do góry